2 nedēļām diezgan labi ir dažreiz trāpījis accuweather.com
bet visam mēnesim...![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
2 nedēļām diezgan labi ir dažreiz trāpījis accuweather.com
bet visam mēnesim...![]()
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ingaaaaa rakstīja: ... man vajadzētu visam jūlijām
Šā vai nākošā gada jūlijam?
Tēma: NSNF 164 uno !
Paldies bučotājiem un perdeļotājiem.
Un tagad pie darba, pietiks laist muļķi!
![]()
TEDi, ko tu te zīmējies ar savām finansēm?
Tak lasi virsrakstā - DRĪZUMĀ tiks tirgots.
Drīzumā būs arī Dziesmu svētki un Ziemassvētki.
A tu tā kā sadedzis ar saviem 9 eu tūlīt tepat un tagad.
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviestc rakstīja: Ursi, a vot pasaki, nu kā jau riepu eksperts, kādas riepas ir labāk uz Jāņiem svilināt
ņem to riepu kas cūkai uz vēdera, tikai iepriekš kārtīgī izmērcē marinādē. Un dikti nesvilini, bet ja arī piemigsi un sasvilināsi, tad nemaz jau tik nelaba smakka nebūs.
Tēma: NSNF 164 uno !
maitas![]()
no rīta nevar pateikt ka Ozi jāpudeļo![]()
![]()
![]()
![]()
Apsveicu , arī pārējās Rasmas apsveicu.
Tēma: NSNF 164 uno !
Sviests gan sacīs ka savos katalogos nevar atrast tādu Opel 9-5. Bet tas nekas, vienalga man tas opels patīk.
Tēma: VOLVO Ozzam
SPYDERs rakstīja: + 600 eur un vāges ir Rīgā
www.autoscout24.de/...
izskatās ka uz šitā pat muša nav sēdējusi.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Vai, nu ko man darīt ja mana firma man piešķir korejiešu ziemenes? Pieteikt boikotu
Vai tomēr braukt
Nobraucu visu ziemu un vēl nākošo braukšu.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Zigi, davaj pārdod savu benceli, nopērc normālu auto un par atlikušo naudu uzaudzē pats savu riepu!
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
EA, manai nedilstošajai riepai vienlaga ziema vai vasara, Fulda mai Mihaelīns.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Kā mani fascinē spriedelējumi par riepu markām ūn kvalitāti valstiņā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h.....
te takš pat ziemā var ar liselīniem braukāt.
![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
ursis rakstīja: P.S. no pieredzes divas Continental Eco Contact. bet ar dazaadiem atruma indeksiem. ar lielo aatruma indeksu bija gandriiz jauna -ap 7mm. otrai arii labs ap 5mm. peec divaam vasaraam-miikstaa bija liidz atziimei(biski zemaak) nodilusi. ar zemo indeksu ar bija nodilusi liidz atziimei,bet biski lielaaks prokjis.
blablabla.....
manam kablukam rudenī uzlika 4 jaunas ziemenes, visas vienādas. Pavasarī viena bija padilusi stipri vairāk nekā pārējās.
Nav zinātniskas pieejas taviem expermentiem, ne jau uz 1 un tā paša riteņa tev viņas bija uzliktas utt.
Tēma: NSNF 164 uno !
Pirmais rakstīja: ursi, ursi, ursi...
ar ko atšķiras fulda no mišelina????
Vai tu vaicā par garšas atšķirībām![]()
Tēma: NSNF 164 uno !
Ideots rakstīja:
ursis rakstīja: ar zemu aatruma indeksu-lai nedilst tik aatri.
jau ieprieksh THX.
augts indekss, dilst ātri?
![]()
peršij raz sluhaju...