Sviestc rakstīja: Varbūt pastāv arī šāda bloka remonta iespējas
Varbūt. Skatoties, kas un cik tur ir nodedzis.
Tēma: Meklēju \"Smadzenes\".
Sviestc rakstīja: Varbūt pastāv arī šāda bloka remonta iespējas
Varbūt. Skatoties, kas un cik tur ir nodedzis.
Tēma: 95 vai 98 benžu?
undars rakstīja: ka DUSā bija tikai 98 un dīzelis.
.
Uij, dīzeli gan nelej!!!!!
![]()
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
labdiena.
Ja gadienā arī šodien kādam ir vārda diena, tad es apsveicu.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: zigis lateksa kostīmiņā ar zīda pātadziņu un ursis tikai gaiši dzeltenos stringos ar Sarkano Bumbiņu mutē piekalts ar Rozā Rokudzelžiem....
īsti normāls jau Tu laikam neesi, piedod
Bet viņam tas labi piestāv.
Tēma: EGR
Shiirs rakstīja: tu visur saskati onanismu un dibenseksu?
nezināju, ka komentējot spok5 rakstītu frāzi, aizskaršu tevi vārīgā vietā.....
![]()
Tēma: EGR
spok5 rakstīja: rausta to savā nodabā,
Te ir autoportāls, nevis gribu.lv!!!!![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Zoo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ko viņš tev tādu uzdāvināja
taka apskaties to linku vājprātīgo no vakardienas
Nav laika šķirstīt vakardienu. Iemet to linku vēlreiz.
Tev taapat neraadiis.....
ideja taada, ka aizkadraa jaunietes taisno zarnu uzpilda ar šokolaades saldeejumu, un un tad vinja to iepilda puslitriigajaa plastmasas glaazee un tad ar koleegji gardu muti eed...
ā, ....neinteresē.
es šokolādes saldējumu neēdu, man garšo plombīrs ar rozīnēm, vislabāk - Druvas.
![]()
Tēma: Honda Accord 2008
Tev vajag zināt stundu un minūti, jeb pietiks tikai ar datumu?
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ko viņš tev tādu uzdāvināja
taka apskaties to linku vājprātīgo no vakardienas
Nav laika šķirstīt vakardienu. Iemet to linku vēlreiz.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Ideots rakstīja:
P.S. vakarvakarā banketa nebija pateicosties Pozya dāvanai, visu vakaru pavadīju vemjot
Ko viņš tev tādu uzdāvināja![]()
![]()
![]()
Vibratoru![]()
Tad to vajadzēja bāzt dibenā, nevis dziļi rīklē, nebūtu jāvemj.
![]()
batka rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Baisulis rakstīja: Liela iespēja,ka pārdedzis celiņš,kas uz elektro plates nobaro gaismas lampas, ne tu pirmais.
Viņš nepārdeg, viņš pārlūst.
bojājuma maklēšana: - izņem visu paneli, izārda panelī līdz plikai platei, piesprauž štekerus ieslēdz gaismas un uzmanīgi plati paloka. Ja gaismas parādās, ņem lupu un brauc pa attiecīgo celiņu, kamēr atrod gandrīz neredzamu plaisu.
Tālāk ar lodāmuru.
Pats kadus tris paneļus pardegušus esmu lodejis.
Apsveicu. man ir trāpījušies tikai pārlūzuši.
Tēma: gribu auto
TDI rakstīja: peec golpa paardoshanas , luukoshu PT vs MB Aclass ,
Kad tas vēl notiks..........
.....................
![]()
militāristiem daudz kas ir cinkots. Zābaku sprādzes, identifikācijas žetons kas kaklā karājas, ir dzirdēts arī par cinka zārkiem.....
![]()
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
klons rakstīja: vajadzētu nopirkt bikses.........kur lai pērk
Ausis salst![]()
![]()
msh rakstīja: kurus audi modeļus daļēji cinkoja? Cigāru kādus gadus?
Sākot no 88. gada ir cinkoti visi audi modeļi.
Līdz tam - izlases veidā.
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Pozyj, vai tam bunkuram kurā ierādīja tev kabinetu, kāds logs arī ir![]()
Paskaties lūdzu, kas tagad ir - rīts vai ceturtdiena![]()
Baisulis rakstīja: Liela iespēja,ka pārdedzis celiņš,kas uz elektro plates nobaro gaismas lampas, ne tu pirmais.
Viņš nepārdeg, viņš pārlūst.
bojājuma maklēšana: - izņem visu paneli, izārda panelī līdz plikai platei, piesprauž štekerus ieslēdz gaismas un uzmanīgi plati paloka. Ja gaismas parādās, ņem lupu un brauc pa attiecīgo celiņu, kamēr atrod gandrīz neredzamu plaisu.
Tālāk ar lodāmuru.