edgars80 rakstīja: ar RWD ir tā - drugoj paļot, drugaja galakķika - kaifs, salīdzinot ar bezpiedziņu FWD
FWD vispār tika radīta tikai tāpēc, ka ražotājam lētāk. Tā ir un paliek atbilstoša savai būtībai - ģešofka.
edgars80 rakstīja: ar RWD ir tā - drugoj paļot, drugaja galakķika - kaifs, salīdzinot ar bezpiedziņu FWD
FWD vispār tika radīta tikai tāpēc, ka ražotājam lētāk. Tā ir un paliek atbilstoša savai būtībai - ģešofka.
Kas ir "gluds asfalts", un kurā brīvdabas muzejā tādu var apskatīt
![]()
Alfonso nākošgad tākā laikam būs pie ferrari, Raikonens atpakaļ uz maklāru, Zaubers atradis sponsoru, komanda turpinās eksistēt ja dabūs piekrišanu no pārējām palielināt komandu kopskaitu līdz 14....
a Renaults startēs ar jauno ekonomisko F1 klases auto, nosaukums - Renault F(uck)1 Kangoo.
![]()
Pirmais rakstīja: atvēru iauto, domāju palasīšu par renaultu un formulu viens
Renaults no F1 ir izmests uz 2 gadiem nosacīti, indženieris neatceros uzvārdu - izmests uz 5 gadiem pa riktīgo, Briatore izmests uz mūžu (atlikušo).
Labrīt.
Pārējiem - nekas.
Stūlbenis tas Kindzulis...kurš ta no paša rīta iet gulēt
Abšīdenis....apsolūts.
![]()
VWfans rakstīja: Es arī varu gaidīt. Nav man noteikti šogad to zemi jāpārdod.
Kāda sakritība...
Man noteikti šogad nav to zemi jāpērk. Varu pagaidīt.
![]()
A kurš zin, cik ilgi viņam vēl atvēlēts?
Kurš ir tas skaidrredzētājs (jasnoviģec)
![]()
Pļa, sestdien pirms nedēļas mani viens bembis gribēja apdzīt ar tā saukto dubulto apdzīšanu![]()
kad es ielīdu atpakaļ aiz apdzenamā, viņš taurēja!![]()
Labi, ka man nebija pasažieru mašīnā.....
bembisti gan ir atsaldeņi!![]()
Pasātisti tikai sūkā ledu.
![]()
![]()
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: zigi, ja tu būtu mierīgi čunčinājis tālāk uz 95 pa savu joslu un nelaidis to pasātu atpakaļ joslā, tā lai tas samaucās purns purnā ar pret1i nākošo kamazu, tad moš tevi sāktu cienīt....
man laikam atšķirībā no tevis ir vēl bik saprāts saglabājies. Es izvēlos neriskēt ar savu ģimeni, nevis kādam ko pierādīt
Tad varbūt pietika nobremzēt savā joslā, palaist pasrāķi garām, nevis riskēt ar pasažieriem TĀDĀ ātrumā palaižot vienu riteni pa granti![]()
![]()
edgars80 rakstīja: Rentgens mani sauc!
Nu psec, kādus vārdus vecāki liek bērniem...![]()
![]()
![]()
Ideots rakstīja: Papēti, kas notiek ar spidometru, kad auto uzliek R17 ripuļus uz 254 platuma moš sapratīsi
Šis jautājums pretendē uz nedēļas Spama titulu!
![]()
Sretsked rakstīja: Melnās kūdras briketes, made in Marupe, pelni 1,71% , siltumspēja 5230 kcal/kg
Was kostet das Spass?
Ideots rakstīja: kad Tu reiz nopirksi sev normālas piedziņas auto, pamēģini kaut uz 80, km/h pabraukt ar vienu psu ipa Nomali, biksītes nepieliksi ?
Nu nu......atklepo un nomierinies.....būs jau labi... teik it īzī...dzīve ir skaista.
![]()
Izdzerts viss, vairs nav ne piles.
Izskatās kā lops pie siles.
Sretsked rakstīja: Centi laikam nav palaiduši ārā....
Vēl nav.
Vai biznesa klasē uz mērķi var aizlidot ātrāk nekā ekonomiskajā?
Esmu paēdis.
tagad atraugāšos un pirdīšu.
Lūdzu netraucēt!
![]()
Tēma: Problēmas ar lukturiem
sarashkins rakstīja: a kas vainas domai?
Doma pa pirmo.
Iedzen to ķerru kādā dīķī līdz haubei un paturi dažas dienas. Gan jau lukturi būs izskalojušies.