edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja: bumbulīt, vajag ievirpot pirtī iekšdurvis
roveņj so sķenkoi, iļi viperaķ nado
Vipendrivaķ, vipendrivaķ....
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja: bumbulīt, vajag ievirpot pirtī iekšdurvis
roveņj so sķenkoi, iļi viperaķ nado
Vipendrivaķ, vipendrivaķ....
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Sakarā ar globālo sasilšanu zemledus makšķernieki tagad copē no laivām.
![]()
Tēma: tomaata remonc
Peksiic rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Peksiic rakstīja: Karoch, sievas Audi automaatiskajai kaarbai zuud ellja. Servisaa paceljot augshaa autinju, iisti nevareeja atrast elljas nopluudes vietu,
Iztvaiko?
Kāds eļļas līmenis galvenajā pārvadā? varbūt dzen iekšā tur, tad tikai jānomaina blīvslēgs, kas nu galīgi nevarētu maksāt piecus simtus.
ellju dzen aaraa, visa apaksha ar ellju.
Nu tad nesaki, ka nevar atrast noplūdes vietu!
Nomazgā to kārbu un apskaties.
Tēma: tomaata remonc
Peksiic rakstīja: Karoch, sievas Audi automaatiskajai kaarbai zuud ellja. Servisaa paceljot augshaa autinju, iisti nevareeja atrast elljas nopluudes vietu,
Iztvaiko?
Kāds eļļas līmenis galvenajā pārvadā? varbūt dzen iekšā tur, tad tikai jānomaina blīvslēgs, kas nu galīgi nevarētu maksāt piecus simtus.
msh rakstīja: P.P.N. Centis pateiks ka tā manuāļa sastādītājs bijis delīrijā un viņam rādījusies skrūve kuras nav
labi sīkais, nesāc raudāt.
man protams nav tik liela pieredze kā tev, jo to droseli esmu jaucis tikai vienreiz (tava pieredze par 100% lielāka, kā jau teicu - tu esi liels meistars)
, pie tam pirms kādiem 7 gadiem...mazums ko var aizmirst pa tādu laiku.
Bet - kā tu pats rakstīji latviski un kā heine raksta angliski - ar to skrūvi NEVAR regulēt tukšgaitas apgriezienus. Tad jautājums - kas tā par tukšgaitas reguļa skrūvi, ar kuru NEVAR regulēt?
Opreģeļis......
P.N. pusdienlaikā paskatīšos, tā mašīna man joprojām pieejama...joprojām pastāvu uz teikto, ka KE III jetam nav tur nekādas tukšgaitas skrūves.
P.P.N. Vai tu jau atrisināji topika autora problēmu?
Tēma: NSNF 181. pants!!!
-Dārgais, šodien ir mūsu kāzu gadadiena! Varbūt nokausim sivēnu?
-Pie kā vainīgs sivēns? Tavu brāli vajadzētu nokaut, jo viņš mūs iepazīstināja.
Tēma: NSNF 181. pants!!!
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: ]
Tās škirbas ar laiku pašas aiziet ciet - no apaviem dubļi sanēsājas, cigāru pelni sabirst, desu ādas, drupačas no cepumiem Selga utt.
uz galīgi gaiša materiāla praķivna vigļeģit!
jamām jābūt tur kaut kādos mikronos!
Tajā pašā laikā ir cilvēki, kas maksā traku naudu par dažādu materiālu vecināšanas procesu - sškirbaina grīda ar izskatās veca....šikki, lukšurī.
Bet, atvainojos, kā sauca to kantori kurš iepērk laminātu "a la banana"![]()
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kur ir auni, tur ir cirpēji.
fiška bij tur, ka materiāls šad tad gadijās "banana edišen", tb, visi dēļi nedaudz ieliekti, un samontējot rādās tādas dīvains sķirbeles līdz 1mm..., tad nu tās bij jāšpaktelē ciet
Tās škirbas ar laiku pašas aiziet ciet - no apaviem dubļi sanēsājas, cigāru pelni sabirst, desu ādas, drupačas no cepumiem Selga utt.
Tēma: NSNF 181. pants!!!
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Uzšpaktelē!
starp citu, sen sen atpakaļ, kad man bij darīšana ar grīdas segumiem, bij meistari, kas klientam sastāstīja, ka lamināts pēc ieklāšanas ir jāspaktelē
Kur ir auni, tur ir cirpēji.
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
edgars80 rakstīja: vispār, Ôperas koris ir pat ļoti pietuvināts VID'am
Saki
Viņiem blakus mājās mēģinājumu telpas![]()
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ideots rakstīja: Kā tādu vispār VIDā vēl pieņem ? Tev tur arī paziņas
Tevi nopietni interesē tas paziņu jautājums?
VIDā nav, bet tam pietuvinātā kantorī ir....un tad?
Man ôperas korī arī ir paziņas....un viens īpašs paziņa ir arī lidostā - katru dienu šrubē skrejceļu ar čempionu slotiņu.
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ideots rakstīja: Centi, a tās Ecco kurpes, nu...... nepaliec jel augstprātīgs kundziņš labi
Ecco kurpes tak ir saprātīgs price/performance - tupeles tiešām labas un nemaksā simtus. Bet gan jau ārzemēs viņas būtu tomēr lētāk nopērkamas.
Ekk, sen neesmu bijis ārzemēs....
Tēma: NSNF 181. pants!!!
edgars80 rakstīja: pļe, kurš atļaujas rapsi izbraukāt
tā tak ir ņirgāšanās par zemnieka darbu
Bija tikai 2 iespējas - iebraukt rapsī lai atgrieztos mājās vai palikt tur, kur biju....es izvēlējos atgriezties, jo esmu patriots.
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Absolut ar mandarīnu piesmeķi - stāv uz galda jau kopš 3. jūnija. Jāsāk uztraukties, vai nepaliks vecs![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ideots rakstīja: Tu esi neveiksminieks. utt.
Tur tev pilnīga taisnība. Nupat tik neveiksmīgi iebraucu vienā rapša laukā, ka nācās piebrist ar dubļiem tepat latvijā pa dārgo pirktās ecco kurpes.
neveiksme neveiksmes galā....tikko nodevu mēneša galus, nav ko darīt, garlaicīgi.....
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
jopcik, kā veciem benceļiem cenas sakāpušas...
5 tonnas īpaši vērtīga dzelzs oksīda.
Interesanti, kur vācieši 35. gadā dabūja 95. bencīnu![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Das ist gūt.....
runā lūdzu latviski, kas tu galīgs kārklu vācietis esi ? jefiņš tūdaliņš
Es tak rakstīju lai tu saprastu!
Es neesmu kārklu vācietis, es esu čista latviets.
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ideots rakstīja: principa es katru rītu ielieku nedaudz špakteli biksēs, nu tā, profilaksei.
Das ist gūt.....
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Slaisti
Pašiem vajag attīrīties, nevis gaidīt kad kāds čempions ar slotiņu to darīs jūsu vietā!
msh rakstīja: P.N. Nebaidies, es vismaz divas tādas droseles esmu izjaucis un pēc tam salicis atpakaļ un es zinu ko tur katra detaļa dara, bet par tevi man gan nav skaidrs vai tu zini
Šaubu nav, tu esi liels meistars.