Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Jānis Gailis sen.
29134357
Nepūlies, man nav ne no viena jākaunās, varu pats nopublicēties.
tu esi saskaitīts
pofik.
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Jānis Gailis sen.
29134357
Nepūlies, man nav ne no viena jākaunās, varu pats nopublicēties.
tu esi saskaitīts
pofik.
Tēma: NSNF 180 grādi
Centis_Nuudele rakstīja: Te tak spama topiks, spams tak nav nekas nopietns.
aptuvens (c) Sretsked
Tēma: NSNF 180 grādi
Sviestc rakstīja: Labrītt!
Sakara ar to, ka nesen saņēmu satraukta Ozz zvanu, un arī lai nerastos liekas domstarpības, oficiāli paziņoju, ka ,man ar šo nupat uzpeldejušo niku, nav ne mazākais sakars,un arī es personīgi uzskatu ka šāds gājiens ir stulbs.....
Pievienojos tekstam ka man ar to niku arī nav sakara.
Ka gājiens stulbs...![]()
Kāpēc? Te tak spama topiks, spams tak nav nekas nopietns.
Tēma: NSNF 180 grādi
Jānis Gailis sen.
29134357
Nepūlies, man nav ne no viena jākaunās, varu pats nopublicēties.
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
a lielākus burtus nevar dabūt
Pozijs + kontaktlēcas.
Tēma: NSNF 180 grādi
Ideots rakstīja: Pirmais, neņem no Internetaveikaliem. Tie TV ir tik lēti, tāpēc, ka tie nāk no Polijas (
Kāda nozīme, caur kuru valsti viņi nāk? Tikpat viņus visus ražo Slovākijā, Lietuvā vai bijušajā Jugoslāvijā...jebkuru zīmolu.
Japāni tu tikpat Latvijā nenopirksi.
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja: pieņem to,pensik.
Es tavu pubertātes vecumu esmu jau pārdzīvojis.
Bet vai tu esi pārliecināts, ka nodzīvosi līdz manam vecumam?
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Tātad, jūsus izvēle, izbeigt mani te parodēt, ņirgāties un pieminēt, es te nelīdīšu.
Der ?
tā būs Vadoņa Dāvana? Mans piedāvājums- mēs te rakstam ko paši gribam un tu te nelien. Der?
Es te rakstu,ko gribu. Un tagad nevis 'der' bet pieņem to,pensik.
Tu neesi vienīgais, kam ir tiesības rakstīt ko grib. Tāpēc savus noteikumus par parodēšanu, ņirgāšanos un pieminēšanu vari sarullēt un iebāzt savā zaļoksni jauneklīgajā dirsā.
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja:
Tātad, jūsus izvēle, izbeigt mani te parodēt, ņirgāties un pieminēt, es te nelīdīšu.
Der ?
tā būs Vadoņa Dāvana? Mans piedāvājums- mēs te rakstam ko paši gribam un tu te nelien. Der?
Tēma: NSNF 180 grādi
Uzuala rakstīja: neesu redzeejis spoli,kas buutu SAVAA naavee irusi
Renaulta kablukiem viņas mirst savā nāvē kā mušas rudenī. Oriģinālās Sagem mirst, neoriģinālās un lētākas bošenes nemirst.
Tēma: NSNF 180 grādi
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja: nu,atceries,kā daudzgribzinī Yonas pie tā titula tika, pats biji bakus- dosim viņam,jo citādi viņš to dabūt nespēj Dāvana
ĀĀĀĀ", es vecais stulbais leišmales perdelis!
Tikai tagad sapratu, kāpēc vadonis mani gāna jau veselu mēnesi....tu pats arī esi vainīgs - nevari tiešā tekstā pateikt, ka neesmu tev pateicis paldies par Dāvanu?
Pateicos Tev, Vadoni , par to ka biji pavērsis savu astrālās enerģijas apstaroro vaigu pret mani, niecīgu zemes tārpu, un pasniedzi man Dāvanu!
Tā, par rupjību esmu atvainojies, par dāvanu pateicies, to latu ko tu Spārē aizliki par manu kafiju arī esmu atdevis - saki, ko es vēl tev esmu parādā?
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja: nu,atceries,kā daudzgribzinī Yonas pie tā titula tika, pats biji bakus- dosim viņam,jo citādi viņš to dabūt nespēj Dāvana
ĀĀĀĀ", es vecais stulbais leišmales perdelis!
Tikai tagad sapratu, kāpēc vadonis mani gāna jau veselu mēnesi....tu pats arī esi vainīgs - nevari tiešā tekstā pateikt, ka neesmu tev pateicis paldies par Dāvanu?
Pateicos Tev, Vadoni , par to ka biji pavērsis savu astrālās enerģijas apstaroro vaigu pret mani, niecīgu zemes tārpu, un pasniedzi man Dāvanu!
Tā, par rupjību esmu atvainojies, par dāvanu pateicies, to latu ko tu Spārē aizliki par manu kafiju arī esmu atdevis - saki, ko es vēl tev esmu parādā?
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja:
edgars80 rakstīja: cik no Taviem postiem gandrīz katrā iAuto topikā ir saistīti ar auto
Ko tu vēl dirst sāc ????
Protams, arī pret radiniekiem laipni un sirsnīgi......
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja: Teiskim, no tevis es uzzināju,ka esmu āzis
Oij, tiešām tā bija.
Esmu bijis ļoti rupjš pret tevi.
Atvainojos par rupjību.
Tagad varēšu mirt ar mierīgu prātu.
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja:
Te tāpat vairums tradīciju manis veidotas, zēni
To tak neviens neapstrīd!
Bez tevis mēs nekad nebūtu uzzinājuši, ka esam perdeļi, smerdeļi, ībļi, pi.dari un apstaroti pamuļķi.
Par šo ieguldījumu izglītošanas procesā tev pienākas liels paldies no visiem.
par ko tu īdi? Ka tavs mūža projekts NSNF izrādījās nemūžīgs? Tā tak pasaulē notiek katru dienu! Uzņēmīgi cilvēki neīd, bet darbojas pie jauniem projektiem.
Ķeries klāt pie lietas! Kamēr purvs zem sniega, tev tikpat nav ko darīt.
Gūd lak!
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja: Kā centis jūtas ar manis uzdāvināto Loha titulu,kuru tagad dāvinās tālāk ?
Te tāpat vairums tradīciju manis veidotas, zēni
Man ir viens lūgums - lūdzu neraudini mani, vecu perdeli!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Psec, es saprotu - smadzenēm rezerves daļas nevar nopirkt.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja: Kāds jums jauks trio
Iespējams, tu nepamanīji kā atdzīvojās ši smilškaste kad lietotājs Sretsked bija pametis publikai savu paroli. Tad sievišķā daļā sāka raudāt ka aizmirsis fotogrāfijas...kā tāds losis, kurš izskrien no maksas tualetes un pēc tam atjēdzas ka aizmirsis noslaucīt dibenu.
Tad Sretsked parādījās atkal..tu esi pievācis tā loša niku?
Jebšu tu esi īstais Sretsked? Ja tā, tad kā atguvi paroli? Nācās pasūkāt?
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja: Kāds jums jauks trio Visi vienā balstiņā, atnāks diriģents Pirmais un uzrausiet kādu dziesmiņu Jums piestāvētu par teletūbijiem saģērbties, Centijs, Ozijs, Farkijs un tad atnāktu Pirmais, pēdējais teletūbijs Dipsijs.
Kļūdies, Vadoni.
Tas skaitlis ir krietni lielāks par trīs.
Tēma: NSNF 180 grādi
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nav jau tik vienkāºši, kā pasvilpt Kindzulim lai parok kādus kubametrus.
Lai tiktu līdz tā kubametra parakšanai ir oi oi cik daudz kas jādara. Esmu te sēdējis visādās tehnikās pats pietiekami un nopelnījis tagad pasvilpt, perdel.
Jopcik, fabrikant, kur tu izlasīji ka es saku ka tu neesi to pelnījis
Atkal grūtības ar rakstītā teksta uztveri
Es tak īdu, ka man grūta dzīve, kā man jāpūlās lai tiktu pie algas, bet tu....pie kloķiem esmu sēdējis.
Šitādu iespēju palaidi garām pamācīt mani ka īdēt nav smuki!
Pavisam esi asumu pazaudējis.
Tēma: NSNF 180 grādi
Oij, kāds prieks!
Alga ieskaitīta!
Nu gan varēšu speķi sarīties!
Paldies Šefam, liels paldies! Un valstij arī paldies!
Tagad čau, neveiksminieki, ar skubu dodos pildīt darba līgumu...maizītes smērēt, pasūkāt..nu jūs jau paši zinat, cik grūti šajos laikos algu nopelnīt.
nav jau tik vienkāºši, kā pasvilpt Kindzulim lai parok kādus kubametrus.
bai bai.
Tēma: NSNF 180 grādi
Ideots rakstīja: eu džeki, ir situācija. nenāk vaļā bikšu priekša, reiferis salūza.
ko darīt
Zvani 1188.
Tēma: NSNF 180 grādi
Es kādreiz uztaisīju šo smilšu kasti, tagad te saradušies visādi nelūgtie viesi un pašā kastes vidū izrakuši dziļu bedri kuru piekakājuši.
Hāhā, nemaz nav smieklīgi.
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
ursis rakstīja:
Ozz rakstīja:
Ideots rakstīja: kāds ir bijis pie Sviestca Kā viņam tur klājas ? vakar braucu tur garām ap 23.00- gaisma logos dega, izskatījās ka tur kāds dejo
es vienreiz braucu garaam un logā bija redzama Sviestca resnā pakaļa
ķipa skatlogā ap stieni dejo mehāniķis
vai fartuks?
Tu pensik vispār nevārsti muti!