nevaru virināt, gribās ēst.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ozz rakstīja: Tev liidz Tirseejam veel augt un augt....
ja veelies pacelties, uzsauc Banketu, sariiko pasaakumu,pieliecies, tad arii skatiisimies
Teikšu kā ir - neinteresē.
![]()
Bet reitingu celt var elementāri - pēc katra posta izej no saita, tad ienāc atkal uzrakstīt nākošo postu un tā visu dienu....redzēsi cik dinamiski ceļas reitings!
![]()
Nav jau laika ne spamot ne reitingu cilāt....tā mantkārība dzen strādāt.
![]()
Exkavators var rakt.
Un var arī nerakt.
Tāpat kā kurmītis.
![]()
Pie esošā cenu līmeņa tu vari uzsprāgt ar savu dīzeli.
Es atvainoos, neesmu nedz tavas ķerras potenciāls pircējs nedz kritizētājs.
Bet zēni tev pareizi saka par cenu, ja tiešām gribi pārdot un pie tam vēl steidzami
, tad ieklausies gan.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ideot, skaties.....bet rokas tā'lai būtu virs galda!!!!
es tagad aptuveni varu iedomāties kas tur notika
Nu kas notika, kas.....ap jāņiem takš baigi lija, kūdra bija samirkusi, exkavatoram šā vai tā dīkstāve....
![]()
Ideots rakstīja:
Kindzulis rakstīja: tak spamoshanas iespeja sleegta
kādu vāveri tad jams fotografējis? un pliku?
Tu neredzēji![]()
![]()
![]()
motopowerī laikam bija tās bildes, kurš šeit linku iemeta? Vai tik ne Kindzulis
![]()
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja: neesot godiigi shitaa
Tu par ko
tak spamoshanas iespeja sleegta
aprīlistam?
ja viņš gribētu, atrastu iespēju.
![]()
Ideots rakstīja:
Ideots rakstīja: man te zvana viens un saka, ka gribot kartus saorganizēt
višnš saka, ka Apriliu pārdošot un pirkšot SAAB 9-5
Kas tādu aprīliju pirks, uz kuras slapja vāvere fotografēta
![]()
Ideots rakstīja: ceturtdien moš
Ap pusdienlaiku, davaj
Vakarā man jābūt mājās....
![]()
Ideot, liec pie žoga to sābu! Pabrauc ar troļuku kamēr bencelis pie daktera!
![]()
Ideots rakstīja: šorīt 2 SAABi ar Bioetanola uzlīmēm uz sāniem visu ceļu no Viking Motors līdz pat Krasta ielai neparādīja nevienā manevrā pagriezienu...abi divi, konsekventi viens aiz otra, sarkans universālis un melns sedans ......vai SAABiem jaunajiem tas nāk kā dārga papildus opcija
Saaba cenā ir iekļauts PVN, bet nav iekļauta saprāta piedeva braucējam.
![]()
Cik tas ir agri tas agri
p.s. Tautas Dramatiskais teātris 'Priekšspēle' rullē...
:![]()
Ideots rakstīja:
kamēr MB servīzā saņem jaunu pixeļu kārtu, SAAB is the best !!!!!!
MB dīlerserviss kā maiņas auto piedāvā Sābus![]()
![]()
![]()
![]()