Gāju, paklupu, nokritu, ....atjēdzos - Pirmdiena bleeee![]()
![]()
Čort Paberi!!!!!!
![]()
Gāju, paklupu, nokritu, ....atjēdzos - Pirmdiena bleeee![]()
![]()
Čort Paberi!!!!!!
![]()
Bet tagad es iešu mājās, jo sākas Vino-bannij večer.
![]()
Es tev neko neprasīju.
Ja tu neko nejēdz no renaultiem tad stāvi klusu.
Pirmais ir renaultu sapecālists, tāpēc viņam arī prasu.
Ja man būs jautājums par sābu, tad prasīšu Sviestam.
Ja par sfagniem - tad tev.
Tā kā - esi pacietīgs.
![]()
Pirmais, vai tā tam jābūt, ka kablukam jau ļurkājas stūres pirksti, bet noskrējiens tikai gandrīz 50 kkm?
pārskrūvēju kablukam riteņus. tas bija šodienas labais darbs. Jāievelk ķeksīti uzskaites žurnālā.
Tēma: TRABANT
msh rakstīja:
nish rakstīja: Piereģistrēt var!!! Ja nemaldos par reģistrāciju, nodoklis, tehniskā kādi 300ls sanāca. Bet tehnisko neizgāja....
Kāpēc tik dārgi? Tam trabantam vecums kādi 20 gadi bija?
Un tu ceri daudz jaunāku atrast?
drīz vien pēc Mūra nogāšanas viņus pārtrauca tiražēt.
Tēma: Tīru skapi...
Ledusskapji, dažāda izmēra, kopskaitā 4 gab.
Viens no tiem točna nav ejošs. pārējie varbūt ka darbojas, ja pieslēdz strāvai.
bizenajs rakstīja:
man driiz iznjems diegus,
Kuru caurumu tev aizšuva?
Tēma: Spilventiņš...
ibio rakstīja:
RLaguna rakstīja: Lielveikalā Pārogre.
skatījies tur uz viņu un siekalojies
![]()
jums foršas attiecības....
![]()
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Piedāvāju exkluzīvu iespēju par nelielu bet taisnīgu samaksu ieelpot īstu, dabisku un 100% oriģinālu lauku aromātu.
Jābrauc šurp pašiem.
kas i ko? nomeeslojushi?
![]()
man ir aizdomas, ka kaut kas nogājis greizi topošajā biogāzes ražotnē.
Piedāvāju exkluzīvu iespēju par nelielu bet taisnīgu samaksu ieelpot īstu, dabisku un 100% oriģinālu lauku aromātu.
Jābrauc šurp pašiem.
![]()
Tēma: Ksenona skalotāji.
Zvaigznes ir tie, kam slinkums izlasīt sava auto lietotāja manuāli.
Baisulis, Pirdienis, Sviests, Ursis, Ozis un mans lielais šefs - LOŠI, .....pļe....
![]()
![]()
Ozz rakstīja: šoriit caur mobīlo taalruni vareeja ljoti labi browseet iauto.lv taapeec ka es biju vieniigais apmekleetaajs!
Mans antīkais brauzēt ļauj, bet neļauj ielogoties.
Komentēt nevaru
![]()
Baisulis rakstīja: mocarellu no govs pieņa netaisa
Jāpalūdz Bizenāju lai izslauc kādu bulli.