Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 377 >

Tēma: Šūmahers nenocietās :)

Brauks Šumis vai nebrauks, bet Raikonens točna nebrauks. Saņems pabalstu padsmit miljonus, bet pie braukšanas netiks.

Un pareizi tas ir - alkoholiķiem nav vietas pie stūres.

Tēma: Šūmahers nenocietās :)

Kulhards bija pelnījis pa seju, Šumis tikai gāja, bet nesita....savukārt Irvins no Sennas dabūja bietē, bet tāpēc neviens Sretskedis laikam neapstrīd Sennas 3 titulus. Kurā sezonāun gonkā konkrēti Šumi izstūma no grants un viņš dabūja tāpēc titulu? kaut kā neatceros. Es atceros tādu gadījumu no tiem laikiem, kad tu vēl biji oktobrēns, un darbojošās personas bija tas pats Senna un Prosts.

Ticu, ka miljardierim Šumaheram tie daži miljoni ir pie kājas, drīzāk viņš ir piekritis piedalīties pēc F-1 īpašnieku lūguma skatītāju piesaistīšanai.

Ceru, ka būs interesanta sezona.

Tēma: Biistamaa kreeslu apsilde mazdai 6.

Kāpēc vispār jāieslēdz sēdekļu apsilde, ja mugurā tāds kombinezons caur kuru nejūt sadeguša krēsla karstumu

Tēma: Rūsa

i_edgars rakstīja: Ja kaut kur pamanījāt neprecizitāti sakiet!

Nē, tehnoloģija aprakstīta precīzi. Viss štokos.

Izpaliek tikai procesa ekonomiskais pamatojums.

Tā cilvēki darbojās sociālismā, kad pēc žiguļa pusi mūžu stāvēja rindā, otro mūža pusi visādiem paņēmieniem centās to auto saglabāt lietošanas kondīcijā.

Vai tagad ir vērts tik sirsnīgi noņemties ar dzimumdzīvi pie auto ko var nopirkt par nepilnu mēnešalgu

Tēma: Sētnieki!

Yetti rakstīja: Tikai likumdošanā nav strikti noteikti sētnieka pienākumi ) un pat tie noteikumi nparedzēja, ka sētniekam ir jānodrošina sniega izvešana (jāslēdz līgumi, jāapmaksā tie un tml...)...

dikti jau gribētos redzēt tādu darba līgumu, kurā sētniekam par saviem līdzekļiem būtu jānodrošina sniega izvešana...

Tieši tā - sētnieka pienākumus atrunā darba līgumā vai amata aprakstā, nevis Likumā...

pavaicā kādam zinošam Uzņēmējam......

Tēma: sajūga regulēšana

Ja grūtāka slēgšanās ir sekas nepilnīgai sajūga izspiešanai (nevis kaut kur ķegās iesalušam sniegam), tad iespējamo problēmu saraksts nemaz nav tik garš. Nodilis sajūga disks. Nosēdušās kurvja diafragmas atsperes ( ar vārdu 'kurvis' no krievu 'korzina' saprot piespiedējdisku kopā ar diafragmu , nezinu kā tādā rotējošā objektā var iebūvēt izspiedējcilindru kā to apgalvo Sēne...)... un paši cilindri.

Cilindru defekti ir divi:

1) cilindrā ir sūce, ko var konstatēt vizuāli vai pasekojot šķidruma līmenim bačokā;

2) cilindrs laiž šķidrumu atpakaļ gar nodilušām manšetēm. To var konstatēt ieliekot 1. robā un kādu laiku paturot nospiestu sajūga pedāli. Ja auto sāk gribēt ripot , ir ši problēma. Atliek tikai izzīlēt, kurš no abiem cilindriem ir defektīvs.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

edgars80 rakstīja: Centi..., es te tā padomāju par Tavu atgadījumu ar kurmi...

vai jams Tev pa starpsienām dzīvojās, vai tomēr pa griestu pārsegumu šiverēja

Šis bija pacēlis uz augšu pārsegumu - dārza pārsegumu.

Kā tu liki - iesālīju, lai nesāk smirdēt. Vari viņu dabūt jebkurā laikā, tikai bez priekšķepām. Jo Pirmajam vajadzēja maza izmēra pleznas.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

edgars80 rakstīja: marš pusdienās

Kūdītājs!

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ekk, cik jauka būtu pasaule, ja katram bērniņam būtu papiņš ar ko parunāties.....

nekā personīga, protams.....

labrīt.

Vecs mēness, bet murgi turpinās. Tas nav uzlabu.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Edgar Astoņi Nulle, es vakar noķēru kurmi. Diezgan brangu, vismaz 7 peļu svarā.

Negribi?

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Peldošs objekts ar pleznām un mugursomu.....nassing spešel, neinteresē.

Tēma: Ceļu policija darbībā.

Crankshaft rakstīja: lietoju speeciigu pretmiega liidzekli (AC/DC)

Visu cieņu!

Tēma: NSNF 181. pants!!!

edgars80 rakstīja: vai tad saistībā ar pelēm nav kāds likums par pareizu kaušanu, lai gaļu varētu tirgot, piem., Taizemē

Da ladna tava Taizeme.....mēs tak saprotam, ka no ķirbju zaptes vien nevar paēst.....

Tēma: Ceļu policija darbībā.

Vai Satiksmes noteikumos rakstīts, ka autovadītājam jāpārbauda katras zīmes uzstā'dišanas likumība? Vai ka uzstādīto zīmju esamība jātraktē pēc sava prāta un labāk par citiem jāzin - aizmirsta tā zīme vai nē?

Un tā tava poza - tevi par 'pārkāpumu soda, policiju nesoda, jādibina SO....davai esi godīgs līdz galam. Tevi soda tikai tad, ja pieķer. Kad nepieķer - tad tu neesi pārkāpis???

'Pievienojos Crankšaftam - tāds tādu atrod.

Ja Sretskeda kungs sarunā ar policistu lieto to pašu leksiku ko internetā, tad nav jābrīnās, ka viņu izvazāja 3 reizes pa tiesu.

Tēma: Ceļu policija darbībā.

Seene rakstīja: CP nodarbojas ar slazdu izlikšanu ar mērķi noķert pēc iespējas vairāk nejaušu pārkāpēju peļņas nolūkos, .

Ak, Nabaga Nejaušais Pārkāpējs.....kā viņu drāž, pilnīgi nejauši....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sretsked rakstīja: Ak tik tālu jau ir tava atkarība no manis,ka aizgāji pat pažarniekiem apjautāties ? Un vēl kaut kur ?

Nu,tirgus bābu cienīgs večuks esi,ko lai saka

Nu tā man dzīve iegrozījusies, ka sanāk satikt cilvēkus, parunāties......informācija pati pienāk klāt, nemaz nav īpaši jāmeklē. Bet es tev saku vēlreiz - nesapņo par sevi. Atkarība

tev ir atkarība no grafomāna caurejas - saskaiti cik komentāru ir no tevis un cik no pārējiem kopā.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: www.vilnius-airport.lt/...

šito, es zinu, paldies

tikai tur ir gandrīz dārgāk kā rīgas lidostā - ~4 lati dienā

Tik dārgi? Man ir abnements uz gadu, normāla atlaide.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu, aptumšotu prātu redz dakteris. Ja tu esi sadomājies esam dakteris... nu,domā tā

Varbūt prāts ir aptumšojies tev...varbūt man...varbūt zigiitim vai Kārlim To tik dakters pateiks.

Protams, ka dakteris tev pateiks...ja tu pie viņa aiziesi.

Bet ja tantes un onkuļi par tevi tā runā - ko es varu palīdzēt?

Saki, tantes un onkuļi Aucē par mani tā runā ?

, nesapņo, šeit tu esi nulle. Pat pažarniekiem tavs vārds neko neizsaka. Ir vēl citas vietas uz pasaules, un nemaz tik tālu.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sretsked rakstīja: Nu, aptumšotu prātu redz dakteris. Ja tu esi sadomājies esam dakteris... nu,domā tā

Varbūt prāts ir aptumšojies tev...varbūt man...varbūt zigiitim vai Kārlim To tik dakters pateiks.

Protams, ka dakteris tev pateiks...ja tu pie viņa aiziesi.

Bet ja tantes un onkuļi par tevi tā runā - ko es varu palīdzēt?

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sretsked rakstīja: Nu,ja cilvēks ir ar flaķeni un stūri rokā, protams,ka viņš daudz zin. Braukā visu laiku pa laukiem, tur tantiņas un onkulīši oi cik daudz pastāsta.

Protams, ka pastāsta!

Ko viņien parāda, to viņi pastāsta.

Ja redz cilvēku bez kājas, tad bez ārsta diagnozes pastāsta ka tas ir invalīds. Tāpat - ja redz cilvēku ar aptumšotu prātu.

Nekā personiska, žubītes laizītaj, tu šo polemiku iesāki....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja:

grūti tā, pat vienīgās izklaides vietas kompānija pazaudēta.

Tā jau ir tā lielākā sāpe!

Viss paša radīts un veidots, pat nespējniekiem dāvanas pasniegtas, bet šie mazattīstītie, nepateicīgie sabiedrības atkritumi to nespēj novērtēt!

Protams, atklāta problēmas izrunāšana ar savu ārstu sāpi remdētu efektīvāk, nekā regulāra lēkmju demonstrēšana šeit. Bet tas process būtu intīms, un pasaule tādējādi nekad neuzzinātu par Radītājam nodarīto netaisnību!

Re cik tu labi zini

Protams, ka zinu.

Un ne to vien es zinu.....

Tēma: Ceļu policija darbībā.

Protams, es jau kilometru pirms posteņa savelku seju verga grimasē . Mani tas galīgi neuztrauc, un vēl mazāk mani uztrauc ka kaut kādam lepnam pažarnieku šoferītim nav patīkami dzīvot tādu vidū. Šoferītis mierīgi drīkst izvēlēties sev citu dzīves vidi.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

www.vilnius-airport.lt/...

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Pirmais rakstīja: davaj braucam nirt uz sarkano jūru

Kāpēc tu negribi braukt uz Nāves jūru?

Peldot tajā, cilvēks var pilnībā apjaust savu patieso vērtību....

Tēma: Ceļu policija darbībā.

Seene rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: No tā var secināt, ka daži tēli prot tā izrādīties, ka viņus 'apkalpo' specrota.

No tava teksta var secināt, ka vispār nepievērs uzmanību tam, ka CP stādās vai nestādās priekšā. Specrota VIENMĒR skaidri nosauc savu vārdu un amatu. Bet ar izrādīšanos tam nav nekāda sakara - specrotu neesmu saticis nekādos īpašos apstākļos, vien kā kārtējo patruļu.

Pareizi secini!

Uz ceļa policists dara savu darbu - aptur transporta līdzekļus un pārbauda, es daru savu darbu - vadu apturamo transporta līdzekli. Es zinu, ka policists mani neapturēs tāpēc, lai skaļā balsī pa visu šoseju stādītos priekšā un piedāvātu kopīgi notiesāt kanēļmaizīti. Nu, vismaz līdz šim tāds uzaicinājums nav bijis. Es zinu, ka viņš gribēs redzēt manus dokumentus. Tāpēc, lai lieki netērētu laiku, kamēr viņš saka savu sakāmo, es meklēju pa kabatām attiecīgos papīrus un tik tiešām nepievēršu uzmanību policista lingvistiskajām dotībām. Piebildīšu, ka neatceros gadījumu, kad būtu apturēts bez iemesla (dokumentu, apdrošināšanas, TA esamības pārbaude manuprāt ir pietiekams iemesls). Tāpat nekad neesmu ticis sodīts bez iemesla, ir bijuši gadījumi kad pēc laipnas aprunāšanās policists ir izrādījis sapratni un palaidis mani, izsakot tikai mutisku aizrādījumu.

Bet, ja tev patīk iejusties Dailes teātra aktieru studijas uzņemšanas komisijas locekļa ādā - manispēc, lūdzu.

< 1 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti