Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 377 >

Tēma: VW GOLF 4 (2002 universālis) čīkst

Gachs rakstīja:

Centi, nu kapēc uzreiz lien pie tādiem sīkumiem? Stabilizators idejiski var vispār nebūt.

Es runāju par nozīmīgām autosa detaļām/mezgliem. Normāla prakse ir mainīt piem. amortizatorus abus reizē, atsperes, bremžu klučus, bremžu diskus. Jā, un lai vēl vairāk Jūs sadusmotu, normāli būt, ja pie kluču maiņas mainītu ar bremžu diskus. Varat sākt cepties.

Es pieminēju atsaiti piemēra pēc. Priekšpiedziņas auto idejiski arī bez viena aizmugures riteņa var pabraukt - resp, pofig ja tāds gultnis nojūk uz ceļa.

Un nevajag bāzt vienā maisā amortizatorus un bremžu detaļas (tie būtiski ietekmē auto stabilitāti uz ceļa) ar gultņiem.

Bremžu diskus normāli ir mainīt tad, kad viņi nodiluši līdz pieļaujamajam biezumam. Bīdmērs vajadzīgs, nevis dakšas ko spraust klientiem.

Tēma: VW GOLF 4 (2002 universālis) čīkst

Gachs rakstīja: Tā kā topika autors, ir nobraucis 130k km nemainot gultnjus, ja pie vainas ir vienas puses gultnis, ieteicams arī saimainīt otru pusi. protams, tā ir brīva izvēle.

Reņa kablukam pie nepilna 50 kkm noskrējiena iznīka 1 piekares atsaite ("zaldātiņš"). Saskaņā ar Tavu filozofiju vajadzēja mainīt abas, bet nomainīju tikai iznīkušo. Tagad noskrējiens ir tuvu 100 kkm, bet tā nemainītā atsaite joprojām dzīvo.

Normāls servisa mārketings - nomaini pie mums vienu gultni, un mēs bez maksas iestāstīsim tev, ka jāmaina arī otru.

p.s. nekā personiska....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Par atskaites sistēmas sākumpunktu jāpieņem absolūto nulli jeb - Absolūto Sviestu.

Tēma: VW GOLF 4 (2002 universālis) čīkst

Ja tas būtu renaults nevis golfs, es teiktu ka starp bremžu disku un aizsargbleķi ir iesprūdis kāds akmens.

Tēma: VW GOLF 4 (2002 universālis) čīkst

Pirmais rakstīja: un gačs manuprāt piedāvā mainīt gultni otram ritenim....

Zinot, ka viņš strādā servisā - tā varētu būt.

Tēma: VW GOLF 4 (2002 universālis) čīkst

Es tā noprotu, ka kungi runā viens par māti, otrs par meitu.

Ja pareizi saprotu, Gachs runā par variantu, kad vienā aizmugures ritenī ir divi koniskie gultņi....????

Viņam pretīm strīdās tie, kuri runā par 1 gultni katrā ritenī...??????

par koniskajiem - protams ka pie vienas skrūvēšanas jāmaina abi. Un vēlams arī blīvslēgu, tas procesu sadārdzinās par 1 latu.

Tēma: Izlamātuve jeb verbālās caurejas topiks.

Sretsked rakstīja: Eu tu, auces kretīneli, kas tu tāds esi, ka mētājies ar tām savām tupajām diagnozēm ?

Tev jau lūpele trīc,ko ,perdeļot ?

Nelaimīgais, nu jau vairākus mēnešus tu nespēj adekvāti uztvert rakstītu tekstu, tavu prātu nodarbina murgaini nereāli notikumi, tevi vajā naidnieki un uzkūdīti sazvērnieki, arī savus rakstītos tekstus tu nespēj filtrēt.

Atvaino, bet es nevaru tev palīdzēt. Uzmeklē kādu no šiem:

www.1188.lv/...

Viss, vairāk man nav ko tev teikt.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sretsked rakstīja: Oi Un kurš gan cits, ja ne tavs čomaks fraktuks sāka aizskart ģimenes locekļus un tas bija manā virzienā...un NEVIENS nepateica-stop....

Un...ne es te žēlojos par to,ka manai mammai nav ko ēst..bet gan tavs papiic par omīti žēlojās.... tad jāsecina, ka tu un tavs paps ir tizleņi,ka nespēj nodrošināt savai mammai un omei normālu dzīvi vecumdienās...

Un jā, šeit ir atejas bedre, te ar rakstam. Jums nez kāpēc sagādā baudu to visu izvilkt pa visu portālu

Nu,paraudi papam piedurknē, ka deksters atkal tev pateica sliktu vārdu

Vēl kaut ko gribi dzirdēt ?

Klau,morālais kropli, kāpēc tu šito visu raksti te bet neizstāsti savam ārstam? Tak ir bezcerīgi stulbi domāt, ka iAuto būs tev dispansera vietā. Nu neārstēs šeit tevi, tikai apņirgs. Un piedevām palielināsi to cilvēku skaitu, kuru acīs esi zaudējis visas savas cilvēcības paliekas. Tev to vajag?

No savas puses nekādas vienošanās ar neprognozējamu paranoiķi neatbalstu.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Dirigents rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, tādi,kā runājām.

Te neko izklāstīt NAV nepieciešams. Pastāsti 'vairumam' ko pārrunājām .

Vai palūdzi Elmāram ?

Domāju ka tieši šeit arī tas ir jāizklāsta,kaut vai tāpēc,lai pēc tam neuzrodas kāds,kurš neko nav lasījis un visu salaiž dēlī.

Tātad,es piedāvāju Sredskedam nerakstīt vairs neko NSNF topikos,apmaiņai piedāvājot nekomentēt to,ko Viņš raksta citur,uz ko Šams piedāvāja man izbeikt šefot,ultimātus uzstādot,bet gan pieņemt Viņa mierīgas līdzāspastāvēšanas noteikumus

"turpmāk neviena no pusēm (NSNF un Deksters (Sretskeds un t.t.) nevelta viens otram aizskarošus komentārus NEKUR portālā,un Deksters apņemās vairs neko nerakstīt NSNF sadaļā"

Vai pareizi izteicos?

Ko par to saka citi NSNF-isti un līdzīgidomājošie vietējie?

A par to topika pārbūvi,davai pēc tam,ja Tauta piekritīs vismaz šitam. Vai tā būs o.k?

psec, tā kā bērnudārza smilškastē.....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Pirmais rakstīja: atarp citu jau sen pasaulē ir vienošanās, ka kodoldegviela pēc lietošanas ir jānogādā atpakaļ izcelsmes valstī

ko saprot ar "izcelsmes valsts"? To, kur urānu izrok no zemes vai to, kurā viņu pārvērš par kodolgegvielu?

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Protams, būtu naivi gaidīt no kāda JL darboņa kaut vai formālu atvainošanos tautai par pieļauto "kļūdu"

JL politiķi tikpat mazattīstīti kā viņu elektorāts.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Bet nu jau viss ir atkal labi!

Satversmes tiesa sadeva Jaunā laika zaglēniem pa nagiem, tagad mutere saņems visu nolaupīto pensiju un dzīvos zaļi!

Es nemaz vairs nesaku, ka slikti!

Lai dzīvo tiesiska valsts!

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu tev tagad sitīs uz pleca un sauks par čomu, šitā te piebiedroties pedāļu bariņam,tas taču ir pačots

Tieši tā, esmu nolēmis arī būt pedālis un līst tikai pedāļiem paredzētajos topikos, un arī būt par otro tapu uzreiz aiz tevis (tāteikt, drošībai) visos caurumos!

Redzi, tas nebūs tik vienkārši.

pats viņa augstība deksters jau arī gribētu būt visu Pedāļu Pedālis, bet viņu nepieņem.....tāpēc, ka neprata ievērot seno gudrību - nekakā uz kluča kur pašam jāsēž.

Tev tas niks arī tāds aizdomīgs tieši kakāšanas jautājumā.....

Tēma: Krīze un Opel Combo

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da hoķ no peļņas nopērc, ja nevar nomuhļīt.

Deksters no pelņas maksā sev algu.

Nu, es neesmu Kārlītis,kurš vienkārši nokāš Paceļot tarifiņus utt Un neko sevišķi neiespringstot...

Ja firma nepelna,no kurienes algam nauda, pajoliit ??

Tātad nebiji pie grāmatvedes pakonsultēties.....skaties ka līdz pavasarim tavs bizness neiebrauc purvā...ekonomikas pamatjēdzienus nezini, caurām dienām dežurē portālā kā kādreiz pažarniekos...psec, purvā kā jau purvā - dzīve paiet trusikos un gumijniekos.

Tēma: Krīze un Opel Combo

Kaksis rakstīja: Da hoķ no peļņas nopērc, ja nevar nomuhļīt.

Deksters no pelņas maksā sev algu.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

ursis

04.01.2010 20:03

buutu jaariiko Jaunaa gada paseedeeshana,OBLIGAATI.

=======

Atbalstīts.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sretsked rakstīja: Nu...ne es sāku te kādu mācīt uzvesties

Oho...

Arī atmiņa tev dēlī sagājusi....

Par tiem tekstiem - tev mamma nemācīja, ka nav labi ņemt piemēru no sliktiem zēniem? Un ko tava mamma teiks, kad es viņai parādīšu šo vietu internetā kur var tavas pērles palasīt?

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ēzelīti mīļais, ēzelīti mans,

Mugurā tev nasta, bet zem kakla zvans.

Ēzelīti, zvaniņš – tas ir liktens tavs

Katram kaut kas jānes – ļoti smags un savs.

Ēzelīša liktens ēzeliski raud,

Ēzelīti piekrāpt ēzeliski draud.

Ēzelītim nastu uzkrauj mugurā

Zvaniņš raud, bet lopiņš nenojauš nekā.

Šodien ēzelītis, rīt jau tīģeris,

Ai, cik ātri visu pārvērš liktenis

Šodien ēzelītis, nastu nesējs naivs

Rīt jau, rīt jau, rīt jau – rīt jau strīpainais.

Zvaniņš raud, bet lopiņš, lopiņš spītīgais

Nes un nes un pats sev, pats sev liekas skaists.

Satiku uz ielas ēzelīti es

Saki, nelaimīgais, ko tu šodien nes.

Ēzelītis dumjais acīs skatās man

Gan jau nes tu arī – gan jau, gan jau, gan

Ēzelīti, zvaniņš, tas ir liktens tavs

Katram kaut kas jānes – tikpat svešs cik savs.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Saslimt var ar jebko un jebkurā laikā, tā gadās.....bet dažs jau piedzimst slims - arī tā gadās.

Vai kļūst slims pēc tam, kad viņu palaiž pa apli pažarnieku komanda.....

Pirms gadiem 40 Bauskā ir strādājis paviršs ginekologs - arī tā gadās.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Sretsked rakstīja: gadu gadiem, 50 gadu dzīvojusi okupācijā ar sajātu tautas pašapziņu, nodzirdīta...

Tev - konkrēti tev, alkašam - kāds ar varu lēja mutē?

...tukšpļūtis.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Tevi nomoca vientulība?

Apēd Snickers.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Skaipam nav nekādas vainas....nav jāsūta maksas SMS lai piereģistrētos....laba vietne.

Tēma: Rūsa

i_edgars rakstīja: Tērauds ar oglekļa sastāvu 0,08% un mazāk praktiski vispār nerūs, krieviski saucās "dekpir", bet pāris reizes dārgāks

Praktiski vispār nerūs tērauds ar 13% hroma saturu, krieviski saucas "ņeržaveika", un ir gan pāris reizes dārgāks.

Tēma: Šūmahers nenocietās :)

Sretsked rakstīja: Ā..nu jā...tā jau ir, ja Yonāss no Auces saka-ir alkoholiķis kāds, tad jau ir

Oij, nu atvaino ka aizķēru tevi vārīgā vietā....domāju - ienākšu parunāties, jo skatos kā tu te jau pāris nedēļas plosies pa visiem topikiem - arī tajās tēmās, kuras neizproti...purvs apsnidzis, kaijas neatlido, domāju - pakliedēšu tavu vientulību.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Tēma: Šūmahers nenocietās :)

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Brauks Šumis vai nebrauks, bet Raikonens točna nebrauks. Saņems pabalstu padsmit miljonus, bet pie braukšanas netiks.

Un pareizi tas ir - alkoholiķiem nav vietas pie stūres.

Tev ir kāds papīrs pieejams,ka kāds tur ir alkoholiķis ?

Protams, ka nav! Vai tad visiem alkoholiķiem ir papīri:

Vai alkoholiķis bez papīra nav alkoholiķis?

A hvz, kā tajā Somijā pieņemts....tie jau nedzērāju tauta.

< 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti