Pirmdienis rakstīja:
ne to što skaudība, principā poh.... bet nu nedaudz gandarījums, ka pamazām beidzas tie laiki, kad celtnieks ar 3 klasu izglītību pelnīja Ls 2 k uz rokas utt.
Bet tas jau ir tas pats bikšu piemērs. Bija loši - maksātāji, bija algas palīgstrādniekiem. Nav maksātāji - nav algas.
ja tauta nepirks dresmaņa bikses, viņi būs spiesti nocenot vai izputēt.elementāri.
Ozz rakstīja: Un vispaar-
Bumbuliitim -
daudz laimes vaarda dienaa!
Čort paberi!
pavisam piemirsu
Pievienojos apsveikumiem!
Pirmdienis rakstīja:
a te ieej sūda Dresmanā un te prasa par nenosakāmas izcelsmes biksēm Ls 50 ?
man vienkārši nepielec, kā tauta šo visu var izturēt ?
Bet tu te neraudi, ej un strādā tautas labā!
Nostājies pie Dressmana ieejas ar plakātu apmēram "neej te iekšā, te tev liks pārmaksāt, brauc labāk uz Berlīni bikses pirkt".
Izglīto tautu, novirzi viņu pareizās sliedēs!
Preces cenu tak nenosaka viens pats pārdevējs. Ja tās bikses tur maksā 50 Ls, tātad kāds ir ar mieru par viņām tik daudz naudiņas atdot. Tirgus takš....

Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: iesaku tev ....
saprotu, ka Tu neesi vadība un pie tā atbildīgs, nebija arī tev domāts....
Bet Tavuprāt tas ir normāli, ka mums cenas ir pat dārgākas kā Vakareiropā, bet 70% tautas pelna Ls 300-500 mēnesī ?
mm?
Un pričom te teiciens "par manu naudu"?????
Tev kā jaunās paaudzes kapitālisma produktam vajadzētu zināt, ka tava nauda ir tā nauda, ko nopelni tu pats. Un tā nauda, kuru tu esi par preci kādam samaksājis nav vairs tava nauda, to ir nopelnījis preces pārdevājs.
nu kas tev liek pirkt visu šeit tik dārgi?
Visa pasaule ir vaļā - brauc uz Vakareiropu, Izraēlu vai Bikini atolu un dzīvo lēti!
Vaimanātāji bļin...kā tādas kandžu nodzērušās leišmales vecenes.

Pirmdienis rakstīja: šodien redzēju Latvenerho Renault. Jaunu.
var redzēt, kur mana nauda paliek
iesaku tev noskatīt, kādas mašīnas iepērk tie bodnieki pie kuriem tu pērc maizi, špickas, apakšbikses un pidžamas. Un kādas mājas viņi būvē. Un arī tas viss par tavu naudu. sarēķini visu kopā un dodies uz Ģintereni pavadīt mūža nogali pēc milzīģā morālā trieciena.

AutoNets rakstīja: skatisies, ko var ar gredzeniem un varstiem dariit -viss restaurejams un pielagojams.
Kādi vēl vārsti divtaktniekam?

Baisulis rakstīja: Ne,es to saprotu tā,ka netīrs un smirdīgs ir pats Šīris.
nu vot, tāpēc es prasīju vai gadījumā nesatikāt.
Tad būtu varējuši apskatīt un apostīt.
Baisulis rakstīja: Tak Šīrim nav subārs,šīrim ir šrotpasāts. Šrots un subārs nav viens un tas pats.
Kādreiz viņam bija parakstā kaut kas par subāru....ķipa netīrs, smirdīgs vai kaut kā tamlīdzīgi.

Baisulis rakstīja: Subaru pasākumā mums ar Kūleņrūdi 2. vieta 30 mašīnu konkurencē. Tas nav labi,bija jābūt pirmajiem.
Nav labi?
nu ko tik kautrīgi, saki kā ir!
galīgi sūdīgi tas ir!

Baisulis rakstīja: Sestdien pidalījāmies Subarupower.lv rīkotā pasākumā
Šīri satikāt?
labrīt, ejiet pacensties.
Es arī esmu tikpat stulbs kā sābists.
Kā saprotu, tā uztveru.

Nokāpju no staba kluss
Zvaigznes mirdz un kūdra dus.
Viss tik dabīgs, viss tik tīrs
Nav nekas te plastmasīgs.
Baisulis rakstīja: urbis M5 vai M6. .
Ar M apzīmē metrisko vītni, nevis urbja diametru......ja kas....

Tā kā resna varde
Lec pa ceļu
kukujaks kujaks
kautkāds bleķa Pontijkaks.
Nortel rakstīja: Un noteikti paprasi tam metinātājam sertifikātu. Ja nav, tātad nelegālais un problēmu gadījumā neko nepanāksi.
Tu esi sajaucis sapuvušas ķerras metināšanu ar gāzes vadu metināšanu
Neviens vissertificētākais metinātājs neliks savu parakstu uz juridiska papīra par veca lūžņa izturību pēc metināšanas.
Tad, kad sābs maksās tik lai es varu nopirkt par 1 mēneša algu, tad es pirkšu. katru mēnesi pa sābam, kamēr man būs savākts milzīgs rezerves daļu kalns.
Auzinjsh rakstīja: abi ir 9-5, zili skaistuļi un katrs maksā 4000 eiriķus un ir nopērkami pazvanot man.......
Nenokavējiet!!!!
Vēl nav pienākusi vasaras otrā puse.
Pirmdienis rakstīja: TG/AM
Tev gan tīzlis niks.
Pirmais rakstīja:
Bucefals rakstīja: Tā, Bucefals ar Dorisu.
2 spēles, divas Bucefala uzvaras.
(SMS Šahs rullē)
P.S. Šo spēļu vajadzībām tika izveidots jauns feiks profils redhotpawn.com
Koroče lietotāju ar niku PseidoDorisa uz spēlēm neaicināt. Atbildi visdrīzākk a nesagaidīsiet.
P.P.S Ja kadam vajag profilu tur, bet kāda iemesla pēc negribās reģistrēties, tad varu atdot augšminēto.
ieskaitu bučufalla balto uzvaru pār dorisu - jo ar melnajiem 18.02.08 falls bija vārgāks par to leišu zaķi
Abas divas viņš vinnēja. Pelnīti.