Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja:

PS. Es Zigi,cik jau nu esmu redzējis, esmu pamanījis uzreiz,arī bez sievas.

Tu esi perverss.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

Pirmdienis rakstīja: vakar redzēju Pozitīvo, brauca atņirdzis zobus pa Vanšu tiltu

bija tāda lieta...Tevi kā vienmēr neredzēju....laikam atkal brauci viens bez sievas???

Cilvēks no dabas ir tik plāns, ka viņu var pamanīt itkai tad ja viņš kopā ar kādu citu, bet tu par to smejies.....fuij, nau smuki tā.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pa to laiku līdz vasarai uzcepsi projektu un saskaņošanas ( ja vien tas nav Rīgā,tur sarežģītāk) .

līdz 24 m2 var būvēt bez projekta.

Tas Kašperskim kāreiz laikā.

A ko, par mazu?

'Tad lai ceļ uz apbūves gabala divas tādas mājas bez projekta, 2x pa 24 kvadrāti.

Pirmais savā baudas pļavā kā reiz divas tādas būvē.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Es tā noprotu, ka Sviests palēnām sāk pievērst skatienu V-pilij.

Nav jau slikti, varēs tirgot detaļās jūrniekiem par valūtu.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Siksparnis rakstīja: Sviestc kā iet ar hatas meklēšanu?

Viņš cer, ka varbūt arī viņu bildinās Kašperskis.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Pateicoties tādiem naiviem apbrīnotājiem kā Sviests jau tikai Aivars tiek ievēlēts atkārtoti jau kuro reizi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja: Pa to laiku līdz vasarai uzcepsi projektu un saskaņošanas ( ja vien tas nav Rīgā,tur sarežģītāk) .

līdz 24 m2 var būvēt bez projekta.

Tēma: S60 vs S80

Uggga rakstīja:

vmartini rakstīja: S80 orģinālie nāk 215/55 R16 Tā vismaz grāmatiņā rakstīts (2002. gada)! Patreiz ir virsū 205/55 R16 un spidometrs melo +13km/h.

Teorētiski, pēc šādas riepu maiņas, spidometram būtu jārāda pa 1,71 mazāk (pie simta). +13 būtu uz kādiem 225/70R16 tā kā tam ir citi cēloņi.

Parēķini vēlreiz.

ja uzliek mazāka diametra riteņus, spidometrs rāda vairāk, viss ir pareizi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

čau.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kuram te raustās?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Labhrīt.

Threšdiena....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: .Plus veel man bij jaaskrien....

Pirki tirgū vai nozagi kaimiņam?..... tos zaļos ābolus

Tēma: Meklēju Skaļruņus.

msh rakstīja: Pat biezās auses piefiksēs ka basu nebūs

netirs, ja nezini.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: jautaajums bija-vai stikli ir taadi paši (vaaja ceriiba ka nebuus Sviestcam jaazvana) .

ta noliec pret sienu un ieslēdz gaismu un apskaties, uz kuru pusi stars iet gaisā.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: vinjam uz lampaam bija kaut kaads caurspiidiigs suu uzliimeets (pepelacs no UK)...

kas tas vareetu buut

kaut kas kas kreisaas puses satiksmei staru paarveido

Blee.....es tevi turēju par mazliet advancētāku....

staru pārveido tikai un vienīgi pareizs stikls. Izoleni līmē virsū kad briti brauc airopā vai kad eiropiešī pie angļiem. Nosedz stara daļu, kas iet uz augšu lai nespiež acīs.

Tēma: Meklēju Skaļruņus.

Ozz rakstīja: + un - ir jaaieveero....

citaadi pļurkst

nepļurkst.

ja sajauc + ar - tad skaļruņi strādā pretfāzēs (ko biezākas ausis pat nepiefiksēs) . Bet nepļurkst.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sen nav slavēts Zaporožecs.

Varbūt šodien varētu paslavēt?

Zapiņš ir labs!

Zapiņam ir divas durvis tāpat kā Ideotiskajam mercedesam!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Braukšu tur, kur no bērnus ieņem no vēja.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kārtējais drang nah osten, jebšu praščai ļubimij gorod da zdrastvujeķ selo!

Tēma: Meklēju Skaļruņus.

Da beidziet vienreiz...hifi... džībeļi...

Nekas nav bijis labāks par UM-50 ar ļeņingradas kinapiem.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Labas R.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ideots rakstīja: tas, ko rādīja, bija dirižablis.....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Centis jau sen teica, ka salātus jāmazgā biežāk nekā rokas. Un tagad rezultāts - tiesas diena tuvojas!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

neko.

Tēma: Meklēju Skaļruņus.

ValdisM rakstīja: Pielsēdzot papildus vēl divus skaļruņus pie esošajiem diviem, var sanākt tā ka visi sapisī*ies. Tur ir vesela zinātne - ir vikrnes, ir paralēlie slēgumi, dažādiem skāļuņiem ir dažādu pretestības parasti no (4-16 omiem). Vārdusakot atkarībā no tā ko un kādā veidā tu slēdz kopā, mainās arī sistēmas kopējā pretestība un citi rādītāji. Ja tā kļūs pārāk maza- tā tumba tev sačakarēsies ,u.t.t.

Sviests! Pievērs uzmanību šim textam.

papildināšu - ne tikai skaļruņus var izbliezt, bet arī stiprekli nosvilināt.

Lētākais variants - sameklē un nomaini tikai to vienu pļurkšķi, kurš noklājies. Un skaties lai arī elektriskie parametri atbilst, nevis tikai attālumi starp caurumiem "pa malu" vai "caur ccentru".

Lasītākie raksti

Jaunie raksti