Sretsked rakstīja:
Zini, Yonas, ej ka tu nah.uj,losi. Bļed,ībli, ko tu tagad neliec mieru manam tēvam un vestēvam, kurš jau 22 gadu kapos ???
Psihe kāreiz tev ir sagājusi *******, ja spēj šādus murgus izvemt.
Atzīstos - man ir vājš raksturs, tāpēc esmu atkal atpakaļ. Raksturs man acīmredzot vājāks nekā tiem , kuri no šejienes pēc dekstera uzdirsieniem ir pazuduši uz visiem laikiem, tikpat vājš kā tiem kuri pēc dekstera uzdirsieniem tomēr ir atgriezušies ( Pirmais neskaitās, viņam laikam sagādā baudu ar erudīcijas pārākumu kakināt deksteru
)...ko lai dara, kāds ir tāds ir.
Bet, kaut gan raksturs man vājš, esmu kašķīgs. Tāds pats kā deksters. Bet - kā tā ir sanācis, ka vairāku gadu garumā kopš šī smilškaste darbojas, nav bijis neviens nopietns kašķis starp diviem vai vairākiem tēliem, no kuriem vismaz viens nebūtu deksters? Citi kaut kā prot pieciest oponentu dīvainības un savējās nenostādīt pāri visam. Varbūt kāds prot izskaidrot šo parādību?
Iešu vēl tālāk. Ja man dziļi iebrien dvēselē ar sūdainiem (kūdrainiem) zābakiem, kļūstu pretīgs, riebīgs. Un tagad es tāds būšu. Tagad dekster es izteikšos ar tavām metodēm, tu dabūsi atpakaļ to pašu ko pats esi izsējis.
Citēju vēlreiz:Zini, Yonas, ej ka tu nah.uj,losi. Bļed,ībli, ko tu tagad neliec mieru manam tēvam un vestēvam, kurš jau 22 gadu kapos ???
Dekster, ej ka tu nahuj ībli, kur es esmu rakstījis vārdus "tavs tēvs" vai "tavs vectēvs"? 3 paaudžu mantojums nozīmē to pašu ko "jums jāsūkā", kur jums nav ne centis ne ursis. 3 paaudzes nav ne tavs tēvs, ne tavs vectēvs. te ir spama topiks, tu idiot! Tikai idiots var apvainoties par kaut ko tādu!
======
Sretsked
Galerija
09.10.2009 22:32
Un,ja par alko, tad lai Dievs dod,ka Jonasa berniem un bērnu bērniem nekas tāds nenotiek.
===
Paldies, tas ir labs novēlējums. Bet ja jau TU IESĀKI runāt par bērniem, es paturpināšu.....es ceru ka arī taviem bērniem nekas tāds neatgadīsies, vēl jo vairāk tāpēc, ka māmiņas viņus tur no tevis drošā attālumā.
Nobeigumā atvainojos visiem neiesaistītajiem, kuriem šo jālasa.
atā.