Tā atslēga pirmo reiz salūza kad mēģināju atskrūvēt RŪPNĪCĀ pieskrūvētos riteņus. Sametināju un nebiju aizticis līdz šodienai. Renaults ir bezcerīgs mēsls.
Tā atslēga pirmo reiz salūza kad mēģināju atskrūvēt RŪPNĪCĀ pieskrūvētos riteņus. Sametināju un nebiju aizticis līdz šodienai. Renaults ir bezcerīgs mēsls.
Tā atslēga pirmo reiz salūza kad mēģināju atskrūvēt RŪPNĪCĀ pieskrūvētos riteņus. Sametināju un nebiju aizticis līdz šodienai. Renaults ir bezcerīgs mēsls.
Renaults = Spīļbergs.
Ņepoņatno.
Kas tas varētu būt ka Renaultam krakšķēja priekšējā ritenī
Gribēju noņemt riteni nost, paskatīties, bet nevarēju atskrūvēt 1 skrūvi ar atslēgu ko Renaulta rūpnīca paredzējusi riteņu skrūvēšanai. Atslēga saliecās bet skrūve nekust.
Krakšķis pats pazuda.
Bet kas tas varētu būt ka nevarēju skrūvi atskrūvēt
Vai tiešām franču indženieri nemācētu aprēķināt materiālu stiprību
Vai nu atslēga par švaku, vai skrūve par stipru
Un ja nu man būtu tukša riepa, kā tad es tiktu mājās
Kaut kas ar tiem renaultiem ņepoņatno.
Sviestc rakstīja: aizveda Dorisu..
..atpukaļ uz gintermuižu.
Labrītt!
Neticama fabula....

Šeit ir īstā vieta kur pajautāt par Arkādiju.
Bucefals rakstīja: Ap spogulīšiem, ja ieskatās, tad tomēr viss "zelts" krunkās.
Biezam mersim zelts biezā kārtā.
Ko tu muldi....
Oij, točna Uldi!
Pendelis Ozam.
Vai topika autors nav piemirsis nominēt nākošā topika radītāju
Drīz jau būs simtā lpp klāt.
Dušša....neinteresē.
Interesē pirmspēteru iekodiens. Un tas tūlīt būs.

Ozz rakstīja:
i_edgars rakstīja: Vecam motoram no izdilima samazinās gaisa ieplūde cilindros, bet dīzeli iesmidzina tik pat, jeb vairāk kā nepieciešams tam gaisa daudzumam... un kūp.
a vot šitais man laupa nakstsmieru.... iisti nesaprotu par ko ir runa
Tas tak nav priekš viduvējiem prātiem...
Pirmais rakstīja: ziedus kapličā!
atstiepies
[c]viktors1961 rakstīja:
Viku pa štrāsi 130, beigās palika kauns. Tad bīdelis nemaz negrasījās iz***sties
To bija jādara ar 3.pārnesumu....

ursis rakstīja: leduskapi sataisīji?
daļēji. Jāmaina kondensatorradiators. Es tam uz sitiena nebiju gatavs, bet ir uzpildīts un funicē, kamēr atkal izies tukšs. Apkalpošana laipna, ja bemai manu naudu nevajadzēja, tad lai paliek gribot.

Tā tik ir superīga dinamika - divi uz vienu cirtienu! 