Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Norauta riteņa skrūves vītne stupicā

ValdisM rakstīja: Par ekstru un turklāt ļoti nevajadzīgu es uzskatu piem. elektriski regulējamus spoguļus- piem. man pa pēdējiem nobrauktajiem 38000km nācās spoguli regulēt tikai 1 reizi ( pēc Dinaza automoikas). Konkrēti priekš manis kā vienīgā auto vadītāja tas ir absolūti bezjēdzīgs aprīkojums.

Vai nu tavai ķerrai ir sniegalāpstas izmēra sfēriskie spoguļi, vai arī tu parkojies pusotru metru no trotuāra. Tad elektriskie ir lieka greznība, piekrītu.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Jautājums aklumātoru specālistiem:

želejas aklumātori....vai to želeju var smērēt matos? vai nevar?

Tēma: Norauta riteņa skrūves vītne stupicā

batka rakstīja: Es vispar neko nemainitu brauktu ar 4 skruvem

Ja tas nav velkošais ritenis -tad mierīgi.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

iRAFAR rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kā rakstītu tehniskā dokumentācijā - lai tilpuma un stipruma reizinājums nebūtu mazāks par 280....

Bija vienreiz uz pasākumu 7L 40% dziras... Rezultātā... Vairāk nedzērāju nekā dzērāju... Litrs uz seju un no rīta ir vakars... Kaut kur pie draugiem klīst video no tās pirts...

ui, paldies par kļudas labojumu. Esmu piemetis vienu nulli par daudz.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

ooPIS rakstīja: Pozy Rozy dzimshandiin...

daudz laimes

Neticu.

Bet pievienojos apsveikumiem.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Kā rakstītu tehniskā dokumentācijā - lai tilpuma un stipruma reizinājums nebūtu mazāks par 280....

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

perkons rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nu ko, nesagaidot jaunu topiku vecais ir ciet!

Tad nu līdz brīdim kad dusošā princese pamodīsies lai aplaimotu mūs ar oficiālu topiku, padarbosimies tepat.

Vēlāk šo pagaidu variantu varēs izdzēst.

Nekas nav stabilāks kā pagaidu risinājums, paldies Centim par centību un spamotājiem par nemitīgo flustrēšanu!

Normālam Paldies ir dimensionāls izmērs. Vismaz 0,7 litri.

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja:

Vot zini,nu tajā vietā un mirklī tā ir tikai un vienīgi mana darīšana un tev nu tur nebūs teikšana. Ja mani noķers,tad arī atbildēšu.

Bet nu,tas kurš trasē nesaslīd,nekad nesapratīs to,kurš saslīd

Nē, tu neko neesi sapratis. Nevis tevi noķers, bet tu noķersi kādu vēl lēnāku un aklāku par mani, un tad tu visticamāk būsi savu dzīvi beidzis, bet tas nelaimīgais sēdēs ķurķī. Ar to lūk atšķiras trase no koplietošanas ceļa. Bet kas man, turpini vien slidināties. Zaļo avantu krūmos ieslidināji. un ja tur būtu pamaisījies kāds neaizsargātais? tad tu tagad sēdētu telpā bez interneta pieslēguma.

:

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

Klau, es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu,ja spēj saprast,atbildi. Ja nespēj,neatbildi.

Pievakare, Bauskas šoseja. 2 km garš ceļa posms,kuir nav nedz māju,nedz pievadceļu no kaut kurienes,nav krūmu ceļa malās un nav arī nepārredzamu līkumu. Satiksme līdzinās nullei. Es braucu ar moci, 10-15 sekundēs sasniedzu ātrumu 265 km/h ,paturu 2 sek un dzēšos,jo nāk tālumā pretī mašīna. Nu tad,kur ir kāda apdraudējums???????

Jā, es protu lasīt un saprotu tekstu. Tikai nesaprotu kāds šim tekstam sakars ar cilvēku dalīšanu šķirās. nu bet labi.

Tagad es tev uzrakstīšu vienkāršu tekstu - ja varēsi saprast. Sat. Noteikumos ir punkts Nr.blabla, kur noteikts maksimālais ātrums uz latvijas ceļiem...nu tu tak zini kāds, jo kādreiz esi sodīts par pārkāpšanu.

Un nekādu atrunu no sērijas "ceļš bija tukšs, nevienu neapdraudēju utt."

Tu nepārtraukti aizstāvi likumpārkāpējus, bet tos kas iedrošinās tev oponēt nosauc par muļķiem un aicini knābt sūdā.

Ja tev ir tāda vēlēšanās ļoti izpausties Valsts akcijas sakarā lai autovadītājiem noņemtu no acīm klapes (tie ir aptuveni tavi vārdi), tad vajadzētu pašam būt tik apzinīgam un ievērot šajā valstī pieņemtos likumus. Citādi iznāk nesmuki, ja nespēlējam pēc vienādiem noteikumiem.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Es atvainojos.....bet man vārds Roltons asociējas ar kaut kādu sintētisku fufaikas pildvielu....

Vēlreiz atvainojos, ja kādam sabojāju atraugu.

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja: .Vēlreiz-te labi parādās tie,kuri nevar nu nekādi pārdzīvot to,ka kādam ir vairāk dūšas par viņu pašu un var atļauties moci. Gan finansiāli,gan baiļu līmeni pārkāpjot.

Knāb sūdā,muļķi.

Forša diskusija, jo normālu argumentu jau nav, vai ne?.

Tev visi cilvēki dalās divās daļās? Tajos, kas var atļauties nopirkt un tajos kas nevar?

Eu, tev tak dabā piere nemaz nav tik šaura un slīpa kā Šīrim! Tak pafiltrē tekstus!

Bet izskatās ka nu esi aizvainots ja tevi pieskaita pie lielākās mocistu daļas, lai gan pats nupat atzinies ar kādu ātrumu brauc. Gudrie brauc kā grib un muļķi ir tie, kam iepriekš jāparedz - parādīsies vai neparādīsies no līkuma kāds gudrais lidotājs.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Nu baigi burkšķ vēders

Šitāds izsalkums sen nebi bijis

ple, par ko lāču rupmaizei tāds ceņņiks, ja nevar izvilkt līdz pusdienām

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

Sinn rakstīja: Un es, savukārt negrasos zīlēt vai tas punkts man tuvojas ar 100 vai 200kmh, es pieņemšu, ka viņš nepārkāpj noteikumus uz brauc ar ~100kmh, nevis ar katru sekundi nobrauc divreiz tik cik es.

Akcija Skaties divreiz tā arī laikam ir domāta -piebrauc autovadītājs pie krustojuma ar galveno ceļu, divas reizes uzmanīgi aplūko apvārsni, tad sūta SMS ģimenes zīlniecei ar lūgumu izzīlēt - parādīsies vai neparādīsies dažu sekunžu laikā tas, ko šobrīd vēl neredz.

Autovadītaj, skaties divreiz, jo motociklisti brauc ātri! (c) latvijas radio-1.

Tēma: Meklēju GUDRU mehāniķi amerikānim!

Arnijs rakstīja: . Domaaju, ka visu atrisinaatu distanceris shaibas paskataa.

tas, kuru izravēja...

Tēma: Kam atdot veco ledusskapi?

Graberis rakstīja: saldētava saldē, pats ledusskapis gan tikai silda.

Izurb caurumu no skapja uz saldētavu un lieto tālāk!

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

pozitiivais rakstīja: visi būdā

tavā būdā visiem nepietiks vietas.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ah sooo....es nezināju, ka tu vēl kādu bez manis sauc par perdeli.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Ozz rakstīja: Nu tad tas perdelis taa arii neparaadiijaas

Tu mani vairs neredzi

Tēma: Antena ar magnētu

Esmu ilgus gadus braucis ar magnētisko antenu uz jumta. Garums ap 80 - 90 cm, pamatnes diametru gan tagad nepateikšu, bet noteikti bija lielāks par 8 cm.

Tā kā tas auto ātrāk par 130 km/h negāja, tad varu apstiprināt ka līdz tādam ātrumam pa līdzenu ceļu antena nost nekrīt. Bet viņai bija tendence slīdēt pa jumtu un nokrist, ja jābrauc pa trepes tipa ceļiem.

Tēma: Es kā bukse tu kā ričags...

RX-7 rakstīja: Ābolu, kas ļurkājas, "znatoki" remontē šādi - uzbliež ābolam pa aizmugures galu ar āmuru un tas kādu brīdi (tādēļ, ka saspiests) neļurkājas... TA teorētiski var iziet... un gaidīt, kurā brīdī tas auglis pa 25 Ls izmauksies

Paskaties un padomā, kādi spēki un kādā virzienā uz to ābolu iedarbojas. Lielākai daļai mobīļu ābolu spiež iekšā, nevis rauj ārā. Nav jau žiguļu piekares vairs.

bet tas uzsitiens pa galu protams ir tikai īslaicīgam risinājumam.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

labrīt, uz redzēšanos, piektdiena ir pilnīgi nevajadzīgs formēums kalendārā, piektdiena ir nepareizi!

Pareizi jābūt : ceturtdiena - sestdiena - svētdiena - svētdiena - ....ceturtdiena.

Tēma: Antena ar magnētu

Arnis76 rakstīja: Sveikiņi,

Ir kādam kāda ideja kādu ātrumu tur antena, kas pie juma stiprināta ar magnētu? Runa ir par rācijas antenu, garums 80 cm, ;saibas DN 8 cm

A no kāda materiāla jumts?

Vai nav plastmasas?

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

nuhajs rakstīja: Pagaidām IP izbanoja tikai

Apsveicu. Man arī tā gadījās xammepc sakarā.

Tēma: NSNF 163.prim - Pērkona gaidīšana

Pirmais rakstīja: eu, a par ko ir izbanots ursis???? (uzuala)

www.iauto.lv/...

citāts:

foruma temai neatstosa topika izveidosana

psec.....rakstība rullē....

Tēma: AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

nuhajs rakstīja: Un vispār, tirgus bija par to,ka Valsts pievērš uzmanību tieši auto vadītājiem būt uzmanīgākiem un skatīties, nevis braukt ar klapēm uz acīm.

Valsts? ak jā, šorīt tas skanēja pa Valsts radio pirmo kanālu....kādi tad esot trīs izplatītakie mocistu krašu iemesli?

1) viņiem izgriež priekšā uz galvenā ceļa jo nepamana

2) viņiem iedod frontē apdzenot, jo mocis maziņš un to neņem pa pilnu

3) viņiem aizgriež priekšā veicot apgriešanās manevru jo atkal nepamana.

Un tad beigās tā ļoti kautrīgi un it kā starp citu piebilda - motociklisti brauc ĻOTI ĀTRI....it kā starp citu....bļin

Man būtu daudz kas sakāms arī par velosipēdistiem te, laukos. par katru no pārkāpumiem kurus mierīgi atļaujas velosipēdists, autovadītājam būt maķelis tukšš un pilna dienasgrāmata ar soda punktiem. Piemērus vajag?

braukšana pa ceļa kreiso pusi, braukšana zem ķieģeļa vienvirziena ielā , izbrauk'sana uz galvenā ceļa pat nepaskatoties vai kāds auto nebrauc, braukšana tumsā bez Noteikumos paredzētajiem lukturīšiem, da ko tur lukturīsīem, pat atstarotāju nav....un tā tevis pieminētā Valsts uz to noraugās caur CPolicista volvo logu, jo nekāps tak ārā, jo no tāda lisopēdista tikpat vakariņām neko neiekasēs. VALSTS...ibio....

Tāpēc atkārtoju vēlreiz - es līdz šim esmu skatījies pat trīsreiz, un arī turpmāk to darīšu bet nejau tāpēc ka man patiktu aplūkot idiotus uz diviem riteņiem , vai arī gribētos viņus no kautkā aizsargāt. Es skatos pats savās interesēs, un tikai.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti