Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmdienis rakstīja:

ne to što skaudība, principā poh.... bet nu nedaudz gandarījums, ka pamazām beidzas tie laiki, kad celtnieks ar 3 klasu izglītību pelnīja Ls 2 k uz rokas utt.

Bet tas jau ir tas pats bikšu piemērs. Bija loši - maksātāji, bija algas palīgstrādniekiem. Nav maksātāji - nav algas.

ja tauta nepirks dresmaņa bikses, viņi būs spiesti nocenot vai izputēt.elementāri.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Ozz rakstīja: Un vispaar-

Bumbuliitim -

daudz laimes vaarda dienaa!

Čort paberi!

pavisam piemirsu

Pievienojos apsveikumiem!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmdienis rakstīja:

a te ieej sūda Dresmanā un te prasa par nenosakāmas izcelsmes biksēm Ls 50 ?

man vienkārši nepielec, kā tauta šo visu var izturēt ?

Bet tu te neraudi, ej un strādā tautas labā!

Nostājies pie Dressmana ieejas ar plakātu apmēram "neej te iekšā, te tev liks pārmaksāt, brauc labāk uz Berlīni bikses pirkt".

Izglīto tautu, novirzi viņu pareizās sliedēs!

Preces cenu tak nenosaka viens pats pārdevējs. Ja tās bikses tur maksā 50 Ls, tātad kāds ir ar mieru par viņām tik daudz naudiņas atdot. Tirgus takš....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmdienis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: iesaku tev ....

saprotu, ka Tu neesi vadība un pie tā atbildīgs, nebija arī tev domāts....

Bet Tavuprāt tas ir normāli, ka mums cenas ir pat dārgākas kā Vakareiropā, bet 70% tautas pelna Ls 300-500 mēnesī ?

mm?

Un pričom te teiciens "par manu naudu"?????

Tev kā jaunās paaudzes kapitālisma produktam vajadzētu zināt, ka tava nauda ir tā nauda, ko nopelni tu pats. Un tā nauda, kuru tu esi par preci kādam samaksājis nav vairs tava nauda, to ir nopelnījis preces pārdevājs.

nu kas tev liek pirkt visu šeit tik dārgi?

Visa pasaule ir vaļā - brauc uz Vakareiropu, Izraēlu vai Bikini atolu un dzīvo lēti!

Vaimanātāji bļin...kā tādas kandžu nodzērušās leišmales vecenes.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmdienis rakstīja: šodien redzēju Latvenerho Renault. Jaunu.

var redzēt, kur mana nauda paliek

iesaku tev noskatīt, kādas mašīnas iepērk tie bodnieki pie kuriem tu pērc maizi, špickas, apakšbikses un pidžamas. Un kādas mājas viņi būvē. Un arī tas viss par tavu naudu. sarēķini visu kopā un dodies uz Ģintereni pavadīt mūža nogali pēc milzīģā morālā trieciena.

Tēma: TRABANT

AutoNets rakstīja: skatisies, ko var ar gredzeniem un varstiem dariit -viss restaurejams un pielagojams.

Kādi vēl vārsti divtaktniekam?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Ne,es to saprotu tā,ka netīrs un smirdīgs ir pats Šīris.

nu vot, tāpēc es prasīju vai gadījumā nesatikāt.

Tad būtu varējuši apskatīt un apostīt.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Tak Šīrim nav subārs,šīrim ir šrotpasāts. Šrots un subārs nav viens un tas pats.

Kādreiz viņam bija parakstā kaut kas par subāru....ķipa netīrs, smirdīgs vai kaut kā tamlīdzīgi.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Subaru pasākumā mums ar Kūleņrūdi 2. vieta 30 mašīnu konkurencē. Tas nav labi,bija jābūt pirmajiem.

Nav labi?

nu ko tik kautrīgi, saki kā ir!

galīgi sūdīgi tas ir!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Baisulis rakstīja: Sestdien pidalījāmies Subarupower.lv rīkotā pasākumā

Šīri satikāt?

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

labrīt, ejiet pacensties.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Kikimora Bolotnaja!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

adios, le Pidos!

Tēma: Metinātājs. HELP!

Es arī esmu tikpat stulbs kā sābists.

Kā saprotu, tā uztveru.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Nokāpju no staba kluss

Zvaigznes mirdz un kūdra dus.

Viss tik dabīgs, viss tik tīrs

Nav nekas te plastmasīgs.

Tēma: mondeo airbag lampish

Baisulis rakstīja: urbis M5 vai M6. .

Ar M apzīmē metrisko vītni, nevis urbja diametru......ja kas....

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Tā kā resna varde

Lec pa ceļu

kukujaks kujaks

kautkāds bleķa Pontijkaks.

Tēma: Metinātājs. HELP!

Nortel rakstīja: Un noteikti paprasi tam metinātājam sertifikātu. Ja nav, tātad nelegālais un problēmu gadījumā neko nepanāksi.

Tu esi sajaucis sapuvušas ķerras metināšanu ar gāzes vadu metināšanu

Neviens vissertificētākais metinātājs neliks savu parakstu uz juridiska papīra par veca lūžņa izturību pēc metināšanas.

Tēma: Metinātājs. HELP!

Es ieteiktu Induli.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

nenāc!

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Tad, kad sābs maksās tik lai es varu nopirkt par 1 mēneša algu, tad es pirkšu. katru mēnesi pa sābam, kamēr man būs savākts milzīgs rezerves daļu kalns.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Auzinjsh rakstīja: abi ir 9-5, zili skaistuļi un katrs maksā 4000 eiriķus un ir nopērkami pazvanot man.......

Nenokavējiet!!!!

Vēl nav pienākusi vasaras otrā puse.

Tēma: Viens simts šesdesmit otrais koments!

Pirmdienis rakstīja: TG/AM

Tev gan tīzlis niks.

Tēma: 2,0 16v DTI dzinēja sūknis

Svečvadus esi mainījis?

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja:

Bucefals rakstīja: Tā, Bucefals ar Dorisu.

2 spēles, divas Bucefala uzvaras.

(SMS Šahs rullē)

P.S. Šo spēļu vajadzībām tika izveidots jauns feiks profils redhotpawn.com

Koroče lietotāju ar niku PseidoDorisa uz spēlēm neaicināt. Atbildi visdrīzākk a nesagaidīsiet.

P.P.S Ja kadam vajag profilu tur, bet kāda iemesla pēc negribās reģistrēties, tad varu atdot augšminēto.

ieskaitu bučufalla balto uzvaru pār dorisu - jo ar melnajiem 18.02.08 falls bija vārgāks par to leišu zaķi

Abas divas viņš vinnēja. Pelnīti.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti