Sviestc rakstīja:
SAVE SAABE!!
Vot!
Tave, tave tā sābe.....un vēl puntaine lakatine un kumškīte zirge astre.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sviestc rakstīja:
SAVE SAABE!!
Vot!
Tave, tave tā sābe.....un vēl puntaine lakatine un kumškīte zirge astre.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Ev, a kas tur ar to sābu manufaktūras pārdošanu ķeras![]()
Ta ķīniešiem, ta holandiešiem, ta ne pašiem ne sašiem....man jau liekas ka tāda sābu fabrīka nemaz neeksistē, ja reiz viņu nevar normāli pārdot.
Visādi Svensoni sapērkas no Germaniem dažādas Home Made detaļas un pa kluso kādā pamesta lidlauka angārā kļepī tos sābus.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Sābs nav domāts slidināties ziemā.
Ar sābu jāslidinās vasarā.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Iebāz pirkstu bremžu trumulī un paskrien līdz!
redzēsi Rīgu.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nav laika lūrēt, un nebūs arī.
Tikko biju pie daktera, man lika dzert pusotru litru dienā.
Kādu tējiņu vai avota ūdeni.......kas es, mazs bērns vai, lai dzertu tējiņu?????
Eju tagad uz bodi pakakaļ pirmajam pusotram litram.
vispirms aizej pie mammas un paņem naudu..... tagad jau penzijas akal pielika
Mammai kā pastāvīgai klientei aptiekā ir atvērta kredītlīnija. Viņa man izraksta pilnvaru, es iepērkos.
Ja par silšanu - viena bremzes pedāļa nospiešana stupicu uzsilda vairāk nekā pusstundu braukts gultnis.
Visprecīzāk gultni var nodefektēt ja viņš ir demontēts no savas darba vietas.
Divrindu gultņi demontāžas procesā parasti sadalās reizinātājos jo iekšējā šāle ir divdaļīga (vismaz priekšējo riteņu gultņiem tā ir..). Un tad jau ir pilnīgi skaidri redzams ka tāds gultnis ir sabojājies un jānomaina.
Tēma: SPS AUTO SIA
Tu esi ieciklējies.....tev laikam nepielec ka nekvalitatīvas preces atgriešana pārdevējam jārisina vispirms ar pašu pārdevēju nevis caur PTAC vai iAuto.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Nav laika lūrēt, un nebūs arī.
Tikko biju pie daktera, man lika dzert pusotru litru dienā.
Kādu tējiņu vai avota ūdeni.......kas es, mazs bērns vai, lai dzertu tējiņu?????
Eju tagad uz bodi pakakaļ pirmajam pusotram litram.
Tēma: SPS AUTO SIA
Pirmais rakstīja: paralēltopicā taču servisa pasniedzējs skaidri ir definējis vainu- vajadzēja mainaīt ABUS lukturus
Priekšējo un pakaļējo![]()
![]()
TDIOTS rakstīja:
juha rakstīja:
Pirmais rakstīja:
alus_veeders rakstīja: Ja pārdeg viena tuvās gaismas spuldzīte, var nomainīt tikai to pārdegušo, vai jāmaina abas ??? Vēlviens jautājums - ja izdeg viena pagrieziena spuldzīte, tad komplektā ar izdegušo jāmaina tās pašas puses, vai tā paša gala (priekša/aizmugure) otra spuldze ???
sauciet mani par kapeiksipēju es vienmēr esmu mainījis tikai izdegušo lampņu...
KAPEIKSIPĒJS!!!
+2
Pļin.....vakar vakarā es arī nomainīju tikai izdegušo lampiņu.....
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Ozz rakstīja: pūt te:
www.unknownhighway.com/...
Pieeja Liegta (policy_denied)
Jūsu pieprasītais resurss tika kategorizēts kā (Adult/Mature Content).
Šī resursa izmantošana ir aizliegta ar uzņēmuma IS drošības politiku.
Wot tā, es tavas jēlības nemaz nedabonu redzēt.
Un labi, ka tā.
![]()
Tēma: SPS AUTO SIA
Nortel rakstīja: Lai nu kā, bet gaismas tagad ir noregulētas .
Tad par ko tāda brēka![]()
Tak ietaupīji kārtīgu kāpostu salīdzinot ar dīlera oriģinālo piedāvājumu!
Ja izrādīsies, ka jaunkundze tomēr apskādējusi to spēkratu un "nav pamanījusi", tad tas būs viens no retajiem apsveicamajiem gadījumiem, kad šādi "neredzētājs" aizbēdzējs tiek pieķerts. Pietiekoši daudziem cilvēkiem sanāk kreņkis dēļ parkoties nepratējiem.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Ja jebkuru Sviestu ilgāk patur saujā, viņš paliek šķidrs.
Pirmais rakstīja: es gribētu redzēt kaut vienu reizi savām acīm, ka riteņa gultnis bez redzamām (dzirdamām) pazīmēm noķīlē tā, ka ritenis vairs negriežas
Viens bija nupat pirms jaungada, palika uz ceļa. Kad būs nākošais es tev piezvanīsu, bet tev būs baigi fiksi jāatbrauc lai paspētu redzēt, jo veči to gultni uz ceļa maina apmēram 2 stundās.
Pardon, piemirsu pateikt spēkrata marku.....MTZ-82 ar smagu iekārtu un lieliem pārbraucieniem. Pusass gultnis sadalās reizinātājos bez iepriekšēja pieraksta.
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Vot nesapratu, kāpēc tas otrs "e'???
Un kāpēc to otru "e" nebano![]()
Atkal kādi mājieni uz manu maizes darbu![]()
![]()
Tēma: SPS AUTO SIA
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja: . Centi tad sanaak ,ka arii es esmu noziedzies pret VALSTI ???
Protams, brāli Ilmār, protams.....tu pats to nebiji sapratis?
Tu gribi teikt ka esi absolūti bez grēka
Tad tu neesi riktīgs....es uz kolēģu jobelejām puķes pērku tirgū pie pazīstamas pensionāres un arī bez čeka, un abi esam apmierināti.....santīmu neiefisīsi - pie lata nemūžam netiksi.
![]()
Tēma: SPS AUTO SIA
ursis rakstīja: . Centi tad sanaak ,ka arii es esmu noziedzies pret VALSTI ???
Protams, brāli Ilmār, protams.....tu pats to nebiji sapratis?
![]()
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Pirmais rakstīja: kāds vispār ir redzējis Sviestcu agregātstāvoklī "skaidrā"
Vai tev Universitātē nemācīja, ka ir 3 agregātstāvokļi: ciets, šķidrs un gāzveida.??
Izvēlies no šiem Sviesta būtības raksturošanai piemērotāko.
Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.
Akūna migla.....pretīmbraucošo var ieraudzīt tikai 100 m attālumā....!!
Tēma: SPS AUTO SIA
Nortel rakstīja: [c Un nopirku nekvalitatīvu, bez čeka.
Atzīšos - tāpat kā daudzi šejienieši esmu grēkojis pret valsti...arī esmu pircis detaļas SPS bez čeka.
Bija viens gadījums, kad trāpījās defektīvs bremžu cilindrs. Bez ierunām apmaiņā pret defektīvo detaļu dabūju atpakaļ savu naudu. Nassing spešel.
Gachs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Un nevajag bāzt vienā maisā amortizatorus un bremžu detaļas (tie būtiski ietekmē auto stabilitāti uz ceļa) ar gultņiem.
Gultnis neietekmē stabilitāti uz ceļa?
viss skaidrs, tālākā diskusija ir bezjēdzīga... kā teica mūsu pasniedzējs: " vecos meistarus jau nepārmācīsi"
peace
Tu gribi teikt, ka nevienāda vecuma gultņi pretējos riteņos padara auto uz ceļa tikpat nestabilu kā nevienādi bremžu kluči vai amortizatori?
Tev pašam galva uz pleciem arī ir, jeb tu spēj tikai atgremot to ko stāstījis tavs 'pasniedzējs'?