Centis protams ir pastulbs, bet nav vainīgs pie tā ka F-1 brauc ar tik sūdīgām riepām.
Tēma: opel astra G gultnis
Centis protams ir pastulbs, bet nav vainīgs pie tā ka F-1 brauc ar tik sūdīgām riepām.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
Hokejs ir beidzies.
Tagad laiks džezam.
Labrītt.
Tā arī neatbildēsi man
konkrēti
Nu tak visi zin, ka Tu, kopā ar Dēliņu , no rītiem skaties to seriālu
"Sūklis Bobs Kvadrātbiksis"
skaties tak, vai ne
Un kāpēc tad negribi man , pāris vārdos, pastāstīt iepriekšējās sērijas sižetu
Ā, to foršo filmu!
Es tev aizsūtīšu satura atstāstu SMSos.
Bet ja tu gribi lai es rakstu šeit, iesniedz oficiāli apstiprinātu atļauju, ka drīkstu to darīt par tavu naudu.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
Hokejs ir beidzies.
Tagad laiks džezam.
Labrītt.
Tā arī neatbildēsi man
![]()
konkrēti![]()
![]()
Tēma: opel astra G gultnis
Gachs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Vispirms tev jāmauc pa mūsu bedrainajiem ceļiem tā, lai sabuktē diskus. Tad uz šiem sabuktētajiem diskiem jānoregulē savirze. Pēc tam jānopērk jauni diski ar jaunām riepām un savirze jānoregulē uz jaunajiem.
Un beigās jānoņem no ausīm Gača makaroni.
Cik daudz ir jāizdzer lai šītādu s*du uzrakstītu?
Esmu atbildējis uz taviem jautājumiem, atbildi uz manu q:
Kas tieši ir nepareizs, ja uzliekot pilnīgi jaunas riepas, tiek pārbaudīta ģeometrija, ja pirms tam nav kādu laiku pārbaudīta + ir mainītas balstiekārtas detaļas un riepas ir noeestas ?
p.s kartejais iauto stila topiks
Tev ir grūti saprast rakstītu tekstu? Lasi divreiz....kur es teicu ka pārbaudīt savirzi ir nepareizi? Ja tev tas sagādā patiesu baudījumu, pārbaudi savirzi kaut trīsreiz dienā, bet nekarini savus servisa iekšā rāvēja makaronus. Salasīsies tehniski nekompetenti cilvēki tavus padomus un bankrotēs....
Autombīlim bez piekares ģeometrijas ir vēl vesela virkne regulējamu štruntu - pareizi būtu arī visus tos pārbaudīt, mainot riepas. Ir mašīnas, kuriem joprojām nav vārstu kompensātori - jāregulē, zobsiksnas spriegojumu jāregulē, aizdedze jāregulē, durvju mehānismi jāregulē, spoguļi jāregulē,utt. Tu kā īpaši apmācīts servisa speciālists varētu pie riteņu maiņas regulēt arī dzinēja iešprices.
Starp citu, Sretsked (nopietni vai nenopietni) pieminētās riepas par 150 Ls un auto stabilitāte....F-1 riepas maksā stipri dārgāk, stabilitāte tajos ātrumos ir ļoti ļoti svarīga, bet nav gan redzēts ka pēc katras riteņu nomaiņas tiktu pārbaudīta savirze....Gačiņ - uz priekšu, tev būtu kolosāla biznesa niša.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Fartuks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ko jūs saprotat no alkoholiem....neko jūs nesaprotat.
precīzāko informāciju par šo tēmu jums piegādās vīrs, kurš alkohola izvadei no organisma izmanto to pašu atveri, pa kuru dabū iekšā....
Nu un kad pēdējo reizi tu savai atverei izdarīji patīkami?
Pirms 3 dienām....ar dēliņu , iedzērām ar sātu, izbaudot dzēriena garšu un aromātu. Izvade notika pa pareizo galu.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Centis_Nuudele rakstīja:
ko jūs saprotat no alkoholiem....neko jūs nesaprotat.
precīzāko informāciju par šo tēmu jums piegādās vīrs, kurš alkohola izvadei no organisma izmanto to pašu atveri, pa kuru dabū iekšā....
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
uupis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
uupis rakstīja: Toties ar Airbusu vari sēsties kaut vai Doma laukumā…
Neinteresē.
Starpcitu Airbusu stūrē ar džoistiku bet lielo boeingu ar stūres pusratu…
Biji kursos ?
Kurš nozaga otru stūres pusi![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
uupis rakstīja: Toties ar Airbusu vari sēsties kaut vai Doma laukumā…
Neinteresē.
Tēma: opel astra G gultnis
Yetti rakstīja:
Gachs rakstīja: ...
tur viss ir pareizi. normāla prakse, šejienes dažiem santīmtaupītājiem tas ir nepieņemams fakts un kaut kas ārkārtējs.
Te jau ir cilvēki, kas piekrīt, ka var mainīt amjus tikai vienā pusē, likt vecus klučus uz jauniem bremžu diskiem.
Nejauc servisa vēlmi iedzīvoties uz katru sūdu ar santīmpišanu.... Man 4x4 ir otrs disku komplekts ar riepām braukšanai pa sūdiem, tad katru reizi mainot diskus man ģeometrija jāregulē?
Tu nesaprati pareizi.
Vispirms tev jāmauc pa mūsu bedrainajiem ceļiem tā, lai sabuktē diskus. Tad uz šiem sabuktētajiem diskiem jānoregulē savirze. Pēc tam jānopērk jauni diski ar jaunām riepām un savirze jānoregulē uz jaunajiem.
Un beigās jānoņem no ausīm Gača makaroni.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Labrīt.
ko jūs saprotat no alkoholiem....neko jūs nesaprotat.
Tēma: opel astra G gultnis
Gachs rakstīja: īpaši pēc jaunu riepu/disku uzlikšanas ir jānoregulē riteņu ģeometrija.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nedēļas komentārs.....
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Ja esi atstājis auto pie narkoloģiskā dispansera, tad nebrīnies par nospertiem spoguļiem.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Nu bet cik tad var tās flīzes pirkt![]()
nav jau bliete, kas ik pa laikam nozogas.....
![]()
Tēma: tomaata remonc
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
BB rakstīja: . Pie tam kārba slapja no visām pusēm un no apakšas.
Tā kā šķidrums no apakšas uz augšu netek, tad sūces vieta iespējams ir kautkur augšpusē. Lukturis + spogulis...kautkā tā, varbūt var saredzēt.
Atļaušos apstrīdēt šo apgalvojumu. Šķidrums varbūt redzami netek uz augšu, bet sūcas gan.
Pa porainu materiālu sūcas. Ja tu domā ka metāls ir pietiekoši porains, tad tējkarote būtu viscaur slapja.
Gribi teikt ka tā kārba ir iedāli tīra no ārpuses! Ka nav dubļaina, netīra
Vispār es neko negribu teikt.
Slapjums ir subjektīvs jēdziens, katrs skatītājs to saredz citādi.
![]()
Tēma: tomaata remonc
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
BB rakstīja: . Pie tam kārba slapja no visām pusēm un no apakšas.
Tā kā šķidrums no apakšas uz augšu netek, tad sūces vieta iespējams ir kautkur augšpusē. Lukturis + spogulis...kautkā tā, varbūt var saredzēt.
Atļaušos apstrīdēt šo apgalvojumu. Šķidrums varbūt redzami netek uz augšu, bet sūcas gan.
Pa porainu materiālu sūcas. Ja tu domā ka metāls ir pietiekoši porains, tad tējkarote būtu viscaur slapja.
![]()
Tēma: tomaata remonc
BB rakstīja: . Pie tam kārba slapja no visām pusēm un no apakšas.
Tā kā šķidrums no apakšas uz augšu netek, tad sūces vieta iespējams ir kautkur augšpusē. Lukturis + spogulis...kautkā tā, varbūt var saredzēt.
Crankshaft rakstīja: Pirmais
fofāgena fsi ir tieši tas pats dzinēja darbības princips.... protams (kā jau daudzas lietas) viņi savās tačkās liek tad, kad pārējie jau gadus 5 mauc sērijā, bet paši viņi ir aplauzušies ar savu risinājumu (piemēram pumpeduse)....
========================
Kaut kaa nav dzirdeets, ka VW buutu aplauzushies ar saviem PD diizeljiem Razho , ka prieks. Vai benziina tiesho iesmidzinaashanu ieviest - taa jau ir katra razhotaaja personiiga lieta Turklaat PD diizelja darba princips patenteets jau 1911. gadaa, jau 1930. gados taadus razhoja masveidaa, tiesa saakotneeji smagos diizeljus. Peechaak nogaidiit, liidz sprauslu razhotaajiem izdosies uztaisiit vieglaa auto dzineejiem nepiecieshama izmeera sprauslas , jau bija tikai laika jautaajums
[Labs komentārs].
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Labrītt!
Pusdienās iesi?
iešu, ap 16.00
a Tu cikos
es kā parasti - 12.00
A kur tu tagad ēd, kopš tevi izmeta no institūta? Blakus kvartāla Sarkanā Krusta zupas ķēķī?
Es ēdu tagadiņ lauku labumus pa taisno no vietējā ražotāja, svaigu gaļu, kožam nost no Ādažos audzētas goves un piedzeram klāt nupat atsūkātu tesmeņpienu...
nakuj tās ēdnīcas ar maximas kotletēm!
Pienu es ar dzeru pa taisno no goves.
Aber pārējo ko pieēst klāt es ņemu vietējā patversmē. Ir karfeļi ar gaļu, ir zoste un zupīte no kāļiem vai lopu bietēm. Toties lēti, jo maita Dambrauskas neko nenes klāt.
![]()
Tēma: sviests (ne Aldis)
turbopiile rakstīja: tādu kubulu gan es gribētu
Kur liksi?
Uzdāvināsi Pirmajam?
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Pirmais rakstīja: a kāpēc centim nav izsniegta jauniepirktā panda????
Jā, es arī esmu dzirdējis baumas par Pandēmijas tuvošanos. Bet ceru, ka man neķers, jo regulāri lietoju uzturā ķiploku tabletes.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Labrītt!
Pusdienās iesi?
iešu, ap 16.00
a Tu cikos
es kā parasti - 12.00
A kur tu tagad ēd, kopš tevi izmeta no institūta? Blakus kvartāla Sarkanā Krusta zupas ķēķī?