Pati par sevi duša dēļu būdā ir stilīgi. Tādas pat filmās rāda - piemēram - Šurika piedzīvojumos. Nu bet šitik šķirbaina....psec.... ja kaimiņi braukā garām un taisa putekļus, tad nav iespējams nomazgāties.
Pārējiem - nekas.
Pati par sevi duša dēļu būdā ir stilīgi. Tādas pat filmās rāda - piemēram - Šurika piedzīvojumos. Nu bet šitik šķirbaina....psec.... ja kaimiņi braukā garām un taisa putekļus, tad nav iespējams nomazgāties.
Pārējiem - nekas.
Pirmais rakstīja: reku jaunākā duša
www.2shared.com/...
Manam suņam būda nav tik šķirbaina....
Sviestc rakstīja: āķibbūdas dušā !
Mja.....ja tā raksta arī mājas lapu.....
![]()
It kā bez tās mājas lapas šeit kāds nezinātu kur melēt kantori espēses, kā kontaktēties un ko tur var dabūt bezplatno.
![]()
Apbrīnoju cilvēkus, kuriem pietiek laika nevien to pērļu izlasīšanai, bet arī vēl komentēšanai.....
loši bļe
![]()
Sviestc rakstīja: Fu......
nu jau manuprāt,tā kā ir puslīdz pa smuko.
www.spsauto.lv/...
Kādi būtu vēll ieteikumi, novelējumi
Spams velkomets!
Tie līkie piekares ričagi bildē - vai tie derētu manam golpam![]()
nazurbajev rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Zaļumballēs var dabūt arī Zilumus.
It sevišķi Zilupē... tur var dabūt ne tikai zilumus, bet arī pārtapt par zilo.
Fuij, cik spervērsi!
Ozz rakstīja: labriit!
šoriit secinaaju ka braucot kalnaa man motora apgriezieni ceļas bet ātrums krītas!!!!
ko man tagad dariit, kam piezvaniit
Piezvani Ainai!
Tēma: Logu mazgājamie šķidrumi
sarashkins rakstīja:
ak rakstīja: Vai tad, kad izslēgatas gaismas, lukturus nemazgā jāpamēģina .
Vismaz b vectrai tā ir gan.
Ne tikai vectrai, arī normāliem auto tā ir.
![]()
Jā, tik daudz tas skals nevar izčurāt trijās dienās.
Bazhix rakstīja: Tā kā šis ir vienīgais topics, kur uzturas iauto ļaudis, tad spama jautājums - kādu golpu lai pērk?
RWD
Tēma: Amortiņi Mazda Xedos 9
scorps rakstīja: Amīši izskatās šādi - www.mazda-auto.ru/...
Manliekas, ka te nemaz nav ko sākt mērīt
KYB.....
Vai tiešām šie sākuši ražot amortiņus no zelta, ja tik dārgi![]()
![]()
Man šodien iešpricēja pret diftereju.
Tas nozīmē trīs dienas bez hokeja..![]()
:!:!
![]()