Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnu
nekas.
Geh` Kacken!
Moechtest Du mitkommen, mein lieber
![]()
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnu
nekas.
Geh` Kacken!
Moechtest Du mitkommen, mein lieber
![]()
Ideots rakstīja: Centi ?
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnu![]()
![]()
![]()
![]()
Ideots rakstīja: nākamā komenta autors būs Ambuliņš Cīparnieks
Tas nemaina lietu būtību.
Pirmais rakstīja:
vai ziniet, ka rīgā ir uzstādīts ļeņina piemineklis....
nu zils protams
Tad jau tev patiks...
38 mēnešus atdoties uz pēcmaksu..![]()
![]()
![]()
Nu i nafik tādu dzīvi..... tad jau labāk uz Amsterdamu.
![]()
edgars80 rakstīja: un Centis ar BREMZIS
a wot šitā nemaz nav tava darīšana!
![]()
ja renim nolūzt stūres pirksts, tas ir uz labu!
Ja tas pirksts nebūtu nolūzis, tad būtu saliekta reika, un remonta izmaksās būtu krietni skaudrākas.
![]()
Čau!
Paēdāt?
A man patiesībā pôkuj - paēdāt vai nē.
![]()
sarashkins rakstīja:
Vienā manuālī teic 5w40, citā 5w30, vēl citur minēts 10w40,
Kas tev tie par manuāļiem?
Mašīnai rūpnīcas drukātie manuāļi ir vairāki?
Nevienā Rūpnīcas manuālī nav minēta tikai 1 eļļas viskozitāte, tur ir tabula no cik līdz cik grādiem gaisa temp. lietojama kāda eļļa.
Lasi rūpnīcas manuāli, lasi divreiz.....nevis šaraškina kantorgrāmatu.
![]()
Tā enciklopija ir sūc.
Īstā kamermūzika ir tad, kad zeki vakarā pirms atboja uzdzied Pastoj paravoz, Ņe stučiķe kaļosa.
![]()
TDIOTS rakstīja:
Sretsked rakstīja: Laukos nav jāskatās tv, laukos ir jāstrādā, jākaplē bietes, jāvāc āboļi un jābāž govī siens.
Vot šitā.
slimais pipelsētnieks alnis ar antēnu ragos
Antena ragos, ragi dumbrā, pipelsētnieks ķirsī.
![]()
brmbrmm rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: www.argus.lv/...
Var jau. Bet pietiktu arī ar www.argus.lv/...
60 km ir diezgan tuvu, tikai jāskatās par to tiešo redzamību.
Trauku žāvēšanas režģim augšā ir pastiprinātājs, kurš pērkona laikā mēdz atņirgties... ne vienmēr, bet izslēgta tāda iespēja nav. Lai nomainītu vai nu jākāpj augšā vai jālaiž antenu lejā....
Hinkei nav pastiprinātāja.
pozitiivais rakstīja: ???????
jautājums....
vai kāds no Jums kaut ko saprot par TV antenām?
man laukiem (~60 km no Rīgas) vajag jaunu TV antenu...sakiet...ko iesakāt...un kam jāpievēršs uzmanība???
neko no Tv lietām un antenām nesaprotu...
P.s - protams varat spamot...bet davai, ja kāds zin...tad tiešām palīdz ar padomu!
Hinke.
Sretsked rakstīja:
Ozz rakstīja: Vaņinam pa burzmu nepaveicaas.
a taa futbolisti malači- tik aktiivu speeli pat negaidiiju.
Bet basis peedeejaas sekundes, valtereens skraida kaa molekula vakuumaa, saduras ar janičenoku, papiš kaadas 2 sekundes utt utt
Būtu Tu spēlējis, mūsējie uzvarētu ka nemetas.
Tas nav arguments.
Kā tev patiktu, ja, piemēram tev servisā no 4 riteņa skrūvēm šlosers pieskrūvētu vienu un teiktu - davaj, brauc mājās, šodien nav mana diena, es nevaru trāpīt, man neveicas, tās skrūves baigi sīksti pretojas....tu neceptos?
Ceptos.
Un Ozis arī pareizi cepās, ka bumbas šloseri apmēram vienā gadījumā no četriem var trāpīt, bet pārējais - neveiksmes.
![]()
Tēma: Tīra degviela?
Ozz rakstīja: pa ausu galam dzirdeeju, ka kopš kaut kaada laika tirgotaajiem esot prasiiba, ka benziins esot jaatjauc ar etanolu, bet dīzelis ar biodiizeli.
tas ir tiesa?
No 1. oktobra tas būs tiesa.
edgars80 rakstīja: Labrīt divreiz!
Ko tu teici?