labrīt.
Piektdiena iespārda.
Nervi čupā.
Yetti rakstīja: man Tēvs un Ôma stāstīja...
Eseru dumpi, letiņi apspieda, Vladimira dēlu letiņi apsargāja, Baltkrievijā, kad vāci gāja sodīt, tad muka, kuri jutās vainīgi, kad nāca LV, tad muka viss ciems... man nav ar ko lepoties un pat nemēģinu to darīt.... vēstures izziņā, nežēlībā, mēs pārspējam dažu labu konfliktā iesaistītu pusi....
un pieļauju, ja tiks turpināts urinēt uz galvas, un tas pasniegts kā globālā sasilšana... vienkārši turieties...
Napoleons teicis apmēram tā - vēsture ir vispāratzītu un vispārpieņemtu melu apkopojums.
![]()
Sretsked rakstīja: Ekonomikas ministra alga ir...nu, apmēram 1500 ls pirms nodokļiem. Cik bij Latvenergo šefam ? Nav kaut kur pie 10 000 ??
...
Zem 3000.
Bet manuprāt tie nav salīdzināmi lielumi.
Latvenergo šefs saņem algu uzņēmumā, kurš ražo, pērk un pārdod - tātad nopelna naudu savām vajadzībām un no valsts budžeta (lasi - nodokļu maksātāju kabatas) nesaņem ne santīma.
Ministrs algu saņem no nodokļu maksātāju kabatas.
Varbūt ekonomikas ministrs, kurš nebūdams labklājības ministrs, sakārto nodokļu sistēmu (tie tavi vārdi) tā, lai arī Kargins pēc 20 gadus ilgas nodokļu nemaksāšanas beidzot sāktu maksāt? Kā nekā mēnesī viņš saņem 200 000....tas lūk ir cipars, ar kuru vajadzētu salīdzināt ministra algu.
Nav nekas dzirdēts, ka kāds ministrs strādātu pie tādas nodokļu sakārtošanas.
Sretsked rakstīja: Centi, sanāk, ka nekā nav vairs, viss ir slikti un laba nav nekā ? Tipa, neviena valdība nav laba, nekas labs nav gaidāms, visi ir zagļi ?? Ir kāds, kas kaut ko var labu izdarīt ??
Zīgerists ?
Man ir tādas pat tiesības izteikt viedokli kā tev. Tavs paziņa ministrs kuru tu slavē, darbojas valdībā, kura uzbrukusi visvājākajiem valsts iedzīvotājiem. Es nekad necienīšu cilvēkus, kuri uzbrūk vājākajiem lai tiem kaut ko atņemtu. Vari to pateikt savam paziņam. Un man ļoti žēl, ka maksāju algu tavam paziņam. To arī pasaki.
Sretsked rakstīja: Pārtika pilnīgi noteikti ir lētāka, elektrību šogad trūcigajiem dāvinās, no zālēm vien pensionāri nepārtiek.
Mana mutere pēc' pēdējās vizītes pie ģimenes ārsta aptiekā atstāja 60 latus. Viņai pie ārsta jāiet reizi mēnesī. Viņa saņem vairāk kā minimālo pensiju, tāpēc nav trūcīga un elektrību viņai neviens nedāvinās. Nedāvinās kaut vai tāpēc, ka līgums ir uz mana vārda un es katru mēnesi apmaksāju viņas rēķinu. Citādi pat "noteikti lētākajai" pārtikai viņai naudas neatliktu sevišķi daudz.
Pensionāri nav vainīgi ka ievēlēja iepriekšējās valdības, ņekizģi.
Pensionāri ir vainīgi pie divām lietām:
1) ka piedzimuši pārāk agri un strādājuši Padomju latvijā radot kopproduktu, uz kura bāzes izveidojās miljonāri ar ārzonu kapitālu no kura nav jāmaksā nodokļi Brīvajai Latvijai;
2) viņu lielākā vaina ir tā, ka viņi ir dzīvi.
JL valdība ir pieķērusies visvājākajiem, tādējādi parādot pati savu vājumu. Nevajag idealizēt, viņi ir tādi paši vēži kā TP un pārējā šļura. Tikai ar šaurāku lietu redzējumu. Un slēptākiem sponsoriem.
Sretsked rakstīja: Viss tagad maksā lētāk, pirms tam pensijas pacela, neviens neraudāja, tagad viss lētāks, lai samazina.
Kas ir tas Viss?
Maize?
Elektºiba?
Dzīvoklis?
Medicīna?
Zāles?
Tavam purva kaķim saļerka maksā lētāk, pārējais ir kā bija vai dārgāks.
Gan jau tava aklā mīlestība uz JL tev pašam kādreiz atkodīsies.
![]()
Es domāju, ka , piemēram (lūdzu nepiesieties cipariem, tikai piemērs...)
50 gramu smaga sudraba karote maksā 20 latus neatkarīgi vai nopirkta šodien vai mantota no vecmāmiņas...
Ar zemi tas pats, ja kāds tur 100 gadus ganījis govi nevis sadalījis un pārdevis peļņas nolūkā, tad kāpēc lai viņas kadastrs būtu zemāks
Tas ir normāli, ka uz dārgas zemes nevarēs atļauties ganīt govi. Nekur pasaulē 'to nevar atļauties, ne Rīgas ne Tokijas nomalē.
![]()
Vai jūs varat man izskaidrot jēdzien "profesionāla pārdozēšana" ![]()
![]()
Cik es noprotu no NĪ nodokļiem (jo pats arī reizi gadā maksāju), tad zemes kadastra vērtība no kuras to nodokli rēķina, Bauskā būs krietni zemāka nekā Rīgā vai pieRīgā....
Ja nu tomēr zeme Bauskā būs vērtīgāka nekā Rīgā, tad es teikšu ka Bauskas zemes īpašnieks ir savulaik ļoti labi ieguldījis līdzekļus.
![]()
Tēma: Rezerves atslēga
Mašīnītei vajag ielikt kādu sīkumu "no sevis". Kādu slēdzīti, magnētu, peremičku vai tamlīdz., jo prastāku jo labāk. Tādu, kam nav pults ko var noskenēt. Lai būtu pārsteiguma moments, neatkarīgi no rūpnīcas imobilaizeru un signalizāciju krutuma.
Labrīt, šodien jauks laiciņš, ķirbis vēl var pastāvēt dārzā, nesīs iekšā īsi pirms salnām.
Pirmais rakstīja: nu elektriķi ir centis
Ņekizģi, ja nezini!
Centis nau elektriķis, Centis ir Lemesis!
Ja nākošgad man atļaus paieties 7 dienu kursos, tad būšu elektriķis.
![]()
Ķirbi var glabāt istabā līdz pavasarim.
No rīta nogriez šķēli, izspied sulu un izdzer. Baigi labais antioksidants, pats gan neesmu mēģinājis tāpēc par garšas īpatnībām neko nevaru pateikt.
![]()
Vistas čahombillī.
Vēderā ir, tagad jāgaida kad vistiņa sadomās taisīt savu pēdējo lidojumu.
![]()
Sretsked rakstīja: Droši vien labāk ievadā likt C drošekli , trīsfāžu sistēmai.
C vajag tad, ja ir motori. Pie tam ar jaudu, kas tuva automāta nominālim. Visas ierīces, kam nav relatīvi lielas palaišanas strāvas, mierīgi strādā aiz B automāta.
pirmajam varbūt tas sūknis ir domāts visam Laimes bērnu ciematam, tad vajag C obligāti.
![]()
Nu apstījos....atcerējos....F&G, kaut kāds Fultems ar Gijomu vai tamlīdzīgi.....nu ple nevaru es atcerēties kā raksta tajā tīzlajā franču valodā, pat vienkāršu vārdu Peža 'viņi raksta Peugeot...
![]()
Va ta man tagad būs jāvelkas uz noliktavu norakstīt no kāda automāta to tīzlo ražotāja logo![]()
Oij, par lietām kuras es nelietoju man nav nekādas nojēgas!
Sretsked rakstīja: Ja franču gribi, tad tev atliek Legrand
Ir vēl kaut kādi francūži bez legrāna, grūti izrunājami...tā kā ceriņš, tā kā sapnis....nu kā jau visi francūži.
Mēzli.
![]()
ursis rakstīja: P.S. Yonas,taam klaseem nav veel triis jutiibas zonas? mozj shim B III ?
Nezinu, manuprāt nav.
Nekad nav bijusi vajadzība tādos sīkumos iedziļīnāties.
Bet ja jau sūkņu veči teica ka vajag C, tad vajag..![]()
ble, tas sūknis tak patērē mazliet vairāk kā ledusskapis.....sūkņu specialisti![]()
![]()
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
man vajag nomainīt latvenergo skapī B automātu pret C....
Nu kā tu šitā....kāpēc uzreiz neprasīji C
tur stāvēja C25, pieprasīju palielināšanu uz 32, bet tie praideri uzlika b32
Nu un?
Tu darbināsi kaut kādus motorus kam palaišanas strāvas lielākas par 32A?
B un C atšķiras tikai ar aiztures laiku, pie pārsniegtas nominālās strāvas arī C tev atslēgsies tāpat kā B.