Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 377 >

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ar reno mazozolu pasākumā nav ko meklēt.

Reņiem pirmajā grāvī lūzt nost stūres pirksti.

Pirmais šodien brauc ar audī

Atsiti galvu pret spāri, ka esi palicis gudrāks

Tēma: Problēmas ar lukturiem

sarashkins rakstīja: varbūt izskalot ar kaut ko

tad labāk uzreiz dodies pēc jauniem.

Tēma: Problēmas ar lukturiem

Optimālais risinājums - jauni lukturi.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ar reno mazozolu pasākumā nav ko meklēt.

Reņiem pirmajā grāvī lūzt nost stūres pirksti.

Tēma: Problēmas ar lukturiem

DimanC rakstīja: nezinu, kā Tevis minētajiem bumberasiem, bet Hondām pa virsu lukturim ir plāna aizsargkārtiņa (aizsarglaka?). to nav nekāda lielā māksla novākt, bet, braukājot bez tās, plastmasa kļūst vieglāk sabojājama.

katrā ziņā, pulējot Gondu lukturus, pēc procedūras iesaka šo slānīti atjaunot.

Ja ar akmeņiem plastikātā ir iesisti robiņi, tad kāda tur vairs aizsargkārta....lai viņu dabūtu līdzenu, tas viss ir jāizslīpē.

Slāņa atjaunošana - OK.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Es varu arī nerakt.

lai kurmis rok.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Purva bridējs - lūdzu nejaukt ar purva Racēju!

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Es braukšu ar GAZ-66.

Tam pretinieku nav.

Vinča priekšā un basta.

Pirmais, negribi nākt ekipāžā par purva bridēju - vinčas troses stiepēju?

Tēma: Problēmas ar lukturiem

sarashkins rakstīja: , ir kāda infa, ko ar lukturiem var darīt - pulēt, vai ko? Tur vēl lēca pavidam! Vai reflektori būtu jāspodrina?

Bemberasam darīju tā: vispirms izjaucu lukturus un nospodrināju reflektorus vienkārši ar lupatiņu (viņiem virsū bija tāda kā plāna tauku plēvīte, varbūt kāds aktieris mainot spuldzes nogrābstījis ar pirkstiem, varbūt...hvz).

Lēcas tāpat.

Plastikāta "stiklu" vispirms ar 2000. smilšpapīru, pēc tam ar rupjo pulēšanas pastu, beigās ar smalko - ar tām pašām pastām kas virsbūves pulēšanai.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Turpiniet, dēli......

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Mēs ar Centi esot mežoņi, ne cilvēki. Jo,kā izrādās, slikti ir negribēt saņemt no Karlīnas ķiveri.

Nu man tak nav nekas pret to ka Karlīna iekļust skolā ar balsojuma palīdzību, ka viņa cīnās plecu pie pleca ar džekiem, ka viņa grib dāvināt savu ķiveri. Netaisos es viņai acis izplēst, kā tas anonīmais parqanoiķis tur murgo.

Es atļāvos paņirgt par virsraksta, tātad laikam visa raksta tēmu - balsojums kā caurlaide uz F1......kas zināmā mērā raksturo Karlīnas spēju skatīties uz lietām reāli (ja tie tik tiešām ir viņas vārdi)......

man tak poffig, kas katru gadu kandidē uz pasaules čempiona godu - Baričello vai kāda daiļāka būtne, tikpat nespīd ne vienam, ne otrai.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Manuprāt šis ir ļoti labs topiks.

Galvenais - sakarīgs.

Bez spama.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

ursis rakstīja: tofika autors...

elektriķis ...

No Tāda to dzirdu.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Tas Edgars nav riktīgs.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

www.iauto.lv/...

Tudiš pīp!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais izcels gaismā likumu pantus, sarīkos impīčmentu,

Tev arī kaut kas ar Moniku ir bijis

Jā, es ari to nesaprotu.....Nu bija sekss ar Monikas muti, kam negadās, nekā nosodāma... bet kāpēc nevarēja novilkt nost to sasodīto zilo kleitu, kāpēc visai Amērikai jārāda tie traipi

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Ko, BĒ, kur jaunais topiks ??

Nu, uztaisīšu jaunu topiku. Pirmais izcels gaismā likumu pantus, sarīkos impīčmentu, Lohs Nr.6 to topiku izdzēsīs...

Vai ta tā nebūs?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Bē.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nekas jums nesanāks!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: Par to, kurš ir lohs, man nekādu jautājumu nav, bet gribētos zināt, kurš ir lohs Nr1, tb, kurš ceps topiku

Joprojām Sokrāta fans Pirmais....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja:

edgars80 rakstīja: kas ir medmāsu sperma

xvz , bet rezultātu palūko spogulī

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

ai lau zis faking laif!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

PēeN iz ze Wôrlds greitest enerdžī mūver!

Tēma: SO Par kārtību uz ceļiem

Sretsked rakstīja:

Kāpēc nobraucot no Dienvidu tilta Pārdaugavas virzienā, tiek uzlauzts abās joslās pagājušajā gadā ieklātā ļooti biezā asfalta kārta un mainītas kaut kādas caurules ?? Kas par to maksā, ka tiek 2x asfaltēts viens ceļa posms,kāpēc nesataisīja uzreiz un nenoasfaltēja 1x ?????????????

Tāpēc, ka uz bieza asfalta ekskavators ir daudz stabilāks nekā uz šķidras grunts.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Evrī bādī sraking hēr!

< 1 ... 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti