Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 377 >

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ideots rakstīja: Vakar basketbolisti mani nepārsteidza

taču futbolisti gan.

Mani nepārsteidza ne vieni, ne otri.

Basketbolisti dabūja ko pelnījuši, futbolisti spēlēja tā, kā biju cerējis.

Šveicei paveicās, cūcene, ka Vaņins uzsita bumbu tam garajam tieši uz galvas.....tā vismaz TV izskatījās.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviestnesis rakstīja: ,tad Šams atmaikstot

Vārdu "atmaigt" raksta ar G.!!!!

Ābeci palasi, lasi divreiz....trīsreiz.....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Labrīt, pajoliņi.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Visi sestdien var doties uz Auci un vērot, kā vietējais amatieris Streļķis Pūdelis met grozā kartupeļu bumbuļus.

par vēlu burbulīt...pēdējos karpeļus sametu šovakar. Raža laba, pie dirsas krīze, es būšu paēdis.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ideots rakstīja:

It kā nevēlos notirst, var redzēt, ka neiet čaļiem vispār neka sno rokas- a žēl. Reizēm tā ir, kad savāc it kā labāko sastāvu un nekas nesanāk. Sports

Neiet?

Profesionāļiem - miljonāriem un neiet????????

Nu nepird kaķīt......kā tad viņiem iet tad, kad algas jāatstrādā.?

Ja profesionāls basketbolists nevar iemest grozā brīvu metienu no dažu metru attāluma, tad vai nu viņš laiž muļķi, vai arī ir kļūdījies profesijas izvēlē. Viņam jāmeklē citu iztikas avotu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tedi ziepēs!

Banketu nedod, nācās ēst pusdienas par savu naudu

Tedis ir Fuj!

japp , šamam ira renaults

Tu man esi parādā 2,18 Ls.....tik daudz man izmaksāja pusdienas, kuras es ēdu , atzīmēdams Tavu jubileju....

pieskrien Bikstos ( kad tur esmu ) iedošu

ar dēli pa purnu

Adresi dajoš !

Pieskriešu...

ar plaķenēm.....

un tev nebūs elektrība!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tedi ziepēs!

Banketu nedod, nācās ēst pusdienas par savu naudu

Tedis ir Fuj!

japp , šamam ira renaults

Tu man esi parādā 2,18 Ls.....tik daudz man izmaksāja pusdienas, kuras es ēdu , atzīmēdams Tavu jubileju....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Centi, šogad Auces miesta mežos var rīkot ātrbraukšanu ar apmaldīšanos ?

Ta ka tirš.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Pirmais, kad brauksim uz Statoilu somā pirst ?

Tēma: Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

Slinkais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Slinkais rakstīja: pat vienas klases eljas ir arkartiigi dazhaadas. 5w40 klassee vinneja liqui moly, un zaudeja HADO(ko dazhi slavee) pie tam hado eljas pleevej bija pat 10reiz sliktaaka kvalitaate pter konkurentiem. nav viss tik vienkaarshi.

5W40 ir eļļas viskozitāte, nevis kvalitātes klase.

Palasi ābeci.

ja beiktu akstiities, tas atziitu, ka saprati par ko runa. visas testa eljas bija 5-40, un ar vienaadaam specifikacijam. aaksts

Vārdu "beigtu" raksta ar G.......ābečniek.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Es pagaidām neredzu iemeslu sviest beķeri mišenē.

Radio skan, diskus spēlē, no stūres pogām vadās, atkarībā no braukšanas ātruma skaļumu maina, pie hendfrī ir piesaistīts, rāda ziemeļus un pareizu laiku.....man pietiek.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ideots rakstīja: es Beckeri izsviedu misenē

Tad tāpēc viņš nevar atdot Sviestam to kvartu?

Tēma: Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

Slinkais rakstīja: pat vienas klases eljas ir arkartiigi dazhaadas. 5w40 klassee vinneja liqui moly, un zaudeja HADO(ko dazhi slavee) pie tam hado eljas pleevej bija pat 10reiz sliktaaka kvalitaate pter konkurentiem. nav viss tik vienkaarshi.

5W40 ir eļļas viskozitāte, nevis kvalitātes klase.

Palasi ābeci.

Tēma: Izlejamās EĻĻAS. Kur nopirkt?

Sintētika vispār ir mēsls.

Vācieši tankos lēja sintētisko benzīnu un zaudēja karu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Tedi ziepēs!

Banketu nedod, nācās ēst pusdienas par savu naudu

Tedis ir Fuj!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviestc rakstīja: Bekers Tev palīdzēs!!!

Nu, man ir bekers bemberasā.....radio + nafigators.

Palīdz dzirdēt mūziku un laika ziņas. Palīdzētu arī atrast mājas, ja būtu Latvijas kartes diskā, vai ja mājas būtu kaut kur Eiropā vai Skandināvijā.

Tēma: Bremžu problēma

Puikas, bez kaušanās!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Viena no tango pozām ir atliekšanās tiltiņā....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Tedi, ibiomaķ...+1 Ozim....ja tu pats izsludini jobeleju, tad banketam jābūt. Citādi būs absolūti renaulti.

Tēma: Bremžu problēma

stanga rakstīja: Jā bet kā izskaidrot to kāpēc nākamajā dienā tas ir pēc sutkas bremžu pedālis atkal ir mīksts.

1)galvenais cilindrs

2)kaut kur piesūc gaisu...

3)kādā stāvoklī rocenes automātiskās regulēšanas sistēma?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

TDIOTS rakstīja:

Sakarā ar manu jubileju ,

Kas tā par Fubļu

Jobelārs, ibio......buģ zdarof, ņe kašļaj!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Bļin, tā takš ir huiņa nevis basketbols!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Uz Daugmali jau labu laiku kā līdzens, apvedceļu tik kādu mēnesi iepriekš noasfaltēja.

Tagad arī Pirmais var pabaudīt-ko nozīmē klusums mašīnā...

Tu mani nesaprati...... es saku - renis negrabēja, bet tas nenozīmē ka tajā mašīnā ir klusums....

nu, taisnību sakot, kad izkāpu iezīmēt sēņošanas vietu ar dzelteno krāsu, tad viņš bija kluss gan.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Rīgas apvedceļš no Olaines līdz Ķekavas aplim un tālāk gar dambi līdz Daugmalei - baigi līdzens asfalts!

Iedomājis - renis negrabēja!!:

Kaut ko tādu nebiju piedzīvojis vairākus gadus!

Tēma: Pārdod tīri labu opeli astru univ. 1994.

turbopiile rakstīja: opelis vēl joprojām rūs un gaida jauno īpašnieku

Ja būs jauns īapšnieks, tad šis pārstās rūsēt??

< 1 ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti