Gachs rakstīja:
Centi, nu kapēc uzreiz lien pie tādiem sīkumiem? Stabilizators idejiski var vispār nebūt.
Es runāju par nozīmīgām autosa detaļām/mezgliem. Normāla prakse ir mainīt piem. amortizatorus abus reizē, atsperes, bremžu klučus, bremžu diskus. Jā, un lai vēl vairāk Jūs sadusmotu, normāli būt, ja pie kluču maiņas mainītu ar bremžu diskus. Varat sākt cepties.
Es pieminēju atsaiti piemēra pēc. Priekšpiedziņas auto idejiski arī bez viena aizmugures riteņa var pabraukt - resp, pofig ja tāds gultnis nojūk uz ceļa.
Un nevajag bāzt vienā maisā amortizatorus un bremžu detaļas (tie būtiski ietekmē auto stabilitāti uz ceļa) ar gultņiem.
Bremžu diskus normāli ir mainīt tad, kad viņi nodiluši līdz pieļaujamajam biezumam. Bīdmērs vajadzīgs, nevis dakšas ko spraust klientiem.


















