Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 377 >

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sveiki.

Tuvojas komēta un skorbuts. Tad visiem būs kataKlizma, gan apstarotajiem gan apstrāvotajiem.

Ejiet strādāt diedelnieki, lai beidzot tramvajam var ielikt grīdu!

Cik ilgi ta var braukt ar cauru grīdu.....Andris viens ar nevarēs grīdu aizlāpīt, visiem jāstrādā!

Ir pienācis laiks attīrīties.

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

Ja tā ir droseles skrūve, tā paredzēta droseles atbalstam, stāvokļa ieregulēšanai...sauc kā gribi, nevis tukšgaitas apgriezienu regulēšanai.

vai vajadzēs vēl trešo reizi rakstīt lai pielektu?

Iešpriču spečoks.....manometrus jau nopircis

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

Idiņ, tu neproti lasīt?

Man NAV PIEEJA tavām bildēm....bēdīgs gadījums tu esi.

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

msh rakstīja: Centi, atbilde nebūs?

Atvaino, sīkais, bet man ir liegta pieeja tavai bilžu grāmatai.

Kas kurai špricei ir, kas nav - lasi iepriekšējā lapā.

Lasi divreiz.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sviestc rakstīja: Tak sanāca, sanāca, visam sanāca, gan raugam, gan cukuram, tagad gaidam kad sarūgs, lai varam sākt saliet krūzēs algas...

Uz šovakara hokeju paspēsiet?

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Turpinot par tām siksnām....tavs katalogs izrādās pareizs, ir divas štrumbantes...un tā īsākā ir priekšā sitai ko nopirku pie tevis (sanāks algām). Tāpēc mainīšanu izvedīšu dzīvēt tad kad būšu nopircis arī to īsāko. Bet tā kā uz Rīgu braukšu mārrutkiszina kad, tad sorryy, pirkšu kādā citā bodē.

Es ceru, ka tu nebiji sadomājies, ka viens leišmales perdelis katru nedēļu organizēs algu izmaksu tavā firmā

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sviestc rakstīja: tik pats gan neliec labāk, ka kaut ko nenolauz...

Labrītt!

Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi!

labrīt.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sviets!!!! Ahouij!

Kā pareizi jāuzmontē to Ģērmaņa siksnu? Tā lai uzraksts Made in Romania ir izlasāms skatoties no auto priekšas vai no , atvainojos, pakaļas gala?

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

Ple, sīkais, tu tomēr esi spītīgs....KE jetronikam NAV tukšgaitas skrūve, K Jetronikam IR.

Droseles atbalsta skrūve NAV tukšgaitas regulēšanai, arī tā skrūve ar kuru ieregulē lāpstas pozīciju pret dozatora plunžeri NAV tukšgaitas regulēšanai, bet gan CO regulēšanai.

KE jetam tukšgaitu regulē tikai un vienīgi ECU caur regulatoru.

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Msh, kurā vietā tam motoram (2,3E) ir tukšgaitas reguļa skrūve? Tas ir KE jetroniks.

Nu un? Uz droseles ir. Vismaz man liekas ka ir , vismaz visādiem KE-Motronikiem toč ir, bet arī ir piebilde rūpnīcas manuālī "grozot brīvgaitas regulēšanas skrūvi, brīvgaitas apgriezieniem nav jāmainās"

nepērc tos manometrus.

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Msh, kurā vietā tam motoram (2,3E) ir tukšgaitas reguļa skrūve? Tas ir KE jetroniks.

Nu un? Uz droseles ir. Vismaz man liekas ka ir , vismaz visādiem KE-Motronikiem toč ir, bet arī ir piebilde rūpnīcas manuālī "grozot brīvgaitas regulēšanas skrūvi, brīvgaitas apgriezieniem nav jāmainās"

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sviesta jaunajam ofisam esot ērta piebraukšana? Nu piedodiet......olas paliek uz bruģa, skalpelis aiziet nokaunēties.

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

Msh, kurā vietā tam motoram (2,3E) ir tukšgaitas reguļa skrūve? Tas ir KE jetroniks.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Urā!

Atradās metamās brilles!

Es tak teicu, ka viņas ir mājās, Ôme - pats neatceries kur pazaudējis,,

Skaidri atceros, ka pārnākot no 7. novembra vālīšu vakara man nokrita zemē mētelis pirms novilkšanas, bet brilles nenokrita!

Šamās izrādās nošķūrējušās no datorgalda, bet uzkārušās uz lampas vada, tāpēc nav tikušas līdz grīdai.

Palundra!

Kad nākošie bumbu mači?

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Sviestc rakstīja: Loģiski, ka to, ka divdurvju auto vadītāji ir skaistāki,

Es jaunībā 10 gadus nobraucu ar žoporežecu....lakšerī kupē.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Bumbulītim - par kabeļu trasēm.

LE jau pasen pats nerok bet pasūtina darbu uzņēmējiem.

Atbilstoši pastāvošām prasībām viņiem ir jādod 2 gadu garantija savam darbam. Ja tranšejas iegrimušas - piši zajavu, lai vietējie LE darboņi meklē rokā vainīgos un liek pārtaisīt.

pēc 2 gadiem ar to fāzi var notikt dajebkas

Pieredze rāda, ka tā arī notiek.

Tieši tad, kad mazliet vairāk par 2 gadiem....

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Bālģīmis uz iesma - kas var būt labāks par šo?

varbūt vienīgi belašs......

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Waffenring - tas ir kad tumšādaini iezemieši samauc uz kakla, kājām, rokām gredzenus (ringus), paņem savus bambuka šķēpus (Waffen) uz dejo aplī ap ugunskuru.

lai jums labi veicas, gaišādainie! Ja nezināsiet paroli - būsiet garšīgi!

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja: es vakar paskatījos CNN interviju ar VVF, sen nebiju izjutis pat zināmu lepnumu, ka šī sieviete pārstāv LV.....

Vakar bija intervija ar viņu LR-1.

Ļoti laba.

Domāju, ka no esošajiem un bijušajiem politiķiem nav neviena, kas varētu turēt viņas līmeni.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Bumbulītim - par kabeļu trasēm.

LE jau pasen pats nerok bet pasūtina darbu uzņēmējiem.

Atbilstoši pastāvošām prasībām viņiem ir jādod 2 gadu garantija savam darbam. Ja tranšejas iegrimušas - piši zajavu, lai vietējie LE darboņi meklē rokā vainīgos un liek pārtaisīt.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

edgars80 rakstīja:

edgars80 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Nja, gribēju es arī pastutēt Ražotāju, nopirku 2 maisus kūdru.

Mājās lasu - Kaigu kūdra....še tev...bet vismaz Nozari mazliet pastutēju.

Tu vienkārši, kopš robežas vaļā, vairs neatšķir vietējo veikalu no kaimiņ bodes

vot zģes ja lahanulsa

paguglējot, akazalas, ka Kaigu kūdra ir tepat ražota, a ja aš padumal, ka tik dumjš nosaukums var tikai leišos būt

Ja tu taisi guglēšanu par katru svešāku vārdu ko izlasi šajā dinamiskajā topikā , tad tev arī jāiet pie ārsta.

Tēma: Audi 100 2.3E problēma (1988.izl.g.)

adult rakstīja: Piebildīšu, ka degvielas filtru reizi pusgadā mazgāju

To filtru lētāk nav reizi gadā nomainīt? Maksā viņš kādu piečuku.....

Par problēmu kā tādu - iesaku tev pameklēt servisu, kurā prot ne tikai diagnosticēt un piedāvāt jaunas detaļas. Bija kādreiz tāds "inžektori, karburatori" servisiņš Jelgavā uz Dobeles šosejas. Ir dzirdēts, ka tie veči tagad darbojas Ozolniekos. Varbūt kāds jelgavnieks zin precīzāku informāciju.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Ideots rakstīja: mjā Centi,

redz kā izrādās

ceru, ka ne man , ne Tev nepienāks dzīvē posms, ka vienīgais veids kā nolaist tvaiku un žulti ir tik zemu krist- apmeklēt *******s.

Tātad visām dzīves situācijām, izeja ir apmeklēt *******s un citus tur sūtīt.

Manuprāt tas ir ļoti normāli.

Cilvēciņš ir ticis pie kabatlakatiņa izmēra kūdras purva. Visiem sevi eksponē kā Latvijas ekonomikas glābēju. Bet īstenībā pats remontē traktora automātisko kārbu, jo nopircis aizjūras izsolē nojātu dzelzi, ar kuru sadomājis glābt to ekonomiku.

Bet arī tas ir normāli, jo džekam kam grūti saprast kas ir budžeta iestāde, kas ir peļņa un no kā maksā algas, ir arī grūti saprast, ko nozīmē ražošanas līdzeklis un kāpēc citi uzņēmēji ņem kredītus, lai nopirktu jaunus funkcionējošus dzelžus. Bet - lai paņemtu kredītu ražošanas attīstībai, jāprot rēķināt, jāpazīst vismaz ekonomikas pamatjēdzienus. Un jābūt pie skaidras sapratnes arī pilnmēness laikā.

Nja, gribēju es arī pastutēt Ražotāju, nopirku 2 maisus kūdru.

Mājās lasu - Kaigu kūdra....še tev...bet vismaz Nozari mazliet pastutēju.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

Jāāā, tie žurnaļugas tak baltu par mellu pataisa.

Viena tante teica, ka iniciatīva nāk no Ministrijas, bet šie raksta, ka no biedru pulciņa....tikai nelieši žurnaļugas par ātru izrakuši un palaiduši tautās pīli.

Po ļubomu, ideālie zēni no ideālās partijas nevar atrast kopēju valodu. Vai tik kāds no ideālajiem nebūs pārmeties pie shēmotājiem?

Bet Pirmā idejai par fāzes meklēšanu - žetons.

Tēma: NSNF 181. pants!!!

juha rakstīja: Vakar vienas no daudzajām himnas atskaņošanas reizēm četrgadīgā meita priecīgi steidza ziņot, lai es fiksāk skrienu pie televizora, jo hokeja dziesma jau skanot.

Ko var gribēt no bērna, kam Ôpis pensiks perdelis šefam dirsā līdējs!

< 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti