boliks rakstīja: Vienkārš jautājums tīri no juridiskā viedokļa ko tagad darīt, respektīvi SIA likvidējusies Āris dabūjis savu naudiņu un visi gali ūdenī. Jo SIA gadījumā tā atbild tikai ar dalībnieka ieguldījumu tobiš pamatkapitālu. Man šķiet, ka īpašnieks ir pēdējais kreditors, kas saņem naudiņu. Ja nemaldos, tad no sākumā nudiņu dabū pārējie kreditori, bet pēc tam īpašnieks.
HVZ...nekādu līgumu vai mašīnas nodošanas-pieņemšanas aktu nav rakstījuši.....domāju ka bezceris.
Anglene nav mana mīļakā valoda, tekstā neiedziļinājos bet no bildēm saprotu ka domāta ūdens piešprice ieplūdes gaisam.
Senos sociālisma laikos šādus experimentus veica gan Krievijā gan tepat iekš RPI. Tad nebija inžektoru motori, ūdeni smidzināja karburatorā. It kā degvielas ekonomija ko pamatoja ar labāku cilindra pildījuma koeficientu , degvielas daļiņas aplīp ap ūdens pilieniem, ūdens kā katalizators, augstā temperatūrā kāds papildus skābekļa atoms utt. bet cik man zināms neviens autoražotājs šo ģeniālo ideju darbināt motoru ar ūdeni nav pielietojis.

ursis rakstīja: arii amortizatori aizmuguree nav vienaadi,bet ir divu tipu.
Vo.....varbūt tur tā problēma ka Sviesta kājābāz man nepasēja
Sviestc rakstīja: C4 un pirmajam A6 tā svira ir savādāka nekā vecajam sotakam, izskata ziņā līdzīga, bet masīvāka....
Labrītt!
Man ir pārejnieks nevis vecais sotaks. Manējā svira nav tāda kā vecajam.
da ko es te ar jums lauķiem strīdēšos....


Maximā var nopirkt piederumus spēlei Dropinga.
Tā tāda spēle kurā met pa lampu.
Ozz rakstīja: Hennesy ruļavoj!
Vakar laikam šito mantu pārķēru....
bija stresaina diena, baigi stresaina...šorīt bik sāp matu saknes.
p.s. labrīt ja kas .
Centis_Nuudele rakstīja:
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kas ir Stūres svira
ričags, kuram ir bukse, lodbalsts un coķis priekš stabilizatora.
Manam tas dzelzis tāds pats kā tavam Pārejnieks = C4
Esmu pircis itāļu madi pa 25 Ls gab., 1 gab ir nokalpojis ap 70 kkm, otrs kādus 50.
un abi joprojām pilda funkciju.
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kas ir Stūres svira
ričags, kuram ir bukse, lodbalsts un coķis priekš stabilizatora.
Manam tas dzelzis tāds pats kā tavam
Pārejnieks = C4
Esmu pircis itāļu madi pa 25 Ls gab., 1 gab ir nokalpojis ap 70 kkm, otrs kādus 50.
Kas ir Stūres svira
Viss stienis no zobstieņa līdz ritenim
uupis rakstīja: Jau pāri par 20 haļavščikiem pieteikušies maksimā ar sūdīgām māgām.
Salīdzinājumā ar tiem tūkstošiem pircēju kas katru dienu pērk un ēd Maximuma pļurē un kam veselas māgas....nesanāk par procenta simtdaļa.
Fufels tas viss ir. Kara laikā ne tādu vien ēda.

Ozz rakstīja: Kindzulim straava paraadaas tikai no 20-23 pa vakariem.....
paareejaa laikaa vins min pedaaljus lai LB vareetu funkcioneet....
par to LB reizeem palaiž veeju no Balzaama ceha
Tad tāpēc viņam nāsis platas kā begemotam?

Tas viss ir saistibā. Dzezceļa špalas arī ir kā žogs jeb sēta, tikai nogāzies guļus. Var turēties arī pie špalām kad iet mājās pēc lokomotīvju apskates, tikai jāuzmanās lai pēkšņi tās špalas nepieceļas stāvus un netraumē degunu.
Ozz rakstīja: Un Akmens tiltu peedeejoreiz es šķērsoju pavisam nesen- par godu Muzeju Naktij!
A forši bija pa taam lokomotiiveem izloznjaaties....
tikai kameer aizgaajaam, beidzaas gan šmiga gan fočukam baterijas
Vai ar to tu gribi sacīt, ka tavuprāt tās lokomotīves bija sabraukušas uz Akmens tilta

Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: ne reizi vien esmu gaajis....
kaa Tavupraat lai 3os naktii nokljuust pareizajaa Daugavas pusee peec lusteem Ķīpsalaa
ķīpsala manuprāt tāpēc arī ir sala, ka atyrodas Daugavai apmēram pa vidu. Tā kā nelielies, esi tikai pusdaugavai pāri steberējis.
Un Akmens tiltu peedeejoreiz es šķērsoju pavisam nesen- par godu Muzeju Naktij!
Es gan dzērumā nekur apkārt neklīstu....guļu mājās.

Savukārt auto ar spožu nākotni - renaults...
siksnas maiņa paredzēta pie 90 kkm, bet pārtrūkst pie 50...

Sit Jānīti alumīnijbungas
līgo līgo
kautkur staba galiņāi
līgo....

Biideklis rakstīja:
Pasaki man ar, kuram autinjam jaamaina zobsiksna, ik peec 250k?
Es ar taadu gribu
Labs jautājums..
bet vispār jaunajām ķerrām oriģinālās siksnas mūžs paredzēts diezgan liels. Kolēģim Oktāvijai 180 kkm. Un tā viņš arī mainīs, tagad ir nobraucis kādus 160. Ja pierēķina klāt rezervi, iespējams ka tāda siksna tos 250 kkm arī izvelk.
Centis_Nuudele rakstīja: Ar muzīku pavisam sūdīgi. Pie kultūras nama liek vaļā zaļumeni, estrāde sanāk tā ka skaņa man virsū....attālums pa taisno kādi 300 metri. Bet muzikantus jau paņem tādus ko var atļauties, ne jau Mariju Naumovu vai Cosmosu. Galīgi šķidra muzīka, bet ar ermoņiku un rīkli vien pārkliegt nav iespējams.
Laikam šogad braukšu līgot uz Rīgu.
Ozz rakstīja: ne reizi vien esmu gaajis....
kaa Tavupraat lai 3os naktii nokljuust pareizajaa Daugavas pusee peec lusteem Ķīpsalaa
ķīpsala manuprāt tāpēc arī ir sala, ka atyrodas Daugavai apmēram pa vidu. Tā kā nelielies, esi tikai pusdaugavai pāri steberējis.

Ar muzīku pavisam sūdīgi. Pie kultūras nama liek vaļā zaļumeni, estrāde sanāk tā ka skaņa man virsū....attālums pa taisno kādi 300 metri. Bet muzikantus jau paņem tādus ko var atļauties, ne jau Mariju Naumovu vai Cosmosu. Galīgi šķidra muzīka, bet ar ermoņiku un rīkli vien pārkliegt nav iespējams.

uupis rakstīja: Maksima pati ir viens liels lohu ķeramais kantoris. Cik nav saindēšies ar Maximas kulināriju. Es pats esmu divas reizes vedis atpakaļ nopirktos produktus un saņēmis atpakaļ visu naudu.
nav te ko lielīties ar švaku vēderu.
Laba māga visu panes.
Sviestc rakstīja: Saki, Jāni, a kāpēc neaicini mūs pie sevis palīgot
°
Nav man nekādu ekšena iespēju. Upes/ezera/jūras mala nav. Pirts/boulings/biljardzāle/minigolfs/paintbols ar nav. Garažai sienas nav apmestas. Ir tikai pliks zemes pleķis ar zāli apaudzis. Suns....aizvakar izrakās pa žoga apakšu un aizdrāza uz novadgrāvi izvārtīties. Lietus nav bijis mēnesi, sūdugrāvī tikai melnie dubļi. Tagad smird pats un visu sētsvidu piesmirdinājis. Liku šo zem dušas, lielumu mellos dubļus izskaloju, bet smaka palikusi....
Moš jānodzen viņam visu villu
