Crankshaft rakstīja: - galvenokaart, lai peec iespeejas samazinaatu riepu iespeeju pashaam uztureet degshanu, ja nu taada nelaime gadaas.
Riepas degšanas uzturēšanai pilnīgi pietiks ar to skābekli kas atrodas apkārtējā gaisā.....
Tēma: Kvēpu filtra noravēšana
Crankshaft rakstīja: - galvenokaart, lai peec iespeejas samazinaatu riepu iespeeju pashaam uztureet degshanu, ja nu taada nelaime gadaas.
Riepas degšanas uzturēšanai pilnīgi pietiks ar to skābekli kas atrodas apkārtējā gaisā.....
Tēma: Dižķibele,politika utt
Vai nav brīnišķīgi, ka valstvīri tērē enerģiju un resursus, lai atrisinātu kāda indivīda nepatiku pret citu indivīdu? Ja nav ko darīt, ja valstī viss pārējais ir sakārtots, tad lai iet atvaļinājumā.
Tēma: Dižķibele,politika utt
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja: Tās ir politiskas spēlītes , arī no TP puses. Vienkārši, Jakāns tiek aizstāvēts ,lai gāztu valdību, kuru paši izveidojuši. Tiek darīts viss ,lai JL taisītu pēc iespējas netīrāku.
Bet tu jau to,protams, neredzi....
Nu, ja paklausījies vakar ziņas, tad TP ministri nebija vienīgie kuri balsoja pret vai attturējās jautājumā par Jakāna aizrotēšanu.....
Es uzskati ka neviens cits nepadara JL tik netīru, cik viņu pašu darbības. Ja valstī ir pieņemti likumi - lai arī cik sūdīgi vai kādam neizdevīgi viņi nebūtu - tad tie ir jāievēro visiem, un valstvīriem visupirms. Ja ir likumīgs pamats Jakānu atlaist, tad viņu jāatlaiž. Nevis jātaisa teātri un jābļauj ka koalīcijas partneri pataisa JL netīru. Mazohisti???
bet ja likums ir tik sūdīgs ka aizstāv negodīga darboņa intereses, tad jebkuram ministram ir tiesības ierosināt likuma izmaiņas. Tā tas būtu demokrātiskā valstī - diezgan piņķerīgi, bet likumīgi.
Nu nedraudzējas JL zēni ar likumdošanu - jau divas reizes Satversmes tiesa ir atcēlusi viņu lēmumus. Vai vēl par maz? Kurš saskaitīs cik kopā valstij tas viss izmaksā? Un kurš atlīdzinās? tak ne jau "politiski atbildīgs" ministrs - tādi brīnumi vēl nav pieredzēti.
tev neliekas, ka tu esi pārāk sīkumains?
Tevi tas uztrauc?
Tēma: Dižķibele,politika utt
Sretsked rakstīja: Tās ir politiskas spēlītes , arī no TP puses. Vienkārši, Jakāns tiek aizstāvēts ,lai gāztu valdību, kuru paši izveidojuši. Tiek darīts viss ,lai JL taisītu pēc iespējas netīrāku.
Bet tu jau to,protams, neredzi....
Nu, ja paklausījies vakar ziņas, tad TP ministri nebija vienīgie kuri balsoja pret vai attturējās jautājumā par Jakāna aizrotēšanu.....
Es uzskati ka neviens cits nepadara JL tik netīru, cik viņu pašu darbības. Ja valstī ir pieņemti likumi - lai arī cik sūdīgi vai kādam neizdevīgi viņi nebūtu - tad tie ir jāievēro visiem, un valstvīriem visupirms. Ja ir likumīgs pamats Jakānu atlaist, tad viņu jāatlaiž. Nevis jātaisa teātri un jābļauj ka koalīcijas partneri pataisa JL netīru. Mazohisti???
bet ja likums ir tik sūdīgs ka aizstāv negodīga darboņa intereses, tad jebkuram ministram ir tiesības ierosināt likuma izmaiņas. Tā tas būtu demokrātiskā valstī - diezgan piņķerīgi, bet likumīgi.
Nu nedraudzējas JL zēni ar likumdošanu - jau divas reizes Satversmes tiesa ir atcēlusi viņu lēmumus. Vai vēl par maz? Kurš saskaitīs cik kopā valstij tas viss izmaksā? Un kurš atlīdzinās? tak ne jau "politiski atbildīgs" ministrs - tādi brīnumi vēl nav pieredzēti.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestc, vai pie tevis var nopirkt ziemas amortizātôrus?
Tēma: Dižķibele,politika utt
Sretsked rakstīja: Nez kāpēc ļoti daudzi uzskata,ka Jakānam tā nav īstā vieta
Nu nu,tu jau nolaidies līdz tirgus tantiņu līmenim....ja nav īstā vieta, lai ministrs kurš skaitās valstvīrs bet uzvedas kā klauns, piemeklē tiesiski neapstrīdamu iemeslu un atlaiž. Nevis kā tagad - man viņš nepatīk, un daudziem nepatīk kā tantes teica un es viņu gribu atlaist. Pantiņu piemeklēsim pēc tam. Nav pantiņa? Nu tad neatlaidīsim bet liksim rotēt.....bērnudārza pilots atbilstošā kostīmā.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Ingaaaaa rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tev tas dārzs ir liels jeb tikai tāds mazdārziņš
Kārtīgi izravēts
nu kas ta mēs lauķi vai???? protams ka kārtīgi izravēts.......
Aha....cik tad ravētāju sanāk uz talku?
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Tev tas dārzs ir liels jeb tikai tāds mazdārziņš
Kārtīgi izravēts
![]()
Tēma: suspension cross-brace
Otru sānu pavelk līdz ne tikai tā truba. Arī bez tās ir elementi caur kuriem abi sāni savienojas - kaut vai motora kronšteini, pusrāmis. Jau pieminētā Žiguļa gadījumā - priekšējā tilta sija.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Ingaaaaa rakstīja: viss kas mums te ziedēja, ir apsalis....
mums te drīz būs pie -30
Nu nu, uzpasē tak savu ziedošo dārzu!
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Nebūtu man rītdiena saplānota, aizbrauktu pie sābistiem....sen neesmu viņiem neko ieriebis, tad jau varbūt pa kokô nedabūtu.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestc rakstīja:
seaman rakstīja:
Dirigents rakstīja: Varbūt kaut kur ieslidināties ar mobīli? Sestdien pievakarē?
vaitad uz šit viet nebrauks? www.iauto.lv/...
Gribētos jau...
bet man līdz 16.00 ir setdien darbs...
Tu takš vari piekraut bagāžnieku ar sāba detaļām un taisīt tur izbraukuma tirdzniecību!
Tēma: suspension cross-brace
Žiguļiem viņas lika tāpēc, ka virs riteņa arkas lonžerons kopā ar spārnu laika gaitā uzmeta kūkumu. Žigum nemaz tādu 'glāžu' tradicionālā izpratnē nav, to trubu iespriegoja starp lonžeronu vertikālajām ribām.
Tēma: ford serviss pie arēnas
japcar rakstīja: Bl**, sagribējās vasaru, grills, auksts aliņš... zb jau šitā ziema
kas vainas ziemai? alus kā reiz ir auksts, grillam nopērc 2 maisus ogļu, ja liekas ka ar vienu gaļa atdzisīs.
![]()
Tēma: ford serviss pie arēnas
Pirmais rakstīja:
es tev tur tajā baltajā šķūnītī redzēju gāzes degli
vai kolēģim tu viņu neļauj aiztikt?
Ar gāzes degli mēdzam sildīt bremžu trumuļus, kad nenāk nost.
Alumīnija karteri ar gāzi.....PN, neesam tik dulli kā tu.
Kapara paplāksni....bumbiera eļļas filtram nāk komplektā līdzi, tad nomainu. Ciguāra filtriem komplektā nebija, tad mainīju pēc kādas 3.-4. reizes. Rezultāts abos gadījumos vienāds - eļļa netek.
i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, rotācijas vai rotorsūkņos plunžeru skaits ir mazāks kā cilindru skaits! Boš sūkņos ir viens plunžers, bet Lukas sūkņos ir divi uz jebkuru cilindru skaitu.
.
Nu ple, un ko tad es rakstīju?????
![]()
![]()
lasi divreiz.......
![]()
Tēma: ford serviss pie arēnas
brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?
Kolēģis nopirka auto, kuram acīmredzot visu mūžu eļļa mainīta ar atsūkšanu, jo kartera korķi nevarēja atskrūvēt. Palika bail, ka neizlauž karterī robu un nekas viņam no eļļas maiņas paša spēkiem nesanāca.
Rindas sūknis - 1 plunžers uz katru cilindru, plunžeri izvietoti rindā.
"Rotācijas sūknis" (Edgara termins) - 1 plunžers uz vairākiem cilindriem, darba laikā plunžers pagriežas ap savu asi vienlaicīgi veicot sadalītāja funkciju.....
Vairāk nezinu, jo toreiz kad Pasniedzējs man to stāstīja, pat TDi vēl nebija izgudrots....
![]()
Atļaušos minēt - komonreila smidzekli virina elektriski.
?????
Ja tā, tad aizkoksētas atveres gadījumā varētu būt nepareiza izsmidzināšana, bet ja elektriskā "klape" noslēdz, tad spiediens sliedē nezūd.
Atkārtoju - tikai minējums.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
pozitiivais rakstīja: bankets bija pirms 7 mēnešiem...Tu laikam reti pastu pārbaudi...biju jau apvainojies, ka neieradies
Kādu pastu
Uz kuru adresi tu sūtīji?
Atkal uz Paņevēžu![]()
![]()
Edgar, aizej pie urologa.....tu no biežas čurāšanas vairs neizšķir ko kurš rakstījis.
![]()
Tēma: ford serviss pie arēnas
Noliek klientam priekšā kosmisku rēķinu par sajūga nomaiņu, tad nav jābrīnās ka klients pats lūdzas lai labāk to auto pārgriež pušu....
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pozij, kaut kā sen nav lasīts neviens Tavs reklāmraksts...kopš nopirki to Audi ar gāzes iekārtu vairāk neko neesi darījis
Nu nav tik traki...TvNetā šo to samērā nesenu var atrast....bet labāk nemeklē...tur daži *******i jau iekomentējuši
daru es visko baigi daudz...man rūp acis....man rūp valsts ekonomikas glābšana...man rūp SPA reputācija
Kādu jaunu pilsoni valstij tu esi uztaisījis?
jā
Apsveicu, tirliņ!
Dajoš banket!