Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 377 >

Tēma: Moto braucēju pikets 30.11.09.

Gerhards vainīgs?

Un jaunā laika valdība nav?

Paši vainīgi, nevis valdība.

Sarullē to veco minsku un iebāz.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

A ko tu neteici ka tev tāds objekts?

Man līdz šim bodēs trāpījušās 21 - 22W lielākās....

Tēma: Moto braucēju pikets 30.11.09.

Antīkie spēkrati ir dārgi.....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ozz rakstīja: Zinu to ka bieži slēgāt "ekonomisko" 25 W spuldzi ir baigi neekonomiski. Un 15 W patērētājs praktiski nespēj iegriezt skaitītāju.

"ekonomisko" spuldzi bieži slēgāt nozīmē saīsināt viņai mūžu. 25W ekonomisko vēl nav nācies sastapt...varbūt kaut kur ir, es jau nesaku ka nav vispār....

15W 1 fāzes patērētājs nespēja iegriezt vecos krievu 3 fāzu skaitītājus. jaunie griežas ka ļerkst.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

edgars80 rakstīja: cien., Elektriķi!

vot man pa nakti virtuvē deg gaisma..., vot patīk man tā, un jamā deg!

kā ir ekonomiskāk - turēt ieslēgtu nosūcēja lampeli - 25W 220v maiņstr., vai tomēr 3 15w spuldzītes, kas darbojas uz 12V līdzstrāvu

žēl, ka raimis vēl nav izlaists no strenčiem, varētu viņam uzdot šo jautājumu - man gan liekas, ka viņš atbildēt nespētu

Bumbulītim atbildes atrašanai varu piedāvāt šo:

www.jr.lv/...

tur tak NAV reizināšana ar 15

A tu pieliec pirkstu un paberzē.

Divreiz!

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Pirmais rakstīja:

edgars80 rakstīja: cien., Elektriķi!

vot man pa nakti virtuvē deg gaisma..., vot patīk man tā, un jamā deg!

kā ir ekonomiskāk - turēt ieslēgtu nosūcēja lampeli - 25W 220v maiņstr., vai tomēr 3 15w spuldzītes, kas darbojas uz 12V līdzstrāvu

žēl, ka raimis vēl nav izlaists no strenčiem, varētu viņam uzdot šo jautājumu - man gan liekas, ka viņš atbildēt nespētu

Bumbulītim atbildes atrašanai varu piedāvāt šo:

www.jr.lv/...

Tēma: NSNF 181. pants!!!

edgars80 rakstīja: cien., Elektriķi!

vot man pa nakti virtuvē deg gaisma..., vot patīk man tā, un jamā deg!

kā ir ekonomiskāk - turēt ieslēgtu nosūcēja lampeli - 25W 220v maiņstr., vai tomēr 3 15w spuldzītes, kas darbojas uz 12V līdzstrāvu

Cien. Zaptespavār!

Ja tu gribi visu nakti gaismu un tikai tik daudz lai būtu redzams ka ir gaisma bet negribi tur lasīt avīzi smalkā drukā, tad visekonomiskāk ir nopirkt 2W LED spuldzi. Maksā viņa padārgi, ap 6 Ls. Toties tikai 2W, kas gaismas ziņā adekvāta apm. 15W kvēlspuldzei, un ir praktiski mūžīga.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja: Kaapeec Vaacijaa ir sezonaalie numuri un nodoklji mochiem, ?

Tevi satrauc moču nodokļi?

par to lai purva mīslis satraucas, a kas tev

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Fartuks rakstīja:

Mani mēģina pierunāt, lai tinos uz DE... tik valodu japamacās...

Vācijā ir apgabali, uz kuriem savulaik pārvietoja pievolgas vāciešus un viņu radus no PSRS. Tur paralēli viss notiek krievu mēlē, ieskaitot šoferu kursus.

Brauc uz turieni.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Pirmais rakstīja: stradivārī bungas arī nav visas vienādas

Par tādām bungām dzirdu pirmoreiz.....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Savādi....man pods ir tualetē.

Vannas istabu izmantojam tikai priekš mazgāšanās, bet cūku turam uz balkona.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Jautājums Ideotam:

Kāds sakars dušai ar podu

Tu varbūt mazgājies tajā dušā, kas tek podā kad nospiež pogu

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tas ir roku darbs.....smalks darbs....un smalko ausu un pirkstu īpašnieki saka, ka visi nav vienādi. Sanāk labāki un ne tik labi....

Centi, Pirmajam dušā nodarbošanās ar labo roku arī ir smalks darbs

Un viņam tāpat reizēm sanāk labi, reizēm - ne tik labi.

Kā jau roku darbs.....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Steinveja flīģelis nav mercedess, ko uz konveijera no Liepājas metalurgā pārkausētiem lūžņiem sametina robots.

Tas ir roku darbs.....smalks darbs....un smalko ausu un pirkstu īpašnieki saka, ka visi nav vienādi. Sanāk labāki un ne tik labi....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kad mans paziņa bija aizbraucis uz Steinwey manufaktūru iepirkt flīģeli provinces kultūras namam, ne tikai karogs bet arī herzlich willkommen Herr tāds un tāds bija uz elektroniskā tablo pie fabrīkas ieejas.

jā, vispār jau tas piederās pie etiķetes ja vien viss ir oficiāli pieteikts un sarunāts. Labais tonis tā teikt.

Tu domā ka steinveja flīģeļus katru dienu pērk dučiem bez iepriekšējas pieteikšanās?

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja: kad atbraucām, bijām pārsteigti - LV karogs izkārts pie rūpnīcas

www.mbclub.lv/...

Kad mans paziņa bija aizbraucis uz Steinwey manufaktūru iepirkt flīģeli provinces kultūras namam, ne tikai karogs bet arī herzlich willkommen Herr tāds un tāds bija uz elektroniskā tablo pie fabrīkas ieejas.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

sasatiku puisīti tiltiņa galā

Visi mani kauliņi tirptini tirpst!

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja:

biju tur, kur ražo E klases un C klases, kā arī pēc tam bijām ielūgti Brabus rūpnīcā. Tas bija vēl kaut kas....... tie jau vairs nebija auto, bet Ikonas, dzīvesveids.

Zigi, beidz....sāk smaržot pēc ilgi nemainīta pampera....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Fartuks rakstīja: A fričmēle pašā saknē ir grūta vai afigenna grūta?

...

Es domaju, ka nav grūta. Burti viņiem tādi paši kā latviešu valodā.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Es zinu - tu gaidi gan mani, gan Žani

Un durtiņas ciet neslēgsi.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Foļksvāgen. d'Ass auto.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

pozitiivais rakstīja: d;zeki...sametīsiet santīmus man valsts nodevai jaunajai...es tomēr nākamā gada budžetu sev biju saplānojis...nebiju ieplānojis, ka valsts tā man izdomās nodokļus pamainīt...tagad man jāizdomā, kam to naudu noslaukt...kāpēc, lai tie nebūtu jūs?

piedrāžu Latvijas fiskālo politiku...jo tā nav politika, tā nav ekonomika...tā ir plāno galdiņa urbēju rekets un visatļautība....piedrāžu...ja man viņiem pa autiņu būs lieks sotaks jāsamaksā tad noteikti piecus liekus sotakus ietaupīšu un kur citur viņiem nesamaksāšu...zakakabala man viņu biznesus sponsorēt caur nodokļiem ...vot pateicu...sapratāt...da neko Tu idiņ nsaprati

*******

ko Tu saki?

mudaks!

Tēma: LT Aizturēts LV policists ar zagtu X5

jurkins rakstīja: Pēc šitādiem padoto gājieniem iem .ministrei vajadzētu demisionēt!

Pie mums pat 26 līķi nav pietiekams iemesls ministres (tā gan bija labklājības ministre) demisijai.....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

pozitiivais rakstīja: d;zeki...sametīsiet santīmus man valsts nodevai jaunajai...es tomēr nākamā gada budžetu sev biju saplānojis...nebiju ieplānojis, ka valsts tā man izdomās nodokļus pamainīt...tagad man jāizdomā, kam to naudu noslaukt...kāpēc, lai tie nebūtu jūs?

piedrāžu Latvijas fiskālo politiku...jo tā nav politika, tā nav ekonomika...tā ir plāno galdiņa urbēju rekets un visatļautība....piedrāžu...ja man viņiem pa autiņu būs lieks sotaks jāsamaksā tad noteikti piecus liekus sotakus ietaupīšu un kur citur viņiem nesamaksāšu...zakakabala man viņu biznesus sponsorēt caur nodokļiem ...vot pateicu...sapratāt...da neko Tu idiņ nsaprati

mudaks

Tēma: NSNF 181. pants!!!

< 1 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti