Ozz rakstīja: valsts šobrīd nenodrošina plānveida operācijas.
Ko tu tur muldi, apstarotais pamuļķi!
Beidz īdēt, sāc rīkoties!
Hāhā.
Tēma: NSNF 180 grādi
Ozz rakstīja: valsts šobrīd nenodrošina plānveida operācijas.
Ko tu tur muldi, apstarotais pamuļķi!
Beidz īdēt, sāc rīkoties!
Hāhā.
Tēma: NSNF 180 grādi
Wo bļā!!!!
Točan nav nokaisīts!!!
Dombrovskis vainīgs, Ministrs vainīgs, Ministra čoms nav savlaicīgi atsūkājis!
Kūdru visu mūžu rijis, speķi nav dabūjis ....tagad jātaisa operāciju smadzenēm.
Paldies valstij.
Hāhāhā baigi smieklīgi!
Tēma: NSNF 180 grādi
Hāhāhā, nupat mutere aptiekā atstāja 70 latus
Provizors aiz letes nemaz nebija līdzīgs Dombrovskim!
Baigi smieklīgi!
Tēma: NSNF 180 grādi
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ar ziemas riepām brauc tikai knariņi un mīkstie eži.
veciit, nevajag...
es ziemenes liku reaali ekstreemos apstaakļos pirms 2 nedēļām veetras laikaa
Ko gan citu varētu sagaidīt no apstarota pamuļķa
Hāhāhā, baigi smieklīgi...
Tēma: NSNF 180 grādi
Tēma: NSNF 180 grādi
STALINS rakstīja: Tu toč izlasīji to murgu?
Tu toč pārrakstīji to murgu?
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais rakstīja: es gan negribu neķītras SMS, pietiek ar tām, ko Vadonis ir dzērumā sasūtījis
Ņja, tu neesi īpaši pieprasīts.....
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Ideots rakstīja: Centi, izbeidz man sūtīt privātās ziņas. Nu nevēlos es vizināties uz Auci ar tavu BMW.
Šito tekstu es parādīšu trijiem pazīstamiem juristiem - un tev būs lieli mēsli.
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: No kurienes atvilkusies tā DriskKule
lieku 5 santīmus uz to, ka kādam no savējiem ir personības dubultošanās
Šaubu nav.
Dažreiz sievišķais Es izlec uz āru...
hermofrodīti...
jepp..
Centis_Nuudele rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Kaksis rakstīja: Vai tad miglinieki vispār ir regulējami?
es tak teicu,lauķis.
Nu vismaz lauku veča sapnim, rīdzenieka miskastei - audi tie nebija regulējami.
Bija.
90-niekam nekas tur neregulējās.
Ja tu nemācēji regulēt, tas nenozīmē ka nebija regulējami.
Es atvainojos....ja tu runā par aizmugurējo miglinieku, tad es savus vārdus ņemu atpakaļ...
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja: Tu domā jams kā sieviete varētu rakt un sūkt tikpat labi, kā tagad???
Pfuij.....
![]()
![]()
Kaksis rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Kaksis rakstīja: Vai tad miglinieki vispār ir regulējami?
es tak teicu,lauķis.
Nu vismaz lauku veča sapnim, rīdzenieka miskastei - audi tie nebija regulējami.
Bija.
90-niekam nekas tur neregulējās.
Ja tu nemācēji regulēt, tas nenozīmē ka nebija regulējami.
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: No kurienes atvilkusies tā DriskKule
lieku 5 santīmus uz to, ka kādam no savējiem ir personības dubultošanās
Šaubu nav.
Dažreiz sievišķais Es izlec uz āru...
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Kredoxiite rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kredoxiite rakstīja:
Ozz rakstīja: Svētdienas Rīta Tosols-
Sovetskoje igristoje ar minerālūdeni un citronu sulu!
Soverskoje igristoje...
ir nu gan Tev gaume...
Sovetskoje, nevis Severnoje!
Lasi 2X!!
piedod, Jaukumiņ
Soverskoje = Sovetskoje ≠ Severnoje
Kāda starpība - Skoje vai Skuje![]()
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Kredoxiite rakstīja:
Ozz rakstīja: Svētdienas Rīta Tosols-
Sovetskoje igristoje ar minerālūdeni un citronu sulu!
Soverskoje igristoje...
ir nu gan Tev gaume...
Sovetskoje, nevis Severnoje!
Lasi 2X!!
![]()
sciroco rakstīja:
jo zemāk miglinieks jo grutāk viņu noregulēt ta lai stars neaizet uz augšu cilvēkiem acīs.
Ja miglinieks piesiets ar drāti, tad ir grūti noregulēt. Ja visas skrūves ir savās vietā, tad nav nekādu problēmu.
Tēma: NSNF 180 grādi
Ja jau vakardienas jociņi un par sievietēm, tad...
Ikviens vīrietis uzskata, ka viņa sieva un valdība nepareizi tērē naudu.
Atšķirība tikai tāda, ka valdībai to neviens nebaidās aizrādīt.
Tēma: NSNF 180 grādi
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: es jau nepārkrāsoju ķerru pēc katras skrambas.
Zenti, vai Tu Bembim ziemas tosolu jau ielēji
Vēl nē, man pagaidām ir iekšā rudens tosols - atbilstoši sezonai.
1. decembrī liešu ziemenieku.
Gachs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Gachs rakstīja: pirmais,aizej paskaties savam renim cik ģeneratoram ir uz plāksnītes ir nominālā strāva un tad atnāc izlasi velreiz savu postu.
iespējams renaulta akmulators uzvārijies
Jaunekli, ģenerators ražo tik daudz strāvas, cik dotajā momentā patērē ieslēgtās elektroierīces. Protams, viņš nespēj ražot vairāk kā uz plāksnītes rakstīts. Savukārt uz plāksnītes rakstītais nenozīmē, ka akumulatorā ģenerators dod iekšā 70 ampērus.
tu nesaprati...
Nē, tu nesaprati ko rakstīja Pirmais....diezgan sarežģītā tekstā, bet neko nepareizu viņš nerakstīja.
Tēma: NSNF 180 grādi
Sviestnesis rakstīja: pazvani vai atraksti emīlā precīzus auto datus, .....krāsu, saimnieku skaitu, valsts reģistrācijas nummuru un kāda ražotāja ir maģis, ar CD vai bez
Cik reizes var tev rakstīt....dati ir tie paši , nav mainījušies.
es jau nepārkrāsoju ķerru pēc katras skrambas.
![]()
Gachs rakstīja: pirmais,aizej paskaties savam renim cik ģeneratoram ir uz plāksnītes ir nominālā strāva un tad atnāc izlasi velreiz savu postu.
iespējams renaulta akmulators uzvārijies
Jaunekli, ģenerators ražo tik daudz strāvas, cik dotajā momentā patērē ieslēgtās elektroierīces. Protams, viņš nespēj ražot vairāk kā uz plāksnītes rakstīts. Savukārt uz plāksnītes rakstītais nenozīmē, ka akumulatorā ģenerators dod iekšā 70 ampērus.
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: stāsta, ka darba mašīnām būšot krāsota degviela, ja tādu atklās privātā bākā, tad būs jāmaksā lielais nodoklis
Ja tu to tēmē uz mani, tad man pilnīgi pokuj, jo esmu daltoniķis.
nevar būt, ka tu privātā ķerrā lietu kroņa bencīnu
Nu nevar būt, nevar.....bet tu jau visu zini labāk.