Ozz rakstīja: Bļā ku riebīga gripa.6 gadus nebija ķērusies klāt.
Tad ko tu lien te, publiskā vietā
gribi citus arī aplipināt![]()
Guli mājās un neklepo!
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ozz rakstīja: Bļā ku riebīga gripa.6 gadus nebija ķērusies klāt.
Tad ko tu lien te, publiskā vietā
gribi citus arī aplipināt![]()
Guli mājās un neklepo!
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
fuij, Ministrs sasparojies atbalstīt shēmu kas treknāka par provinces bibliotēku, bet premjers negrib atļaut....
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Vakar nolēmu beigt īdēt un gaidīt kad Dombrovskis nesīs klāt, un parādīt vidējo pirkstu krīzei - aizbraucu uz Rīgas lielveikalu iepirkties.
Nopirku Dž. Fogertija 2005. gada koncerta skatāmpankūku - viss labais krīdensu krējums.
Mājās vēl no treknajiem gadiem bija aizķēries trīskārt destilēts Smirnofs, rezultātā sanāca ļoti patīkams dzimšanas dienas vakars.
Kopīgā himnas dziedāšana gan nesanāca, jo Fogertijs nespēlē fa mažorā.
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Ideots rakstīja: countdown sākas....
Tu latviski nemāki rakstīt?
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Tātad - daži jautājumi:
1) kāpēc vajadzētu gribēt sagaidīt jauno gadu pirtī
Tur kas - eglīte zaļāka, svecītes spodrākas vai cūkas oslis smeķīgāks?
2) kāpēc mans suns nav britnijas kaķis, un tāpēc labprāt ēd Latvijā ražotu sauso barību?
3) kāpēc Sviests vēl nav latviskojis populāro lēdijas Gāgas dziesmu 'Paps ar Aci'![]()
Ear rakstīja: esmu liecinieks ka centis meta . . .
Nu tad tev tuda že - pie ārsta!
![]()
Paziņoju, ka tēliem Ozz, Pērkons, Kindzulis, Sviestc, Fartuks jāiet pie ārsta un jāizstāsta , ka redzējāt halucināciju - Centi, kurš nav ieradies, bet tomēr met....jo misters Daudzpļūtgribis zina visu par visiem vislabāk.
veči, neielaižat slimību, iekavētas kaites grūtāk ārstē.
![]()
Ideots rakstīja: 22
O, progress acīmredzams.
Ja es būtu varējis atrast tās metamās brilles....![]()
pazuda dzīvoklī, un viss...vēl šodien neesmu atradis.
Rēgs klīst pa dzīvokli.....briļļu zagļa rēgs...
Pozij, nepūlies, man ir vēl 3 rezerves brilles, nepirkšu kontaktlēcas!!
![]()
Tēma: NSNF 181. pants!!!
Albatrosam lielāks spārnu vēziens nekā kaijai.
Begemotam lielāka gripa nekā cūkai.
SEA rakstīja: Aiziešu pasveicināties ar jums arī...
Tu biji tas, kurš dejoja ap mikrofona statīvu![]()
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Ideots rakstīja:
un ja es pats esmu sev darba devējs un vienalga nav laika gulēt
vai tad darbs uz skrejceļa nav atkarīgs no laikapstākļiem
Un kā vēl ir!
Ja pūš labs ceļavējš, tad Idis uzsēžas uz slotaskāta un savu teritoriju pārlido vienā mirklī.
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Ja Centis grib domāt,ka NSNF uztaisīja Sviests, lai viņš domā. Bet tā vienkārši nav.
ja Tu tur izlasīji, ka Centis raksta "NSNF uztaisīja Sviests", tad apsveicu
Tu esi melnā humora cienītājs?
Ar tādām diagnozēm parasti neapsveic.....
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja: uzcepa topika laikam nedaudz atšķirās no termina - korporācijas veidošana, sapulces sasaukšana
Tiem, kam žultspūšļa problēmas ietekmē lasīšanas un uztveres spēju - nav nekādas atšķirības.
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja:
Ideots rakstīja:
Sviestc rakstīja: A nejoš pareizo spamu!!!
pa labam!!
Sukas pļā!!!!
Tev kā NSNF Dibinātājam būtu jāzin, ko nozīmē PN!
NSNF dibinātājs ir Amigoz, pepiņ.
NSNF dibināšanas sapulci sasauca (organizēja) Sviestc.
Neēd sērkociņus, uzēd biezpienu.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
jebkuram modelim logu tīrītājus var apturēt - izslēdzot aizdedzi.
:8
renaultam man vēl nav izdevies, bet speciāli pamēģināšu
Tavam supergudrajam renim lai izslēgtu aizdedzi vispirms braucot jāatver šofera puses logs, tad jāizmet ārā tā plastmasas strēmele, ko tu nēsā kabatā.
pamēģini - logu tīrītājiem vajadzētu izslēgties.
![]()
Protams, var nodarboties ar konstruēšanu.
Man šķiet ka lētāk un vienkāršāk savest kārtībā esošo pretvārstu.
mansotraises
bobcat ir vectra B. Tur parasti netur pretvārts un viss logu škidrums attek atpakal uz bačoku. Tāpēc vispirms slotiņas un tikai tad, kad sūknis uzpumpē ir arī ūdens.
Var nopirkt atseviški varstiņu, kaut vai no vw un ielikt trubiņā pie haubes, pirms sprauslām un būs labi.
======
Un ko dos vārsts pirms sprauslām, ja netur tas kas pirms sūkņa? Neko.
Kanibaals
11.11.2009 00:50
Abas fīčas ir nekam nederīgas, ziemā vai netīram stiklam vai pie patukša bačoka nav nekā foršāka, kad tīrītāji tīra pa sauso, kad iedomājas. Un lielai daļai modeļu apturēt arī nevar, nočīkst kā pienākas 3x reizes.
==============
jebkuram modelim logu tīrītājus var apturēt - izslēdzot aizdedzi.
:8