uupis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.
Izcili saprātīgais vīrs Šķēle vienīgais….
Ko vēl viņš dara valsts labā?
Piemēram - ir nopircis Vācijā cukurfabriku lai varētu apgādāt Latviju ar saldo mantu, jo šī valsts grib ēst šokolādi un bonbongas, bet cukuru ražot negrib....
Tā ir ironija vai tu tiešām tā domā… ??????
Tie ir divi fakti- Andrim cukurfabrika Vācijā un Latvijas cukurrūpniecība tur kur...pats zini kur.
Andris netaisa fiksās shēmas ķipa šodien nozagt rīt pārdot parīt nodzert...viņa projekti reizēm ilgst gadiem.
Atceries, kurā gadā viņš kā vienas dienas ekonomikas ministrs parakstīja licenci Grobiņas vēja parkam... un kurā gadā valdība pielēma tādu tarifu par kādu brīvā tirgū viņš to elektrību nepārdotu trīs mūžu laikā. Protams. Eiropas direktīvas un savējais enerģētikas komisāra postenī.....

lidvaavere rakstīja: Kāds vabūt zina, kā tikt galā ar rūsu? Man fokusam rūsē aizmugurējais vāks. Vasarā es rūsu ar fleksi notīrīju, nogruntēju, nokrāsoju un nolakoju (visu trīs kārtās), bet tagad skatos, ka atkal rūsē :@ Tajā pasākumā ieguldīju daudz laika un naudas, bet viss pa velti :@
Izdari vēlreiz visu to pašu un nekavējoties to mašīnu pārdod.....ja tiešām gribi tikt galā ar rūsu.
[c]STALINS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.
-------------------------------------------------
Vai vari nosaukt tā izcili saprātīgā vīra tālredzīgus un gudrus veikumus valsts labā?
Labrīt.
Izcili saprātīgais vīrs Šķēle vienīgais, ja atmiņa mani neviļ, ir bijis premjers 3 reizes. Vai tev ir pamats uzskatīt, ka valdības vadītājs kā tāds nedarbojas valsts labā? Es atvainojos, bet mūsu tiesiskajā valstī nav bijis neviens gadījums, kad kādu premjeru notiesātu par Pretvalstisku rīcību. Tātad Šķēle kā premjers Nav Rīkojies Pretvalstiski 3x vairāk nekā premjers, kurš pie šprices pabijis tikai 1x.
Ko vēl viņš dara valsts labā?
Piemēram - ir nopircis Vācijā cukurfabriku lai varētu apgādāt Latviju ar saldo mantu, jo šī valsts grib ēst šokolādi un bonbongas, bet cukuru ražot negrib....
Viņa ģimene nesavtīgi apgādā valsti ar piena produktiem no Valmieras un zaļu elektrību no Grobiņas.....
Par smieklīgi mazu naudu ( ja salīdzina ar pareksī iepumpētajiem teju 2 miljardiem) viņš būtu valsti apgādājis ar digitālo TV, bet skauģi pašāva padnožku.....
Sretsked rakstīja: Manuprāt tas pat ir labi,ka JL nav, kur peisieties.
Bet, redz, Centim ir kalpa mazohisms, jo kungs vairāk slāna un žņaudz, jo Centis jūtas labāk un slavē kungu pirsdams.
Raugi, izbijušais pažarnieku šoferīt ar pretenzijām uz ekonomikas eksperta statusu, ne tev spriest par maniem kungiem.
Es teicu, ka prāta līmenis JL darboņiem tālu nesniedz līdz Andra saprātam, un to redz pat aklais.
Atgādināt, cik valstij izdevīgi bija Repšes lēmumi nolikvid'ēt autoceļu fondu, pārtraukt IeM ēkas celtniecību utt.?
Atgādināt, cik valstij izmaksāja tiesvedības klaunāde ar Lembergu, kuras cēlonis bija Kariņa aprobežotā prātiņa nespēja dokumentā ierakstīt Grīnberga personas kodu?
par politiķu saprāta līmeni te tākā būtu skaidrs.
ja tu kaut kur salasīji, ka es fanoju par Andri vai Kārlīti, tad sakārto savas izbijušā alkoholiķa smadzenes.
Es konstanti balsoju un turpināšu balsot par sociāldemokrātiem. To esmu teicis jau vairākkārt.
Nopērc no Sviesta bukses, iesmērē tās un noliec garāžas plauktā.
Ja pēc 3 gadiem bukses nav izjukušas, tad viņas ir iesmērējis Sviests.
Ja salīdzinām Andrīša prātu ar JL darboņu prātiņiem, tad JL pa visiem kopā nav spējīgi sabīdīt tādas shēmas kādas Andrītis sabīdījis viens pats.
Kas tad tam JL ir? Cūku ferma pie Rēzeknes, bibliotēkas īre Tukumā, bija vēl izpriecu jahta bet laikam nogāja pa burbuli......
Ozz rakstīja: jaa, jau jaa....
buus Mammai jaaprasa lai no penzijas atlicina zemes freezei ja gribees rīt pa ziemu
Nemaz tik dārgi nav!
Pat apcirpts pensionārs var atļauties.
www.brivi.lv/... 
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: bij man doma darazam freezu izmargot- elektromotoris ir,
Nav nekādas informācijas par leišiem, tad tev jābrauc pašam skatīties.
Padomā divreiz.....varbūt tomēr paliksi pie iekšdedzes motora.
uz to pusi laikam iet.Bet gribaas arii to zantiimu izmiileet
Es uzskatu, ka ērtāk nemīlēt santīmu un nestaipīt pa dobēm cīcas ar špānungu iekšā.
Remonti.....man ir kādus 25 gadus lietošanā krots, nekas īpašs nav bijis jāremontē, nu, tieši saistībā ar motoru. Un tas ir krievu divtaktnieks, nevis B&S četrinieks.Tu tak viņu nejāsi katru dienu cauru gadu. Nu, varbūt uztaisīsi kādu hal'tūriņu kaimiņu blozgas dārzā, tas arī viss.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kādā veidā Zanders sagatavoja augsni?
pastāstīja tautiņai, ka tā jābūt
Ā, tātad Godmanis nopiķoja savam darba devējam Liepiņam, lai tas nopiķo savam darba ņēmējam Godmaņa kolēģim Zanderam, lai Zanders iestāsta tautai ka tā vajag.
Te nu točna sanāk sazvērestība
PN. vidējais aritmētiskais radioklausītājs nemaz nezin tādu Zanderu, jo klausās latvijas radio divi vai raģiostanciju majak.

Ozz rakstīja: bij man doma darazam freezu izmargot- elektromotoris ir,
Nav nekādas informācijas par leišiem, tad tev jābrauc pašam skatīties.
Padomā divreiz.....varbūt tomēr paliksi pie iekšdedzes motora.

Informācijas pirkšana ir normāla prakse.
Bet, ja smadzenes ir balto pelīšu izgrauztas, tad sazvērestības teorijas rēgojas uz katra ielas stūra.
Pirmais rakstīja: zanders ir pradažnijs mērkaķis....
kur pasaulē vēl kādu banku pērk par latu??? a pirms mūsu superžīdu glābšanas plāniņa realizēšanas tieši zanders bija viens, kas sagatavoja augsni
Kādā veidā Zanders sagatavoja augsni?
Iepriekšējā vakarā pateica Godmanim, ka jāpērk banku par 1 latu?
Tu esi tik naivs, ka tam tici?
Pradažnije škuri ir tie tēli, kuri Zanderam notirgo informāciju, kuru viņš pasniedz kā savus sapņus. Informatori viņam ir labi, jo sapņi parasti piepildās....Zanders ir tikai rupors, cik 'viņš pats spējīgs analizēt shēmas...nezinu.
Interesanti, no kurienes rodas naudiņa informācijas pirkšanai un kas par to maksā nodokļus?
Negribas ticēt, ka labi informētie tēli tāpat vien, kā čomam par polšu, pasniedz to visu Zanderam.

uupis rakstīja: tad ir bunts un nemieri. No sākuma lokāli un nekoordinēti, bet kādā brīdī ir hops un Bērtuļa nakts klāt…
Bērtuļa naktij iz vēstures nav nekāda sakara ar tautas nemieriem.....
Pirmais rakstīja: ... vai tiešām latvijā 2009 gadā izmanto mazāk dabas resursus?
Neesi dzirdējis, ka apstājusies būvniecība? Arī ceļu būve samazinājusies...grants, smilts - itkā jau dabas resursi.
Cits jautājums - cik precīzi iespējams noteikt izraktās grants vai saskrāpētās kūdras apjomu un cik dienesti paļaujas uz nodokļu maksātāju godprātību..
Nav jau naftas truba, kam var pielikt noplombētu skaitītāju.
Pirmais rakstīja: cik valdībā ir tādu pasažieru, kuriem (tieši vai caur sievasmāti) nav biznesa uz valsts pasūtījuma? (vai kā savādāk pumpējot piķi, kautvai caur elektrību kā kikitim)
HĀ HĀ HĀ baigi rēcīgais spams!

Un vēl mēs visi varam būt pateicīgi tam purva izdzimtenim par vienmēr laipnajām un korektajām pamācībām Kā Pareizi Dzīvot.
Tas ir skaisti, ka gudri un veiksmīgi cilvēki netur sveci zem pūra.

Mēs varam būt laimīgi, ka ir vismaz viens cilvēks valstī, kurš visu dara absolūti pareizi un ir absolūti godīgs.
Uz to iedzersim!
Pirmais rakstīja: incanti, kas ir parakstījis purva darba līgumus
nu ja tur tādi ir
Pirms kāda laika es jau uzdevu tamlīdzīgu jautājumu.
Daudz šķidru fekāliju ir izšķaidītas kopš tā brīža, bet atbildes nav....un arī tev nebūs.
Bet ja tā godīgi - tad man ir gauži pie kājas, kā savu biznesu kārto valsts ekonomikas glābējs.
Eu, sīkais spītniek!
Piedāvāju tev ekšenu: tu atbrauc pie manis, es tev dabā, nevis bilžu grāmatā, parādīšu Audi-100 2,3E 1988. gada izlaidumu (noprotu, ka tev nav palaimējies ieskatīties zem haubes tik jauna modeļa automobīlim).
Ja tu atradīsi tukšgaitas regulēšanas skrūvi - varēsi piekakāt manu cepuri (piebilde - cepure nav Tallin-80 ar plastmasas nagu). Ja neatradīsi - atdosi man savus jaunos manometrus.
Par tev vēlamo ierašānās laiku raksti PM.
PN. Neaizmirsti paņemt līdz manometrus!

Nākošeiz būs šefam jāpajautā, kāpēc viņš nav parakstījis manu darba līgumu, bet tomēr skaitās šefs

Nu, vismaz purva visgudrelis saka, ka šefs.....

Ozz rakstīja: tad jau LED uzreiz labaak... bet taas maksaa
Bet ja tu ceri dzīvot un dedzināt to lampu vēl kādus 20 gadus, tas noteikti atmaksāsies.
Kad es nesu savam šefam brokastu sviestmaizītes, viņš teica ka tarifi nākotnē būšot augstāki.
jugasvilli rakstīja: pats būtu uz mieru maksāt kaut trīskārt vairāk par auto, ja arī šie nodokļi aizietu vajadzīgajam mērķim -
Pirms apmēram 2 nedēļām LR-1 par kaut kādu eiropas naudu saistībā ar izglītību: eiropa piešķīrusi 12 miljonus, no kuriem šo līdzekļu administrēšanai aiziešot 10 miljoni, atlikušos 2 dabūs tie, kam tā nauda paredzēta.

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: Zinu to ka bieži slēgāt "ekonomisko" 25 W spuldzi ir baigi neekonomiski. Un 15 W patērētājs praktiski nespēj iegriezt skaitītāju.
"ekonomisko" spuldzi bieži slēgāt nozīmē saīsināt viņai mūžu. 25W ekonomisko vēl nav nācies sastapt...varbūt kaut kur ir, es jau nesaku ka nav vispār....
15W 1 fāzes patērētājs nespēja iegriezt vecos krievu 3 fāzu skaitītājus. jaunie griežas ka ļerkst.
ne tikai mūžu..... diskaverī mītbasteri bija izmērījuši, ka spuldzes aizdedzināšana patērē jaudu, kas vajadzīga lai tā spuldze kautkādas 20 sekundes degtu....
tobiš, ja to spuldzi slēdz iekšā/ārā biežāk kā reizi 20 sekundēs, tad viņa patērē vairāk kā ja būtu visu laiku degusi....
bet nu tas jau ir čista mārupes stilā rīgas pusē tik lielu pajoļu nav
ja dikti gribas, nav jau nekādu problēmu izmērīt strāvu..neesmu to darījis...
Bet - man tas paneiropas kvēlspuldžu aizliegums izskatās pēc treknas ražotāju shēmas, jo izlādes lampa nespēj pildīt tādas funkcijas kā kvēlspuldze. Kaut vai to pašu mirkšķināšanas režīmu, spilgtuma regulēšanu...
Tad jāpāriet uz halogēnajām, tām vajag citus gaismas ķermeņus utt.
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Gerhards vainīgs?
Un jaunā laika valdība nav?
Paši vainīgi, nevis valdība.
Sarullē to veco minsku un iebāz.
Tā nav JL valdība, tā ir vienkārši valdība. Gerhards ar Lukstiņu to nodevu lolojis.
Ministru prezidents, Finansu ministrs un Ekonomikas ministrs ir no JL. Kas vēl tiešāk nosaka valsts nodokļu politiku, ja ne šie trīs kungi?
Laikam jau ideālo zēnu partija ir apkakājusies, ja pat kvēlākais atbalstītājs Sretsked sit plaukstiņas priekā par gaidāmo pretvaldībasnodokļupolitiku piketu. Ies piketēt pret personīgi pazīstamo ministru...

Ja es pareizi atceros, tad savulaik Repše bija tas kurš nolikvidēja autoceļu fondu.