nuhajs rakstīja: Un vispār, tirgus bija par to,ka Valsts pievērš uzmanību tieši auto vadītājiem būt uzmanīgākiem un skatīties, nevis braukt ar klapēm uz acīm.
Valsts? ak jā, šorīt tas skanēja pa Valsts radio pirmo kanālu....kādi tad esot trīs izplatītakie mocistu krašu iemesli?
1) viņiem izgriež priekšā uz galvenā ceļa jo nepamana
2) viņiem iedod frontē apdzenot, jo mocis maziņš un to neņem pa pilnu
3) viņiem aizgriež priekšā veicot apgriešanās manevru jo atkal nepamana.
Un tad beigās tā ļoti kautrīgi un it kā starp citu piebilda - motociklisti brauc ĻOTI ĀTRI....it kā starp citu....bļin
Man būtu daudz kas sakāms arī par velosipēdistiem te, laukos. par katru no pārkāpumiem kurus mierīgi atļaujas velosipēdists, autovadītājam būt maķelis tukšš un pilna dienasgrāmata ar soda punktiem. Piemērus vajag?
braukšana pa ceļa kreiso pusi, braukšana zem ķieģeļa vienvirziena ielā , izbrauk'sana uz galvenā ceļa pat nepaskatoties vai kāds auto nebrauc, braukšana tumsā bez Noteikumos paredzētajiem lukturīšiem, da ko tur lukturīsīem, pat atstarotāju nav....un tā tevis pieminētā Valsts uz to noraugās caur CPolicista volvo logu, jo nekāps tak ārā, jo no tāda lisopēdista tikpat vakariņām neko neiekasēs. VALSTS...ibio....
Tāpēc atkārtoju vēlreiz - es līdz šim esmu skatījies pat trīsreiz, un arī turpmāk to darīšu bet nejau tāpēc ka man patiktu aplūkot idiotus uz diviem riteņiem , vai arī gribētos viņus no kautkā aizsargāt. Es skatos pats savās interesēs, un tikai.