Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 377 >

Tēma: NSNF 180 grādi

Ies uzēst.

Tēma: NSNF 180 grādi

Tumsā visi kaķi pelēki.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: stāsta, ka darba mašīnām būšot krāsota degviela, ja tādu atklās privātā bākā, tad būs jāmaksā lielais nodoklis

Ja tu to tēmē uz mani, tad man pilnīgi pokuj, jo esmu daltoniķis.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: interesanti - kāds būs nodoklis par to, ka darba tačkai domāto degvielu lej savā ķerrā?

Būs tāds pats kā līdz šim.

Tēma: NSNF 180 grādi

Centis_Nuudele rakstīja: Behai iekšpusē viss ir. Gan slotiņa, gan šaufele.

Kaut kā tās plaušas tak ir jāsavāc pēc kārtīga šķaudiena

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tu esi drošs, ka tā putra uz loga tev nav iekšpusē

pilnīgi noteikti nē. A tev slotiņa behai ir iekšpusē ?

Behai iekšpusē viss ir. Gan slotiņa, gan šaufele.

Tēma: VW T3 syncro

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Velk visi 4 riteņi, ne tā?

Naf pofig, vai tas kardāns no priekšas uz pakaļu vai otrādi?

Nav, viens ir T3, otrs T4

P.N. Es tā pieņemu ka vienā jaukā dienā deviņdesmito otrajā pusē T4 nomainīja viskomuftu pret haldekša sajūgu, kas mūsdienu "džipistiem" tik labi pazīstams. Arī bik starpība.

OK, ja haldekša sajūgs viskomufes vietā to busi pārvērš par džipa veida visurgājēju - lai notiek, tev to labāk zināt.

Tēma: VW T3 syncro

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tiek lietots pasažieru/kravas versijā..varbūt ka T4, bet sinhra man domāt viņiem vienāda. Protams, caurgājība viņam labāka nekā FWD, bet nekāds džips tas nav, ar to jārēķinās. Padārgs prieks, ja nonīkst kardāns.

Nu mļe, motors kur - priekšā vai aizmugurē?

Velk visi 4 riteņi, ne tā?

Naf pofig, vai tas kardāns no priekšas uz pakaļu vai otrādi?

Tēma: NSNF 180 grādi

No loga notecējusi uz beņķi.

Tēma: VW T3 syncro

Tiek lietots pasažieru/kravas versijā..varbūt ka T4, bet sinhra man domāt viņiem vienāda. Protams, caurgājība viņam labāka nekā FWD, bet nekāds džips tas nav, ar to jārēķinās. Padārgs prieks, ja nonīkst kardāns.

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja:

Kādas logu slotiņas tu tur piedāvā ? manējai 1 gads, sāk taisīt putru uz loga

Tu esi drošs, ka tā putra uz loga tev nav iekšpusē

Tēma: NSNF 180 grādi

Sviestnesis rakstīja: Nav jēga iedzert ..

Helou SPS!

Vai tavā bodē var apčamdīt xenona spuldzes priekš BMW Passat tuvajām gaismām un cik viņējās maksā?

Šitās spuldzes droši vien ir lielākas nekā BMW Golpam?

Tēma: Ford escort: Xenon vai Bixenon?

usinss rakstīja: Skaidrs, iztikšu ar tiem +50%.

Prātīga doma.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

EDMUNDSS rakstīja: kad izņēma otreiz to ģenģi no autiņa prasīju lai atskrūvē vaļā,iekšā viss bija čikiniekā un uz stenda viņs strādāja labi 14,5v ar slodzi kā ielika autiņā tā 15.1v-re kur tas suns aprakts.

Iespējams problēma kaut kur savienojumos vai vados, ja tavs testeris uz borta rādīja 12V.....Vai arī testeris baigi precīzais.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

uupis rakstīja:

Divas maziņas lietas ieviest – valstij kāpīts burtu kā no renes – nespētu spaņģus likt un apcirkņus pildīt…

Elpošanas un piršanas/atraugāšanās nodokli

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmā Stenderu Ziepju Fabīka.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

EDMUNDSS

01.11.2009 19:23

kad ieslēdz tālos ugu;nus un citus elektro patērētājus un uzdod abgriezienus līdz 3000 testeris rāda zem 12V

EDMUNDSS

01.11.2009 19:55

jau apnika mainīt tās H7 LAMPAS ato pa gadu izdeg 4-5 komplekti.

=========================

Kaut kā šie stāsti neiet kopā......no pazemīnāta sprieguma lampas neizdeg.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais, pieprasi lai tie mērītāji izmēra tava šekuma platumu un trepju pakāpienu augstumu projektē atbilstoši tavai kāptspējai.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: rīt beidzot atbrauks nomērīt trepes

Ko tu tirs, tev nemaz nav trepju ko mērīt.

Tēma: Riepu iekšmalu dilšana

Atsperes nosēdušās.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pazaudēju plaķenes. Iz šļuka no nagiem.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pazaudēju plaķenes. Iz šļuka no nagiem.

Tēma: NSNF 180 grādi

Papildināšu....konkrētā ierakšanās notika vietā, kur gadiem ilgi biju braucis ar Ņivu un VW Taro.

Kopš tās reizes es tur un tamlīdzīgās vietās eju ar kājām, laiks gan tiek patērēts krietni ilgāks, bet ja jau tā vajag - tad vajag.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

uupis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tev valdība nav laba?

Pri čom te valdība? Tas konkrēts tupisms.

Kas tad izstrādā un virza likumprojektus, ja ne valdība?

Nu, vismaz šo konkrēto - varbūt Sorosa fonds vai SO "Uz saulaino tāli"??

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Augstākais ko viņi var izdomāt - bulku vāģim piekarināt vēl vienu velkošo tiltu.

no kura tāpat dubļos nekāda labuma

Labums ir tāds, ka 4x4 bulku vāģis dubļos norokas tā, ka ārā velkot notrūkst 1,5 mm biezā pieāķēšanas ļeka, un nav vairs vispār aiz kā aizāķēt.

meganei, piemēram, ar kuru dubļos noteikti nevar tik dziļī iebraukt, esot kārtīga buferī ieskrūvējama cilpa. Tā vismaz Pirmais apgalvo, un viņš noteikti zin, jo viņa megāni vilka ārā no grāvja.

< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti