Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 377 >

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Gan par Slakteri,gan par Kamparu ārzemnieki nesmej...viņi pietiekami labi saprot,ka neesam angļi un saprot,ko gribam pateikt.

Man ne reizi nevienās ārzemēs nav nācies dzirdēt smieklus par manu vācu vai angļu valodu.

.

losi, ne jau par nepareizu angļu valodu ir cepiens, bet gan par to ka ministrs nespēj konkrēti atbildēt uz konkrētiem jautājumiem, pofig kādā valodā.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Pirmais rakstīja: eu Vadoni, kuļi tavam čomam šitā nenogāja? www.apollo.lv/...

Apollo rakstītais ...kā jau rakstītais Panorāmas sižetā Ministrs izskatījās vienkārši nožēlojami. (kas grib, var to sižetu sameklēt LTV mājas lapā).

Kāpēc mums tā veicas, ko? Jau otrais Nasings Spešels īsā laikā...laikam jau paši būsim tādus ievēlējuši.

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

Pirmais rakstīja: nu pļā, turpmāk Centi saukšu tikai par "mazo šmurgulīti"

Dabūsi bietē!

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

axel182 rakstīja:

Ja tuvākajā laikā man būs brīvāks brītiņš, tad speciāli izraušu no rezerves kārbas to devēju un nopētīšu kāda tipa šis ir un kādu signālu dod; tad atrakstīšos.

nopēti gan....plastmasas gabals viņš ir kārtīga namdara zīmuļa izmērā (ja vēl joprojām runājam par A-100 kārbu). Pieslēdz pie viņa 2 izvadiem ommetru, paņem magnēta gabalu un padarbojies, tad redzēsi to, ko edgars pēta ar oscilogrāfu.

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, un tas ir viss uz ko Tu esi spējīgs? Pamācies vēl biku šmurgulīt!

Edgar, tu saki ka esi bijis alus pudeļu kombināta ģenerālkonstruktors?

Man liekas ka tu dirs, jo izteiksmes veids tev kā puņķainam, nokniebties nedabūjušam tīnim.

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

i_edgars rakstīja: Par gerkona uzbūvi es zināju jau tad kad Tu zem galda staigāji

Tad jau tev vairs nav sevišķi daudz atlicis dzīvot, tu esi senils...

Ev, Stradiņos par nelieu bet taisnīgu atlīdzību veic žultsakmeņu laparoskopisko izņemšanu. Ja tu strādā 5 darbos, tu tak vari atļauties, ko

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

Edgar, tu māki meklēt guglē?

Gerkons – stikla caurulē hermētiski aizlodēts kontakts. Tas aizslēdzas vai atslēdzas, pietuvinot tam magnētu.

Edgar, vai vēlies parunāt par gerkoniem bērnudārzā?

Tēma: Vai obligāts ir bremžu lukturis logā???

aeg rakstīja: Auto ražotiem no 2001 gada ir jābūt šim lukturim !

+1.

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

i_edgars rakstīja: Sretsked, Tu pats te esi samežģījis smadzenes! Izlasi vēl reiz kas ko ir rakstījis! Ja nevar saprast pat ar otro reizi, tad lasi trešo...

Parunāsim par to kas ir gerkons??

kaut kā te dikti sāk justies bērnu smaka.

Marijas tante - tā, kas skolā dežurē pie zvana pogas, teica ka Gerkons ir brālēns Martenam. Martens esot skolā mūrējis krāsnis, bet Gerkons bijis kurinātājs.

PN edgar, es kādus 30 pēdējos gadus neesmu krāmējies ar radiotehniku, tāpēc iespējams ne tā nosaucu to SLĒDZI.

Bet tas protams nevar tevi aizkavēt aplūkot oscilogrāfa ekrānā kā slēdzis dara klik-ieslēgts, klik - atslēgts.....īsta zinātnieka cienīga nodarbe.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ķengurs dubļus nebaidās,

Rādiô skan džass.

Skaita verstis nobrauktās

Še pie leišmalass.

Ķengurīts uz goda,

Ceļos pārbaudīts.

Lai Deksters iet uz poda,

Nav vajadzīgs man cits!

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

Elektrības rubītājiem un indukcijas spolīšu pazinējiem atkārtoju vēlreiz - tur ir gerkons! Tas ir tāds slēdzis, kurš saslēdzas un atslēdzas magnētiskā lauka iedarbībā. Nekādi robi magnētā, nekādas spoles.....

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: Iskataas ka Yonass ir tīkla kabelim mazglu uzseejis

Nedod Dievs izteikties slikti par Pašu Šefu Kārli Tagad noteikti visi DET veči ir apvainojušies un uzsējuši kabeļiem galā mezglu.

Un pie reizes,lai drošāk, arī galam mezglu uzsējuši ,iespējams, viens otram.

Man pie kājas, ja kāds izsakās slikti par Kārli.

Tu slikti izteicies par mani, piedēvēdams man tekstus kurus es neesmu rakstījis. Un vēl tu man piedāvāji atsūkāt Kārlim (jebšu pat apgalvoji, ka mēs ar Ursi tā daram...nav svarīgi).

Tāpēc, kamēr tu man neatvainosies par nepamatotiem uzdirsieniem un rupjībām, būs kabelī mezgls.

Un man vienalga, ka tev ir attaisnojoša izziņa par šizofrēniju.

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

Seene rakstīja:

Pag, es kaut ko nesaprotu - vai tad ir varinats, kad NAV trose, bet IR ripuļi? kautkāda puselektronika, vai?

Uz galvenā pārvada kreisās "pusass" ir rotējošs magnēts, tam blakus gerkons. Panelī ir impulsu skaitītājs un soļu motoriņš.

Tēma: A100 89.g odometra attīšana

Gachs rakstīja: ja tavam a100 no panelja ir spidometra trosīte uz kārbu, tad izrauj to galu pie kārbas, pieriktē klāt urbi un aidā - griez atpakaļ kamēr melns gar acīm

Tev kā augsti izglītotam servismenim būtu jāzin, ka šajam auto nav trose.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Un, ja par to pašu latvenergo..

Kāpēc sākās diskusija ??

Tāpēc, ka Yonas apgalvo,ka ministra 1500 lati ir nenpelnīti saņemti, bet Miķelsona 8000 ir pelnīti.....

Buļļa kaka.

Cietpauri, atkārtoju vēlreiz-tagad ir 2009.gads! Diskusija ar tevi nesanāk, jo tu nelasi ko tev raksta, tikai mal frāzes kas ieķīlējušās tavā ierobežotajā fantāzijā. PN. Uzraksti ka yonas (vai Kindzulis vai Ozis vai kāds cits) pa Ulmaņa gatvi velk čuguna trubu. 36.reizē tas varbūt sāks izklausīties pēc ļoti smalka humora.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: pie tam, man pārdod preci par 7 sant, kura iepirkta pa 2 sant.

Kurš bija tas kurš tepat citā topikā bļāva - kas tev par daļu, vai tev skauž ka kāds māk nopelnīt?

Izvēlies tak vienreiz konkrētu nostāju, nemētājies kā muša pa cukurtūtu no biznesa slavinātājiem pie aizvainotajiem patērētājiem.

No manas puses diskusija slēgta.

Man sākas wīkends.

Uzraksti sūdzību Miķelsonam, vai tik viņš nebūs man pārmaksājis algu par šodienu.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ja uzņēmums pieder valstij, tas nenozīmē ka viņu uztur nodokļu maksātāji......lab, pohuj....paliec ar savām gudrībām purvā.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Nu, āzis tad Tev tuvāk piestāv. Miķelsons neko tur neiegulda un vada VALSTS uzņēmumu, kurš pieder VISIEM valsts iedzīvotājiem. Bet nez kāpēc viņš atļaujas sev maksat tādu mega algu, ja nopelna to ar man piederošu ražošanas līdzekli, pie tam, man pārdod preci par 7 sant, kura iepirkta pa 2 sant.

Tavā kūdras purvā pirms pusmiljona gadu mūsu senči gāja kluci likt - tātad ielika pamatu tavai labklājībai.

tagad davai - stāsti kāda ir tava alga (jo deklarāciju tu diez vai pildi, nebūs kur paskatīties), salīdzināsim to ar ministru algām un papētīsim, kā tu vadi uzņēmumu kurš pieder visiem valsts iedzīvotājiem, jo visi pirms pusmiljons gadiem gāja tajā purvā kluci likt.

Biznesmenis.....es točna biju domājis ka tu kaut ko saproti no ekonomikas un finansu pamattēzēm...esmu kļudījies.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ursisu igla na pidsračņike.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ursis bija iemaldījies Dārziņos pēc Devas.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

edgars80 rakstīja: a čom, pa čom pizģim

Kirbisss

Kabacisss

edgarssss

Losissss'.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Cita starpā, Sretsked, AS Latvenergo akciju turētāja ir ekonomikas ministrija , kas arī nosaka Miķelsona algu ......tā kā tavs kontekstā neizprotamais mēģinājums salīdzināt ekonomikas ministra un viņa padotā algas liecina, ka esi absolūts diletants.

Jeb, lietojot tavu paša terminoloģiju - tukšpļūtis.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Ak, jā...paskaties amatpersonas deklarāciju alga 2008. gadā 8560 ls mēnesī

.

Turpat paskaties arī ekonomikas ministra algu 2008. gadā.

Tagad ir 2009. gads, ja neesi to pamanījis.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Jo latvenergo piķi saņem tieši no nodokļu maksātājiem. Gan uzņēmējiem, kuri ir tieši ar ekonomikas ministriju saistīti...gan tie paši darba ņēmēji, kas atkal algu saņem no uzņēmumiem...

Centi, Centi....

Tu esi stulbs vai izliecies Un tu skaities uzņēmējs, ja neproti atšķirt saimnieciskā darbībā nopelnītu naudu no nodokļu maksājumiem

Lai kā man nepatīk, bet laikam jāpiekrīt Pirmajam par to āzi....

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

edgars80 rakstīja: Labrīt, Kulināri

Klau, Dārziņkopēj....vai bez ķirbjiem un kabačiem tu kaut ko citu aºi ziemā ēdīsi Tev tak šaurās brūnās strīpiņas vietā pantalonos būs plata zaļa josla!

< 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti