Sretsked rakstīja: Centiiti, tev kaut kas spiež ? Es biju šoferīc, bet sen.
Intelekts tev...saproti...intelekts tev palicis smadzenes nodzēruša pažarnieku šoferīša līmenī....
Tur tā problēma.
Bet rullē vien tālāk, es uzjautrinos skatoties kā tu cīnies pats ar sevi.

Un vispār - PN.
Piektdiena klāt.
Vai Barbara8000 atrada signālu?
Pirmais rakstīja: reizi 2-3 gados izslauku salona putekļus
manuprāt tu tagad sevi pārlieku slavē.....

Ozz rakstīja: Pizģoš provokacija! Viasatam ne visiem kanāliem ir ok signāls!
Konkrēti lūdzu!
Ukraiņi reizēm pazūd, kad lietus mākoņi savelkas leišmalē?
Tā nav signāla kvalitātes problēma, bet mūsu ģeogrāfiskais novietojums attiecībā pret Ukrainas virzienā notēmēto signāla staru. Resp, mēs dabūjam mazāk mikrovoltus uz viena kvardātmetra nekā ukraiņi.
viasats ir sūds, tāpēc dabūs kurvīti...dabūs....un man būs lieka nauda.
Varbūt par to naudu aiziešu uz kino pacelt intelektuālo kvalitāti, līdzīgi kā vadonis.

Ideots rakstīja: nu labi, cik tad ir jamaksā ? Pirmajā gadā Ls 5,99 ? un pēc tam ? izlasīji visu līgumu
sarēķini kopā visu 2 gadu izmaksas+ uzstādīšana un izdali pa 24
ir ir tur daudz tā saucamo kanālu ar digitālo opciju, subtitri latviski... no visiem 50 kanāliem kādiem 5-6 tie lat subtitri arī ir , tas arī viss
a Virszemes TV..... nu vismaz pagaidām mani neko nepārliecina daudz, neredzu es to drūmo uberkvalitāti tur
Jefiņ, nafig man jālasa līgumu, ja es zinu ka es maksāju 25 Ls mēnesī par DIVIEM uztvērējiem + stūķīšu kanāls.
Maksāja man tie dzelži 1 latu, un man rokas nav izaugušas no pakaļas un galva nav uz pleciem tāpēc lai pīļu sūdi nebirtu iekšā rumpī, lai būtu vēl jāmaksā par uzstādīšanu.
NAV TUR KAUDZE norvēģu valodā.
Skandināvu mēlē ir viens TV1000, ZTV un daži multeņu kanāli.
Pārējie latviski, leitiski, igauniski, krieviski un angliski.
Ple, man līgumu lasīt.....es esmu viasata klients kādus 4 gadus.....

Ideots rakstīja: -Viasatu pērk tikai mazohisti (25 Ls par kaudzi ar kanāliem nor valodā ? )
Pisģjoš.
Nav ne 25 Ls, ne kaudze norvēģu valodā.
Tas nenozīmē, ka es fanoju par viasatu. Man līdz šim nebija citu variantu, tagad būs virszemes digitālā, un viasats dabūs kurvīti no manis.

Sretsked rakstīja: Man tāpat pajāt uz tādiem. Es balsošu par JL, par nākotni. .


Un to par partiju ,kura flirtē ar bijušiem čekistiem, saka cilvēciņš, kurš pilnā mutē ir bļāvis par sliktajiem komunistiem - deportāciju veicējiem.
Rullē tālāk, šoferīt.
Man šķīvis ir kopš 88. gada. Nekad nav bijušas problēmas štekeros, jo ligzdās visi kontakti ir apzeltīti un nekāds zaļais tur nemetas. Nejauciet lūdzu satelīttelevīzijas iekārtas ar sāābu elektroiekārtām.
Tātad - ja nu ir baigi stipri pieskrūvēts un tā spāre remonta laikā nav smagi izgāzta no vietas, tad ņem rokā testeri un pārbaudi kabeļus posmu pa posmam - centrālo dzīslu un ekrānu uz pārrāvumu un uz īssavienojumu.
Kaksis rakstīja: Nav slikta laika, ir nepiemērots apģērbs.
Tāpat ar ceļiem - nav sliktu ceļu, ir nepiemēroti auto.
Eiropā būvē ceļus, Krievijā būvē mašīnas bezceļiem.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ple, nu tak piezvani, izstāstīšu.....
šķīvis, inets un Dreambox HD- un lietas notiek.
Man nav inets....man ir daudz prastāk.....
edgars80 rakstīja:
es ir būt domāt, ka kopš pēdējās lietošanas pirms n gadiem, ir izkustināta antena, tapēc, ka jams nerāda signālu nevienai galvai
Meibī.
Un nemaz nevajag daudz izkustināt, lai nerādītu.
A tam tunerim nav šķīvja ieregulēšanas režīms kurā redzami signāla stipruma % 
edgars80 rakstīja: ir Intersat šķīvis, 3 galvas, 1 vads mājās, SAMSUNG DSB S300V dekoders, ar karti viacsess tur gold šmold
Ciparnieks. To karti vari sarullēt un iebāzt, un ar šo komplektu vari skatīties nekodētos kanālus no visiem tiem 3 pavadoņiem.
Ko tu tur gribi lodēt? Štekerus no 3 galvām kopā? Vairākas galvas 1 tunerim pieslēdz caur DiSEq, tādam verķim ir jābūt.
Ple, nu tak piezvani, izstāstīšu.....
Centis_Nuudele rakstīja: dokumentālo filmu kanāls Hustler ir saskatāms par baltu velti.
A ko man vecam perdelim vairāk vajag

edgars80 rakstīja: sūda ar visiem transporta līdzekļiem...
šodien jauna problēma...
kāds kaut ko saprot (zinu, ka nekuja te neviens nesaprot)
a no sputņikiem arī saprot
pie būdas pieskrūvēts šķīvis ar 3 galvām (astra1, sirius2/3, hotbird1-5), sen jau pieskrūvēts, netiek lietots pēdējos 3 gadus!
tad nu šodien atradu tā komplekta dekoderu, un izdomāju, ka jāpielodē pir TV kastes!
senos laikos, kad vēl lietoju to komplektu, ik pa laikam mainijās tiem 3 sputņikiem frekvences, ko varēja ar pulti manuāli nomainīt, ja tik zināja cipariņus!
a vot es nezinu tos frekvenču cipariņus, kas šodien ir darbojoši!
un vispār, ja man ir nepareizi cipariņi ievadīti, vai jamam meklējot kanālus ir jārāda, ka ir signāls no galviņas (nejaukt ar galviņu) vai nav jārāda!
Piezvani man....ja tev slikti kļūst,
Piezvani man...
jo šite sarakstīties par tavu problēmu būs gari u tīzli.....kādam signālam tas tavs vecais komplekts- analogajam vai ciparniekam utt.
2Ozz...no siriusa ir ko redzēt, ja ir atbilstošas veiktspējas tuneris...piemēram dokumentālo filmu kanāls Hustler ir saskatāms par baltu velti.

Nākošos labākajā gadījumā četrus gadus Saeimas plenārsēdes notiks labākajā gadījumā lauzītā latviešu valodā.
WALA rakstīja:
Ja runājam pavisam godīgi, tad no Latvenergo viedokļa iepirkt enerģiju no privātajiem nafig nav intersanti - čakars, parasti piegādes ir nestabilas un vēl lērums visādu citu problēmu. Un protams lielākā problēma ir cena "ekoenerģijai" !!!
Tehniskās problēmas - jā.
Cena LE ir pie kājas, jo tā ir ielikta tarifā kā obligātais iepirkums, un to nomaksā el. lietotāji.
Jebkurai valstij pat vismežonīgāka brīvā tirgus apstākļos ir iespēja ar likumu, noteikumu un citu regulu palīdzību stimulēt vai piebremzēt to vai citu tautsaimniecības nozari.....ja grib to darīt. Tikai vajag gribēt. Kalvītim tikai vajadzēja gribēt ieklausīties ekspertu prognozēs par ekonomikas pārkaršanu un attiecīgi rīkoties, nevis starplaikos starp sēdēšanu medību kancelē un dienasvidus snaudu stāstīt par 7 trekniem gadiem.
uupis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tie ir divi fakti- Andrim cukurfabrika Vācijā un Latvijas cukurrūpniecība tur kur...pats zini kur.
Un kas tad aizklapēja mūsu cukurfabrikas ciet? Varbūt JL ministru prezidetūras laikā?
Es tev pasniedzu ilustrāciju Andrīša un JL darboņu prāta spēju salīdzinājumam.
Izbijušajam pažarnieku šoferītim, kuram beidzot ir pielecis ka viņš jau mēnesi vārās par novecojušiem faktiem miķelsona algas sakarā varu tikai atkārtot - Mīķelsona algu nosaka LE īpašnieks - t.i. ekonomikas ministrija jebšu tavs paziņa Kampars. Raksti sūdzību savam čomam, nepiesārņo publisko telpu.
Par Miķelsona paziņojumu sakarā ar LE akciju pārdošanu ....
Ja pārvaldnieks bez saimnieka ziņas var paziņot par Saimniekam piederoša uzņēmuma daļu pārdošanu, tad kārtīgs Saimnieks tādu pārvaldnieku tūlīt pat atlaistu no darba. Tātad divas versijas:
1) Saimnieks (Kampars) sakārojis gabalu no pīrāga un bez saskaņošanas ar savu Šefu Dombrovski piekrita shēmai, pēc kam murmināja tikpat nespējīgi kā atbildot uz Zviedru investoru jautājumiem. Neticu, ka Kampars pats spētu aizdomāties līdz tāda līmeņa darījumam.
2) Kampars ir vienkārši stulbs , ko izmantoja shēmas bīdītāji, un uzķērās uz plika āķa.
JL ruļī nemērā.
