Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 377 >

Tēma: nodoklis par dienesta auto

uupis rakstīja:

Tā nav normāla parādība vairs – tas ir konkrēts klucis tiesību pamatprincipiem…

Tev valdība nav laba?

Tēma: NSNF 180 grādi

Patiesā sāpe ir tāda, ka piemērotu brigādes auto - visurgājēju vispār tirgū nav....krievu UAZa furgons bija gandrīz ideāls 2 cilvēku brigādes auto ietilpības un caurgājības ziņā. UAZus saprotamu iemeslu dēļ Eiropā nesertificē. Bet rietumniekiem mūsu purvu/ dubļu problēmas nav aktuālas. Augstākais ko viņi var izdomāt - bulku vāģim piekarināt vēl vienu velkošo tiltu.

Tēma: NSNF 180 grādi

Upss...60 zirgi...

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: tas bija kas ? megane 4x4 šļura edišen ?

Tas bija ķengurs 4x4, kura vietā tagad pirks fiatus Panda 4x4.

Fiatam vajadzētu būt krutam dubļu pavēlniekam, jo kā nekā viņam 1,2 litru motors ar 64 ZS...kārtīgs visurgājējs.

www.autozone.be/...

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Seene rakstīja:

Varbūt tomēr "paldies" ir jāsaka tiem valsts nodokļu stratēģiem, kas nepārtrauktu ir nīcinājuši vidusslāni - gan kā sabiedrības daļu, gan MVU. Nekur mazie uzņēmēji un darbaspēks nav apkrauti ar tik nesamērīgu nodokļu slogu kā pie mums. .

Tev arī valdība slikta, un tu neko nedari lai kautko mainītu.....izrādās, es neesmu vienīgais.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

SuperZigis rakstīja:

jāpagaida galīgā redakcija, jo pagaidām nevar saprast, kas un kā tiks nodalīts.

to jau noskaidrojām topika sākumā.

Tu tagad pastāsti savas idejas par GPS datu ierakstītāju un pikniku bez alus.

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja:

Pirmais rakstīja: žēl, ka baltikmotors netirgo mērcēdesas vai ne?

bet no otras puses, tad jau zigis sēdētu ar plaķenēm stabā

paskaidro savu domu gājienu......

Viņš nevar pārdzīvot, ka Renaults vairs neražo lielisko 4x4 modeli....tak baigi pacēla pārdošanas reitingu.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Par šādu nodokli uzņēmēji "paldies" var pateikt vispirms paši sev - bija tak baigi forši pirkt reāli privātās mašīnas, nemaksājot PVN. Sev, sievai, sievasmātei....

Tad tagad nodalīsi - kas darbam, kas privāts.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Seene rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

esmu safissies....

Šito jau varēji nerakstīt... Tāpat skaidrs.

Uff, palika vieglāk....vismaz kaut kas tev jau ir skaidrs..

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Centis_Nuudele rakstīja:

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tava uzņēmuma darba organizācija ir tava problēma.

Nu jā es saprotu - tev divkārši kreņķi - alu iedzert nedabūsi un vēl nodoklis būs jāmaksā.

Bet varbūt - nebrauc uz to pikniku, ja jau reiz tik 'dargi tas sanāk? Sēdi birojā un gaidi izsaukumu no klienta.

Demagogs mļin !

NU un iedomājies ka tu ar savu darba auto brauc uz veikalu nopirkt paiku reprezantācijas izdevumiem un turpat nopērc arī paiku uz mājām - tad tas ir kas -darba vai privāts brauciens ?!?!?

Ple, nu tas tak WALAm domāts....lasi savējo...

Pleeee, Sēnem!!!!

esmu safissies....

Tēma: nodoklis par dienesta auto

WALA rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tava uzņēmuma darba organizācija ir tava problēma.

Nu jā es saprotu - tev divkārši kreņķi - alu iedzert nedabūsi un vēl nodoklis būs jāmaksā.

Bet varbūt - nebrauc uz to pikniku, ja jau reiz tik 'dargi tas sanāk? Sēdi birojā un gaidi izsaukumu no klienta.

Demagogs mļin !

NU un iedomājies ka tu ar savu darba auto brauc uz veikalu nopirkt paiku reprezantācijas izdevumiem un turpat nopērc arī paiku uz mājām - tad tas ir kas -darba vai privāts brauciens ?!?!?

Ple, nu tas tak WALAm domāts....lasi savējo...

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Sretsked rakstīja: Kā tad labāk ? Kā tu, brauc ar valsts auto, bet lamā valdību ? Tā ir pareizi ? Un ko tu dari,lai te kaut ko sakartotu ?

Vēlies atsākt kašķi par to ko tu nezini bet esi iedomājies zinām?

un tālāk:

=================

Sretsked

Galerija

30.10.2009 10:55

Tikai šis droši vien atkal notiks ķeksītim, kaut kāds lēmums tiks pieņemts ,steigā, nepārdomāti un atkal čiks vien sanāks. Nevis uztaisīt tā, ka ir loģiski, bet uztaisīs atkal murgu,kuru būs viegli apiet. Kuru apiet būs lētāk, nekā maksāt.

==================

'Vai ar šo tekstu jāsaprot ka tu slavē valdību un darbojies lai kautko sakārtotu?

PN, psihopāt.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

WALA rakstīja: tu mauc pa pusLatvijas katru dienu, un tad pa ceļam izdari k-ko sev vajadzīgu,

Tu domā, ka arī pa ceļam darot kautko sev vajadzīgu (nopērc maizi, paēd, pačurā, ienes kurpniekam saplīsušo kurpi) būs jāmaksā nodoklis?

Sēne uztraucas pamatoti - viņš grib ar firmas ķerru svētdien braukt piknikā.

Tavs uztraukums man nešķiet tikļoti pamatots.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Seene rakstīja:

Kā tavuprāt būt jādala nodokļi, ja uz pikniku pie draugiem braucu ar auto (un atsakos no aliņa iedzeršanas) tādēļ, ka pastāv 50% iespējamība nekavējoties doties risināt darba problēmas arī svētdienā. Vai šāds ir privāts (pie draugiem tak...) brauciens vai tomēr darba vajadzībām (citādi nebrauktu ar auto...)?

Tava uzņēmuma darba organizācija ir tava problēma.

Nu jā es saprotu - tev divkārši kreņķi - alu iedzert nedabūsi un vēl nodoklis būs jāmaksā.

Bet varbūt - nebrauc uz to pikniku, ja jau reiz tik 'dargi tas sanāk? Sēdi birojā un gaidi izsaukumu no klienta.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

opelis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Zēni tā iekarsuši, ka varētu domāt - visi jūs strādājat VIDā un jums šodien līdz 14:00 jāiesniedz šefam priekšlikumi kā administrēt nodokļa ievākšanas procesu.

---------------------------------------------------------------------------

Kuram šefam? plānprātīgajam priekšādiņu žaketes īpašniekam vai tam , kurš ir atbrīvots pēc pirmā piepraījuma?

Tu strādā tajā iestādē? Tad jau tev jāzin, kurš ir tavs šefs.

Es tur nestrādāju - tāpēc nezinu.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Seene rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Zēni tā iekarsuši, ka varētu domāt - visi jūs strādājat VIDā un jums šodien līdz 14:00 jāiesniedz šefam priekšlikumi kā administrēt nodokļa ievākšanas procesu.

VIDā nestrādāju. Un ir jādomā, kā pārkārtot savu dzīvi līdz gada beigām (nevis 14:00) tā, lai nenāktos pievienoties daudzajiem lūdzējiem, kas no valsts spēj tikai prasīt. Jo tas ko līdz šim dodam ir par maz... vajag VAIRĀK. Tā, lai bankrotētu vai pamestu šo valsti.

Pļin, nu tak NEBRAUC personīgajās darīšanās ar to firmas auto!...dzīves pārkārtotājs...

Auto nav maizes kukulis, bez tā badā nenomirsi arī tepat, nebūs jābrauc uz ārzemēm.

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja: eu, MSH, cik bieži jāmaina sadalenes b5/b6 audim

Tikpat bieži cik zeķes - kā paliek slapjas, tā jāmaina.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Nu, pārdos firma savu transportu darbiniekam (ļoti bieži - firmas īpašnieks pats sev) par savstarpējas vienošanās cenu un noslēgs nomas līgumu....un plānoto miljonu vietā valsts kasē nulle.

Kārtējais čiks, tā vietā lai pieņemtu likumus kas stimulē ekonomiku, pieņem tādus kas cilvēku prātus nodarbina ar shēmu zīmēšanu.

Tēma: nodoklis par dienesta auto

Zēni tā iekarsuši, ka varētu domāt - visi jūs strādājat VIDā un jums šodien līdz 14:00 jāiesniedz šefam priekšlikumi kā administrēt nodokļa ievākšanas procesu.

Tēma: NSNF 180 grādi

msh rakstīja: Davai, mainu savu A90q pret B5/B6 A4 2.5 TDIq. Bet tu segsi visu ekspluatācijas izdevumu starpību starp B3 un B5/B6 - sviras, sadalenes utt utjpr

Neinteresē.

PN.

Tēma: NSNF 180 grādi

Varēs izvēlēties ne tikai krāsu, bet arī modeli, ļitakus, ādas salonu un pribambasus.

Nav jau tā kā bankas mašīnai - jāņem pa labu kāda nu demoversijā ir bijusi.

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: gadu veelu ir novilcis

Nupat sākās ceturtais gads, 90 štukas.... Ko es esmu vēlu novilcis

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: incanti vai arī Cenntis beidzot varēs braukt ar Fiata kabluku

Domāju, ka nē...būs vien jāvibrē tajā pašā renaultā. Viņš vēl nav sasniedzis šrotizācijas (ups, pārteicos....pārdošanas izsolē) kondīciju.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja: vai kaķu smiltis ar cementa funkciju

Kaķu smiltis salīdzinot ar prastām zāģu skaidām jau ir luxury...tās paredzētas pakaisīšanai mersedesos.

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmā renaultam nevajag ādas beņķus, viņš pakaisa zāģu skaidas.

< 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti