Brmmbrmmm, parādi man tādu kvēlsveci kura 5 sekundēs spēj uzsildīt līdz , piemēram, -15 grādiem atdzisušu vairāku kg smagu alumīnija kluci...![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Brmmbrmmm, parādi man tādu kvēlsveci kura 5 sekundēs spēj uzsildīt līdz , piemēram, -15 grādiem atdzisušu vairāku kg smagu alumīnija kluci...![]()
brmbrmm rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Visvienkāršāk, kad vadi ir noņemti, ir izmērīt kvēlsveces pretestību, un viss būs skaidrs.
Kas tur būs skaidrs? Cik lielai jābūt kvēlsveces pretestībai, lai "viss būtu skaidrs"?
Ja pretestība ir bezgalīgi liela, tad svece ir pārdegusi. Elementāri.....
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
edgars80 rakstīja: dzert mazāk vajag..., tad kontaktlēcas nesvīst
Ja tu vēl nezināji - kontaktlēcas liek acīs, nevis barības traktā.....
![]()
Sretsked rakstīja:
Pazīme,ka kvēlsveces kādos dažos cilindros ir beigtas.
Vai nebūtu bijis vienkāršāk noņemt tām vadus un pa tiešo uzmest no + klemmes vadiņu, lai pārbaudītu primāri, nevis spriest par ķēdes izliekuma leņķi ?
Visvienkāršāk, kad vadi ir noņemti, ir izmērīt kvēlsveces pretestību, un viss būs skaidrs.
A par izliekuma leņķiem es spriedelēju tikai sarunas uzturēšanai. Es neticu, ka tik gudram dīzelim ar komenreilu kvēlsveces ieslēdz pa taisno no aizdedzes atslēgas bez jebkādu elektronisku smadzeņu starpniecības. Bet jebkuru elektronisku smadzeņu darbībai ir svarīgs procesoru barošanas spriegums. Ja tā nav, tad nav.....ne mans dīzelis, ne man par viņu jāiespringst.
![]()
Manam bumbierim, benzīnniekam, nosēdās aķis....vispirms sāka gļukot āra gaisa termometrs, pēc tam "uzkārās" lukturu korektors un tikai pēc tam atteicās griezties starteris.
Tā kā varbūt ir iespējams, ka sakarā ar nepietiekošu smadzeņu barošanas spriegumu kvēlsveces nesilst pienācīgi, bet starteri vēl pagriezt var.
Varbūt, atkārtoju - varbūt.....dziļi teorētiski - ja sūdīgs aķis, arī kvēlsveces nesilst pienācīgi....
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Pozij, davaj pastāsti kā profesionālis: tagad ziemā kad no lauka ieiet siltā telpā, man aizsvīst brilles. Tā tam jābūt saskaņā ar fiziku (Pirmais izskaidros smalkāk, ar formulām).
Vai kontaktlēcas arī aizsvīst?
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
pozitiivais rakstīja: kas pa klusumu....kas te tagad dežurants...ka p-izdi? izlaidušies gnīdas...
Privet, duračok!
čau vecā pakaļa!
Pfuij, tu gan esi viens rupš tēviņš.
brmbrmm rakstīja: , ja sadalene ir pieslēgta ar ķēdi, tad tā ar laiku izstaipās un moments nav vairs īstā vietā.
![]()
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
pozitiivais rakstīja: kas pa klusumu....kas te tagad dežurants...ka p-izdi? izlaidušies gnīdas...
Privet, duračok!
7924 rakstīja: Vai tas driseļvārsts atrodš vietā Nr1.????
Jā, Nr.1.
Nr.2 ir gaisa mērītājs
Nr3. - ?varētu būt ?? kartera ventilācijas pievads. Un iespējams, ka tev jārok tieši tajā virzienā. Ja droseļvārsts ir pieķēzīts tā ka nestrādā, tad praktiski vienīgā iespēja ka tas noticis no kartera ventilācijas. Iespējams - velk uz virzuļgrupas kapitālo remontu.
Ja motors ir tehniskā kārtībā, droseļvārstu nav jātīra ik pēc pāris mēnešiem.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Pirmais rakstīja:
ursis rakstīja: un kad tad beidzot 182 tofika autors saluugs augsti godaajamos catotaajus uz jaunaa gada sviniibaam?
+1
Khm....jautājums vietā.
![]()
7924 rakstīja: Tad sanāk, ka gaiss neiet cauri kā nākās tam droseļvārstam. ja tā, tad viņš varētu būt aizsērējis, ja ir aizsērējis, vajag iztīrīt, ja tā, tad ar ko.. Paldies
Ja aizsērējis droseļvārsts, tad iztīrīt viņu varētu ar kādu cukmūra tīrīšanas instrumentu....painteresējies pie skursteņslauķiem vai brīvprātīgo pažarnieku biedrībā.
Cilvēk, tam droseļvārstam liesāku kulaku var izbāzt cauri.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Caur droseļvārstu iet gaiss.....vai tu lej kaut ko pie benzīna vai nelej, tam gaisam būs pilnīgi vienalga.
Piedošanu.....varbūt 99. gadā Spānijā vēl ražoja mašīnas ar karburatoriem![]()
![]()
Caur droseļvārstu iet gaiss.....vai tu lej kaut ko pie benzīna vai nelej, tam gaisam būs pilnīgi vienalga.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Pirmais rakstīja: dažiem te vajadzētu lietot šampūnu šamtu
tad mati kļūst biezi
tik biezi, ka grūti aiztaisīt bikšu priekšu...
Vai bez mazgāšanās līdzekļiem tu vēl kaut ko pazīsti?
Ozz rakstīja: ja vien nav izdilušas droseļu asiiteem ligzdas karburatora korpusaa,
Alva + smilšpapīrs...ir tā darīts.
Audi_B3 rakstīja: Varbūt kādam ir citas idejas?Vai to Pierburg 2E-E var aizstāt ar kādu citu karburātoru??
it kā pa jokam tev jau ieteica moskviča karbuli....., VAZ būtu pat ieteicamāks. Samēri difuzoru diametrus, stiprinājumu urbumu koordinātes un meklē. Vēlams no tāda pat 1,6 litru tilpuma motora. Varbūt der no opeļa vai nissana, bet domāju ka nāksies tev rakties pa šrotu plauktiem pašam.
Bez pārbūves neiztiksi, ar to jārēķinās.
A kas noticis oriģinālajam? Sadalījies šķembās?
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
A ko nozīmē "uzticams auto"? Celibātu
Vai neuzticamais BMW var uzlikt man ragus![]()
Sagrēkot ar kādu citu![]()
Man no tā Scion nosaukuma vien villa ceļas gaisā, laikam jābūt mūkam lai tādu sagribētu pirkt.
Tāpēc arī viš tik uzticamīgs.
![]()
Jautājums topika autoram - vai golf universālis vēl joprojām čīkst?
Tēma: SPS AUTO SIA
WALA rakstīja: Bet nu manuprāt ka tas par ko te gāja runa un arī tie DEPO kas man bija trāpījušīes tomēr nav DEPO ražojums, bet gan k-kād nezinamas izcelsmes ķīnīzers ar jamo uzrakstu !!!
+1.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestc rakstīja: Man šodien tik pieleca, kas ir Kaksis..
tas tak ir Marčiks!
Nu kā var bērnam ielikt tādu zirga vārdu- Mārtiņš
Ja mani neviļ atmiņa, tad Marčiks tak skaļi paziņoja, ka no šejienes pārceļas uz locekli.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestc rakstīja: A kad Jūs, Bembisti, iziesiet ielās glābp BMW, tad apkārt visi Tev būs trennūzenēs un Adidas kepkās, Tu tik viens vidū- šlipstē!
Rudenī bij kautkāds salidojums bemberistiem, es tik nezinu no kura skudru pūžņa - powera vai staila....
wot netīšām iznāca man viņus satikt uz Liepājenes, nebi nemaz tik traki. Zēniem gluži ja ne pletbikses, tad džinsi gan bija kājās, un visi māja man ar rokām. A es lepni nospiedu kikdowņa pogu - ras pašla takaja pjanka.
![]()