Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 377 >

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja: valsts šobrīd nenodrošina plānveida operācijas.

Ko tu tur muldi, apstarotais pamuļķi!

Beidz īdēt, sāc rīkoties!

Hāhā.

Tēma: NSNF 180 grādi

Wo bļā!!!!

Točan nav nokaisīts!!!

Dombrovskis vainīgs, Ministrs vainīgs, Ministra čoms nav savlaicīgi atsūkājis!

Kūdru visu mūžu rijis, speķi nav dabūjis ....tagad jātaisa operāciju smadzenēm.

Paldies valstij.

Hāhāhā baigi smieklīgi!

Tēma: NSNF 180 grādi

Hāhāhā, nupat mutere aptiekā atstāja 70 latus

Provizors aiz letes nemaz nebija līdzīgs Dombrovskim!

Baigi smieklīgi!

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ar ziemas riepām brauc tikai knariņi un mīkstie eži.

veciit, nevajag...

es ziemenes liku reaali ekstreemos apstaakļos pirms 2 nedēļām veetras laikaa

Ko gan citu varētu sagaidīt no apstarota pamuļķa

Hāhāhā, baigi smieklīgi...

Tēma: NSNF 180 grādi

www.auce.lv/...

Sētniekiem izsniegtas jaunas vestes un slotas. Policistiem - tikai vestes.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ar ziemas riepām brauc tikai knariņi un mīkstie eži.

Tēma: NSNF 180 grādi

STALINS rakstīja: Tu toč izlasīji to murgu?

Tu toč pārrakstīji to murgu?

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: es gan negribu neķītras SMS, pietiek ar tām, ko Vadonis ir dzērumā sasūtījis

Ņja, tu neesi īpaši pieprasīts.....

Tēma: NSNF 180 grādi

Ideots rakstīja: Centi, izbeidz man sūtīt privātās ziņas. Nu nevēlos es vizināties uz Auci ar tavu BMW.

Šito tekstu es parādīšu trijiem pazīstamiem juristiem - un tev būs lieli mēsli.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

edgars80 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: No kurienes atvilkusies tā DriskKule

lieku 5 santīmus uz to, ka kādam no savējiem ir personības dubultošanās

Šaubu nav.

Dažreiz sievišķais Es izlec uz āru...

hermofrodīti...

jepp..

Tēma: Ford escort: Xenon vai Bixenon?

Centis_Nuudele rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vai tad miglinieki vispār ir regulējami?

es tak teicu,lauķis.

Nu vismaz lauku veča sapnim, rīdzenieka miskastei - audi tie nebija regulējami.

Bija.

90-niekam nekas tur neregulējās.

Ja tu nemācēji regulēt, tas nenozīmē ka nebija regulējami.

Es atvainojos....ja tu runā par aizmugurējo miglinieku, tad es savus vārdus ņemu atpakaļ...

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja: Tu domā jams kā sieviete varētu rakt un sūkt tikpat labi, kā tagad???

Pfuij.....

Tēma: Ford escort: Xenon vai Bixenon?

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vai tad miglinieki vispār ir regulējami?

es tak teicu,lauķis.

Nu vismaz lauku veča sapnim, rīdzenieka miskastei - audi tie nebija regulējami.

Bija.

90-niekam nekas tur neregulējās.

Ja tu nemācēji regulēt, tas nenozīmē ka nebija regulējami.

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: No kurienes atvilkusies tā DriskKule

lieku 5 santīmus uz to, ka kādam no savējiem ir personības dubultošanās

Šaubu nav.

Dažreiz sievišķais Es izlec uz āru...

Tēma: NSNF 180 grādi

Kredoxiite rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kredoxiite rakstīja:

Ozz rakstīja: Svētdienas Rīta Tosols-

Sovetskoje igristoje ar minerālūdeni un citronu sulu!

Soverskoje igristoje...

ir nu gan Tev gaume...

Sovetskoje, nevis Severnoje!

Lasi 2X!!

piedod, Jaukumiņ

Soverskoje = Sovetskoje ≠ Severnoje

Kāda starpība - Skoje vai Skuje

Tēma: NSNF 180 grādi

DriskKule pa apli.

Tēma: NSNF 180 grādi

No kurienes atvilkusies tā DriskKule

Tēma: NSNF 180 grādi

Kredoxiite rakstīja:

Ozz rakstīja: Svētdienas Rīta Tosols-

Sovetskoje igristoje ar minerālūdeni un citronu sulu!

Soverskoje igristoje...

ir nu gan Tev gaume...

Sovetskoje, nevis Severnoje!

Lasi 2X!!

Tēma: Ford escort: Xenon vai Bixenon?

sciroco rakstīja:

jo zemāk miglinieks jo grutāk viņu noregulēt ta lai stars neaizet uz augšu cilvēkiem acīs.

Ja miglinieks piesiets ar drāti, tad ir grūti noregulēt. Ja visas skrūves ir savās vietā, tad nav nekādu problēmu.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ja jau vakardienas jociņi un par sievietēm, tad...

Ikviens vīrietis uzskata, ka viņa sieva un valdība nepareizi tērē naudu.

Atšķirība tikai tāda, ka valdībai to neviens nebaidās aizrādīt.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: es jau nepārkrāsoju ķerru pēc katras skrambas.

Zenti, vai Tu Bembim ziemas tosolu jau ielēji

Vēl nē, man pagaidām ir iekšā rudens tosols - atbilstoši sezonai.

1. decembrī liešu ziemenieku.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

Gachs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Gachs rakstīja: pirmais,aizej paskaties savam renim cik ģeneratoram ir uz plāksnītes ir nominālā strāva un tad atnāc izlasi velreiz savu postu.

iespējams renaulta akmulators uzvārijies

Jaunekli, ģenerators ražo tik daudz strāvas, cik dotajā momentā patērē ieslēgtās elektroierīces. Protams, viņš nespēj ražot vairāk kā uz plāksnītes rakstīts. Savukārt uz plāksnītes rakstītais nenozīmē, ka akumulatorā ģenerators dod iekšā 70 ampērus.

tu nesaprati...

Nē, tu nesaprati ko rakstīja Pirmais....diezgan sarežģītā tekstā, bet neko nepareizu viņš nerakstīja.

Tēma: NSNF 180 grādi

Sviestnesis rakstīja: pazvani vai atraksti emīlā precīzus auto datus, .....krāsu, saimnieku skaitu, valsts reģistrācijas nummuru un kāda ražotāja ir maģis, ar CD vai bez

Cik reizes var tev rakstīt....dati ir tie paši , nav mainījušies.

es jau nepārkrāsoju ķerru pēc katras skrambas.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

Gachs rakstīja: pirmais,aizej paskaties savam renim cik ģeneratoram ir uz plāksnītes ir nominālā strāva un tad atnāc izlasi velreiz savu postu.

iespējams renaulta akmulators uzvārijies

Jaunekli, ģenerators ražo tik daudz strāvas, cik dotajā momentā patērē ieslēgtās elektroierīces. Protams, viņš nespēj ražot vairāk kā uz plāksnītes rakstīts. Savukārt uz plāksnītes rakstītais nenozīmē, ka akumulatorā ģenerators dod iekšā 70 ampērus.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: stāsta, ka darba mašīnām būšot krāsota degviela, ja tādu atklās privātā bākā, tad būs jāmaksā lielais nodoklis

Ja tu to tēmē uz mani, tad man pilnīgi pokuj, jo esmu daltoniķis.

nevar būt, ka tu privātā ķerrā lietu kroņa bencīnu

Nu nevar būt, nevar.....bet tu jau visu zini labāk.

< 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti