Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 377 >

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sretsked rakstīja:

Pastāsti kolē'hgiem par 1992. gadu, kad tu apzagies un nokļuvi milīcijā

Starp citu, 92. gadā milicija sen vairs neeksistēja.

bet ja tavās nodzertajās smadzenēs ir iekodēts "milicija", lai jau paliek.

Ja gribi gānīties, tad vismaz dari tā lai izklausās ticami.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sretsked rakstīja:

Nu, nezinu daudz un nevajag. Man pietiek ar to,ko man pastāsta Bet to,ka esi varjuga...nebiju domājis. Es jau saprotu, prihvatizācija un tā.... bet nu...nesmuki, biedri Gaili.

Agonija tuvojas? Varu palīdzēt....varbūt vēlies iepazīties ar maniem paziņām no tiem laikiem? Viņiem būs pajāt ka tu kā lupata slēpies zem gultas.

Starp citu - ampula ir domāta tieši lupatām - bezrakstura cilvēciņiem - kuri cer ka ķīmija atrisinās viņu problēmas. Neatrisinās. Ja pats netiec ar sevi galā, ķīmija nelīdzēs. Agrāk vai vēlāk tavs lupatas raksturs uzveiks iekodētās bailes, tu pagaršosi un atriezīsies uz vienvirziena ceļa.

Gūd lak!

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Tu par mani zini tik maz...ļoti maz.

Toties savu "gara bagātību" esi izreklamējis pa visu portālu.

Ej šķūrēt sniegu no purva. Pavasarī ātrāk apžūs, ātrāk tiksi pie kāposta. Un fiziskās nodarbes nāks par labu tavām pārslogotajām smadzenēm.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Farss kā pašaizsardzības metode?

Ja tu esi manī iemīlējies, nesūti SMS. Sūti ziedus.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Deksteriņ - alkāniņ, kāpēc sestdien neatsūtīji SMS?

Biji atkal uz atpumpēšanu?

Tēma: Volvo 850 apsildes problema!

andis100 rakstīja: 1) Motorins strada pavajinatos rezimos, laikam 1, 2,3 pedeja nestrada.

2) Klimatkontrole neuztur tadu siltumu, lai auto butu karsts.

1) Ko tavā izparatnē nozīmē "pavājināti režīmi"?

2) Kādu motora temperatūru rāda panelī?

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

vakar saņēmu es pergamento

Ko rakstīja sinjora man.....

jeb izsakoties prozā - mani ar SMS pagodināja šā topika titulvaronis - visiem zināmais ēzelītis. Viņš rupji, bet atklāti stāstīja par savu cīņu ar kārtējo pilnmēnesi. Malacis tu esi, ēzelīt, turpini tā tālāk un varbūt kādreiz tevi paņems līdzi ekskursijā uz Marsu.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sretsked rakstīja:

Dirigents rakstīja: A ka Tu doma,ka kaut reizi Tu paklusetu,nu vai kaut pateiktu 'da beidz Centi dirsties,cik var?' nevis vilktu to marazmu te. Nebutu labak? Labak visiem?Ko Tu un kam ta pieradisi? kam vispar Tev vaig ko pieradit? man? Centim? Parejiem te vell rakstosajiem? Ko pieradit? Ka esi vislecigakais? Es nesaprotu.

Ko man jāpierāda ?? Neko,protams. Pajautā jānim gailim, ko viņš grib ar to panākt.

A kāpēc Sviestam to jājautā? Pats nevari pajautāt, nomīzis esi?

Es tev varu vēlreiz paskaidrot ko es gribu panākt.

Visa tā mēslu žļurga, ko tu esi gāzis man virsū bez jebkāda iemesla, ir tavu slimo smadzeņu radītas halucinācijas, un to visi, izņemot tevi pašu laikam, šeit ļoti labi zin. Man no tā ne silts ne auksts, man nesāp. Savukārt es tev turpināšu sist pa tavām sāpīgajām vietām - alkoholismu, šizofrēniju, aizmukušajām sievietēm un suņiem, grafomāniju, internetatkarību, diletantismu - tik ilgi, līdz tu nonāksi traķenē. Vai arī savlaicīgi pats sapratīsi ka šeit vairs nav tava vieta. Es esmu ne mazāk spītīgs kā tu, es no šejienes tevis dēļ prom neiešu, kā to izdarījuši citi.

Viņš tur augšā, kurš tev nav piešķīris pietiekošu smadzeņu masu, parūpēsies lai tu vienreiz noslīktu pats savos mēslos.

Tā kā - ja gribi mieru - pacenties neņirgāties par mani, manu profesiju, manu ģimeni un manām zināšanām vai nezināšanām. Ja negribi mieru - pucē tālāk. Ātrāk nonāksi pie finiša.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Iz dzīves: Viens pazīstams cilvēks labprātīgi devās ārstēties pret alkoholismu. Rezultātā, labu gribēdams, viņš iekļuva narkoloģiskajā uzskaitē ar sekojošām lielām problēmām šoferu un ieroču atļaujas ārstu komisijā. Tas gan bija pirms kādiem 5 gadiem.

Kā tad tagad ir - tā vienotā datu bāze ir likvidēta?

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ržu ņemogu par Auces gudrajiem prātiem

Šoferīt, atceries šo savu tekstu pēc nākošajām vēlēšanām.

Oi, ne tikai. Man ir arī BTR vadītāja apliecība

Kā tev izdodas nopirkt narkologa izziņu? Pēc visām atpumpēšanas reizēm?

Nu ko, ārlaulībā dzimušais un pēc tam no bāreņu nama savāķītais pensik, padiskutējam te ? Te tak ir spama lapa,ko ?

Kas ir, nevari savākt savas žabras,kroplīt ? Omei klimakss, gribas nojāties, bet nestāv ?

Atgādinājumam:

Sretsked

08.01.2010 19:02

Cieņā pret tiem 2 cilvēkiem, ar kuriem runāju vakar un šodien... ļoti pacentīšos šeit neko vairs nerakstīt tādu,kas pret viņiem abiem vērsts...un arī ,cerams, ne pret vienu citu.

Ar ko un ko runājām, paši zin un tā ir mūsu privāta saruna .

No manas puses-pamiers.

_____________

Īblīti, tev ļoti patīk bērnudārzā iemācītā frāze "es pirmais nesāku". Tad nu patin atpakaļ sava personīgā topika lapas un palasi, kurš tur pirmais sāka apņirgāt oponentu profesijas, prasmes un ģimenes. Vai es tur pirms tavām izpausmēm kaut ko rakstīju par tevi personīgi vai par tavu biznesu?

Bez ņirgāšanās neesi spējīgs diskutēt? Tad laiks pie daktera.....vai pie slaktera.

Pamiera ievērotājs, ne tu diktēsi noteikumus ko un kur man rakstīt.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

ar maizi šodien bija problēmas.... es vēl paspēju nopirkt, bet daudz vairs atlikumā nepalika.

Tēma: Dižķibele,politika utt

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ržu ņemogu par Auces gudrajiem prātiem

Šoferīt, atceries šo savu tekstu pēc nākošajām vēlēšanām.

Oi, ne tikai. Man ir arī BTR vadītāja apliecība

Kā tev izdodas nopirkt narkologa izziņu? Pēc visām atpumpēšanas reizēm?

Tēma: Dižķibele,politika utt

Sretsked rakstīja:

Ja tev ,centiņ, tas nav skaidrs, tad nemaz nemoci paurīti Ej un tīri stigas,lai atkal pie pirmajiem vējiem elektrība nepazūd Darītāj Tavs paps tak no Andra čomu listes

Mans paps, raugi, jau labu laiku ir zem zemes.

Saprati, neveiksmīgā aborta atlieka?

Tēma: Dižķibele,politika utt

Sretsked rakstīja: Ržu ņemogu par Auces gudrajiem prātiem

Šoferīt, atceries šo savu tekstu pēc nākošajām vēlēšanām.

Tēma: Dižķibele,politika utt

Politiskā cirka arēnā JL iesoļoja ar galvenā klauna pieprasīto honorāru vēl pirms izrādes sākuma (honorārs domātās politiskās darbības stiprināšanas vietā aizceļoja pie jahtu tirgotāja), ar šova kuplināšanai angažētu viduvēju bet profesionālu aktrisi, ar kopīgu karognešanu baznīcā. Tad viens klauniņš ātri izlidoja no ministra amata un piedzīvoja tiesu darbus. Galvenais klauns izvizināja armijas helikopterā leišu delegāciju (kuri pēc tam gāja uz baznīcu pateikties Dievam ka palikuši dzīvi).Tad cirka Direktore saprata ka sūdi būs, un tiklīdz galvenais klauns sagražojās, visa trupa no artistiem nokļuva skatītājos. Daži sakarīgi domājošie no lielās klaunu brigādes mēģināja galveno klaunu nolikt pie vietas, bet to nepieļāva tie kuri paši saviem spēkiem nekad nebūtu tikuši arēnā, jo publikai tolaik bija pilnīgi sveši .Tad lielā cirka arēnā iestājas negaidīti neveikla pauze, jo izrādījās ka kasē nav naudas un publika nepērk biļetes. 'Tāds tukšums, kuru ka jau cirkā pieņemts, aizpildīt atļauts klauniem . Galvenais klauns aiz laimes sev pašuj jaunu ancuku. Kad piespiedu intermēdija beigsies, arēnā atgriezīsies īstie artisti - akrobāti, ekvilibristi un spēka vingrojumu pratēji. Bet trupu, kura no pirmās dienas galvenā klauna vadībā ir sevi pozicionējuši kā klauni , atgriezīsies skatītājos. Labākajā gadījumā. Sliktākajā - turpinās cienījama humpalu tirgotāja karjeru.

Tēma: Dižķibele,politika utt

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

...

Par "laika nopirkšanu".... iespējams ka JL zēni ir tik gudri ka tieši tā arī rīkojušies. Bet tādā gadījumā viņi nav padomājuši par tālāko, ka šāda rīcība ir starptautisko aizdevēju "uzmešana" , resp. reputācijas zaudēšana starptautiskās institūcijās. Otrkārt - ar pretlikumīgu lēmumu pieņemšanu reputācijas zaudēšana arī pašu mājās. Vēlēšanas to parādīs. Drīzāk tas izskatās pēc nekompetences nevis pēc stratēģiski pārdomātas rīcības.

Zini - kā to ņem, es uzskatu ka tu mazliet pārspīlē to "nekompetences" pasākumu - jo redz nauda "pretlikumīgi ieturētajām" pensijām ir, un pa savam man izskatās ka lai aºī uz to brīdi tas varbūt bija apzināts "šāviens uz dullo" pēc sajūtam pareizā virzienā ( tipa "educated guess" ), bet talāk tika mērķtiecīgi darīts viss lai būtu iespējas manevrēt t.i. lai būtu kaut kāda "naudas rezerve".

Jā, varbūt.

Bet kopējais iespaids no tā nav uzlabojies.

Paživjom - uviģim.

Tēma: Dižķibele,politika utt

Kaksis rakstīja: Zato penšiem tagad prieks - par viņu saziedotajiem latiņiem repsēnam ir eksluzīvs ādas ķitelītis. Rāda ar pirkstu ārzemju ciemiņiem, redzi - es viņam to palīdzēju nopirkt, kāds skaistulis!!!!

Nekā personiska, tikai ziņkārība - kuram kustonim ir tāda svītraina āda? Zebrai svītru platumi savādāki.....kolēģi saka ka tā esot mērkaķa āda, tikai apgriezta otrādi - ar villu uz iekšu.....

Tēma: Kvēpu filtra noravēšana

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: gača servīzei vajadzētu sākt sniegt pakalpojumu - "gultņu maiņa vietām"

jo gultnis ir kādus 50000km griezies vienā virzienā un tagad tam ir pienācis laiks griezties uz otru pusi

Tas nav nekas jauns...deficīta apstākļos tā darīja ar Žiguļu krustiņiem. Ja iestāsies Lielais Gultņu Deficīts - atzīstams risinājums.

Arī granātas tā ir pārliktas - no labās uz kreiso un otrādi.

Tēma: Kvēpu filtra noravēšana

Pirmais rakstīja: gača servīzei vajadzētu sākt sniegt pakalpojumu - "gultņu maiņa vietām"

jo gultnis ir kādus 50000km griezies vienā virzienā un tagad tam ir pienācis laiks griezties uz otru pusi

Tas nav nekas jauns...deficīta apstākļos tā darīja ar Žiguļu krustiņiem. Ja iestāsies Lielais Gultņu Deficīts - atzīstams risinājums.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ear rakstīja: sPs auto iepircis jaunu kurjer auto,piegaade buss aatra un garanteeta !

www.ss.lv/...

A kas vainas? Gaisa dzesēšana, kā reiz ziemai piemērots. Nav radiatora ko aizsaldēt.

Tēma: Dižķibele,politika utt

Sretsked rakstīja: droši vien jebkurš no šeit Viedajiem ( Centic, Juha,kaksis vai uupis) spētu labāk vadīt jebkuru ministriju vai valsti Vismaz pēc komentāriem tā var spriest.

Atslābsti....šejienes viedie maizi pelna strādājot tādus darbus, kurus prot. Un neiet ar karogu baznīcā, lai tiktu pie darbiem kurus neprot.

Bet to, ka neprot - to redz jebkurš, izņemot tevi.

Tēma: Dižķibele,politika utt

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai nav brīnišķīgi, ka valstvīri tērē enerģiju un resursus, lai atrisinātu kāda indivīda nepatiku pret citu indivīdu? Ja nav ko darīt, ja valstī viss pārējais ir sakārtots, tad lai iet atvaļinājumā.

Jā šis nav tas prātīgākais pasākums, taču ir jāņem vērā ka VID darbība ir tāda visai intersanta bijusi ilgākā laika periodā !!! Tādēļ ja man personīgi būtu jābūt Repšes vietā - es arī pūlētos izdzenāt vadošo sastāvu, jo kamēr tur sēdēs labi slīpēti zeļļi a ļa Vaškevics tikmēr par dažām lietām būs grūti uzzināt patiesos iemeslus (Piem. DINAZ utml. nodokļu parāda "atlaides"). Tādēļ protams ir jāparūpējas lai valsts maks neciestu, bet arī pie skaidrības ir jātiek -kas un kādēļ šādi notiek !!!

Un runājot par ST atceltajiem lēmumiem - es domāju ka daudzi vienkārši nesaprot, ka tanī brīdī nekā labāka varēja arī nebūt lai "nopirktu laiku" un man izskatās ka tas ir izdevies. Jā nesmuki, jā pa savam pretlikumīgi, bet nostrādāja !!! Protams ir mazliet stulbi ka tādējādi varbūt kādu ļoti sakarīgu speciālistu - pensionāru "piespieda" aiziet no darba utml. (un es arī uzskatu ka jaunatnes uzskats ka "vecīšiem" ir "pienakums" atbrīvot darba vietas jaunatnei ir galīgi garām !!!) bet dzīves realitāte ir tāda kā tā ir, un bez viltībām mēs nebūtu tikuši pie ārējās naudas. Tālāk ir jautājums tikai par pareizu tās apsaimniekošanu !!!

Es piekrītu tavam tekstam par VID.

Bet māti pakājiņu, ir valstī vesela divīzija dažādu tiesībsargāšanas institūciju! Vai tiešām neviena nevar izrakt neapstrīdamu materiālu uz kura bāzes to kantori izsvēpēt? Vai VIDā visi ir tik ģeniāli blēži un krāpnieki, kuru shēmas nevar atsķetināt? jeb varbūt negrib atšķetināt? Tad ir jāsāk ar prokuratūru utt., viena Jakāna nomaiņa tur neko neatrisinās, tā būs tikai

pokazuha.

Par "laika nopirkšanu".... iespējams ka JL zēni ir tik gudri ka tieši tā arī rīkojušies. Bet tādā gadījumā viņi nav padomājuši par tālāko, ka šāda rīcība ir starptautisko aizdevēju "uzmešana" , resp. reputācijas zaudēšana starptautiskās institūcijās. Otrkārt - ar pretlikumīgu lēmumu pieņemšanu reputācijas zaudēšana arī pašu mājās. Vēlēšanas to parādīs. Drīzāk tas izskatās pēc nekompetences nevis pēc stratēģiski pārdomātas rīcības.

Tēma: Kvēpu filtra noravēšana

i_edgars rakstīja: Šitādu reklāmrakstu ir pa pilnam, kur katrs auns reklamē,

Tā nesaki vis. Tas, kurš reklamē, nav auns. Auns ir tas kurš uz reklāmu uzķeras.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sviestc, vai pie tevis var nopirkt ziemas amortizātôrus?

nevar. man viens jau sasala

Tad iepumpē riepās slapekli ar pazeminātu spiedienu. Citādi izkratīsi hļeborezkas protēzi no mutes.

Tēma: Kvēpu filtra noravēšana

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Crankshaft rakstīja: - galvenokaart, lai peec iespeejas samazinaatu riepu iespeeju pashaam uztureet degshanu, ja nu taada nelaime gadaas.

Riepas degšanas uzturēšanai pilnīgi pietiks ar to skābekli kas atrodas apkārtējā gaisā.....

nebojā biznesu

Nu beidz, tā gāze kuru tu spēj saražot nemaz neatgādina slāpekli....kāds tev bizness..

< 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti