Ies uzēst.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais rakstīja: stāsta, ka darba mašīnām būšot krāsota degviela, ja tādu atklās privātā bākā, tad būs jāmaksā lielais nodoklis
Ja tu to tēmē uz mani, tad man pilnīgi pokuj, jo esmu daltoniķis.
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais rakstīja: interesanti - kāds būs nodoklis par to, ka darba tačkai domāto degvielu lej savā ķerrā?
Būs tāds pats kā līdz šim.
Tēma: NSNF 180 grādi
Centis_Nuudele rakstīja: Behai iekšpusē viss ir. Gan slotiņa, gan šaufele.
Kaut kā tās plaušas tak ir jāsavāc pēc kārtīga šķaudiena
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
SuperZigis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tu esi drošs, ka tā putra uz loga tev nav iekšpusē
pilnīgi noteikti nē. A tev slotiņa behai ir iekšpusē ?
Behai iekšpusē viss ir. Gan slotiņa, gan šaufele.
![]()
Tēma: VW T3 syncro
msh rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Velk visi 4 riteņi, ne tā?
Naf pofig, vai tas kardāns no priekšas uz pakaļu vai otrādi?
Nav, viens ir T3, otrs T4
P.N. Es tā pieņemu ka vienā jaukā dienā deviņdesmito otrajā pusē T4 nomainīja viskomuftu pret haldekša sajūgu, kas mūsdienu "džipistiem" tik labi pazīstams. Arī bik starpība.
OK, ja haldekša sajūgs viskomufes vietā to busi pārvērš par džipa veida visurgājēju - lai notiek, tev to labāk zināt.
![]()
Tēma: VW T3 syncro
msh rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tiek lietots pasažieru/kravas versijā..varbūt ka T4, bet sinhra man domāt viņiem vienāda. Protams, caurgājība viņam labāka nekā FWD, bet nekāds džips tas nav, ar to jārēķinās. Padārgs prieks, ja nonīkst kardāns.
Nu mļe, motors kur - priekšā vai aizmugurē?
Velk visi 4 riteņi, ne tā?
Naf pofig, vai tas kardāns no priekšas uz pakaļu vai otrādi?
Tēma: VW T3 syncro
Tiek lietots pasažieru/kravas versijā..varbūt ka T4, bet sinhra man domāt viņiem vienāda. Protams, caurgājība viņam labāka nekā FWD, bet nekāds džips tas nav, ar to jārēķinās. Padārgs prieks, ja nonīkst kardāns.
Tēma: NSNF 180 grādi
SuperZigis rakstīja:
Kādas logu slotiņas tu tur piedāvā ? manējai 1 gads, sāk taisīt putru uz loga
Tu esi drošs, ka tā putra uz loga tev nav iekšpusē
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
Sviestnesis rakstīja: Nav jēga iedzert ..
Helou SPS!
Vai tavā bodē var apčamdīt xenona spuldzes priekš BMW Passat tuvajām gaismām un cik viņējās maksā?
Šitās spuldzes droši vien ir lielākas nekā BMW Golpam?
usinss rakstīja: Skaidrs, iztikšu ar tiem +50%.
Prātīga doma.
EDMUNDSS rakstīja: kad izņēma otreiz to ģenģi no autiņa prasīju lai atskrūvē vaļā,iekšā viss bija čikiniekā un uz stenda viņs strādāja labi 14,5v ar slodzi kā ielika autiņā tā 15.1v-re kur tas suns aprakts.
Iespējams problēma kaut kur savienojumos vai vados, ja tavs testeris uz borta rādīja 12V.....Vai arī testeris baigi precīzais.
uupis rakstīja:
Divas maziņas lietas ieviest – valstij kāpīts burtu kā no renes – nespētu spaņģus likt un apcirkņus pildīt…
Elpošanas un piršanas/atraugāšanās nodokli![]()
![]()
EDMUNDSS
01.11.2009 19:23
kad ieslēdz tālos ugu;nus un citus elektro patērētājus un uzdod abgriezienus līdz 3000 testeris rāda zem 12V
EDMUNDSS
01.11.2009 19:55
jau apnika mainīt tās H7 LAMPAS ato pa gadu izdeg 4-5 komplekti.
=========================
Kaut kā šie stāsti neiet kopā......no pazemīnāta sprieguma lampas neizdeg.
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais, pieprasi lai tie mērītāji izmēra tava šekuma platumu un trepju pakāpienu augstumu projektē atbilstoši tavai kāptspējai.
Tēma: NSNF 180 grādi
Pirmais rakstīja: rīt beidzot atbrauks nomērīt trepes
Ko tu tirs, tev nemaz nav trepju ko mērīt.
Tēma: NSNF 180 grādi
Papildināšu....konkrētā ierakšanās notika vietā, kur gadiem ilgi biju braucis ar Ņivu un VW Taro.
Kopš tās reizes es tur un tamlīdzīgās vietās eju ar kājām, laiks gan tiek patērēts krietni ilgāks, bet ja jau tā vajag - tad vajag.
![]()
uupis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tev valdība nav laba?
Pri čom te valdība? Tas konkrēts tupisms.
…
Kas tad izstrādā un virza likumprojektus, ja ne valdība?
Nu, vismaz šo konkrēto - varbūt Sorosa fonds vai SO "Uz saulaino tāli"??
![]()
Tēma: NSNF 180 grādi
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Augstākais ko viņi var izdomāt - bulku vāģim piekarināt vēl vienu velkošo tiltu.
no kura tāpat dubļos nekāda labuma
Labums ir tāds, ka 4x4 bulku vāģis dubļos norokas tā, ka ārā velkot notrūkst 1,5 mm biezā pieāķēšanas ļeka, un nav vairs vispār aiz kā aizāķēt.
meganei, piemēram, ar kuru dubļos noteikti nevar tik dziļī iebraukt, esot kārtīga buferī ieskrūvējama cilpa. Tā vismaz Pirmais apgalvo, un viņš noteikti zin, jo viņa megāni vilka ārā no grāvja.