Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 377 >

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Makaroni, spināti, karbonado

pus pudele Mozeles vīns.....

ekk, ja vēl būtu Ozza waffelpfanne....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviestc rakstīja: Kur lai dabūn noliktavas stalažas par saprātīgu cenu

Var būt arī lietotas.

Nopērc no saprātīga pārdevēja.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Kas laicīgi mostas, tam jau ir pusdienlaiks.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Par daudz nav nekad.

Vienmēr viens pietrūkst.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviesttaisim laikam piemeties pimpa trakums.......tāda slimība esot.....

labrīt, ejiet!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Mani arī aicināja uz skatuves.

Atteicos......varbūt vajadzēja piekrist?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

bizenajs rakstīja: morgens!!! un gutens!

Interesē.

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja:

Merivas ražo Spānijā, skaistajā Saragosā, netālu no Barselonas.

Kāds ir tava auto VIN (vari izlasīt tehniskajā pasē) 11. cipars?

Tas cipars ir 4.

Oij, kāda nelaime!

Tēma: Transporter problēma ar bremzēm

Kaksis rakstīja: "Iedarbināju, gar plaisu dabiski sūc gaisu, pedālis ir paciets, bet vairs neslīd grīdā...kā notin to caurumu, tā pirmais pedālis ir mīksts un ieiet gandrīz līdz grīdai, uzreiz atlaižot un spiežot pa jaunu pedālis jau cietāks, pie trešās, ceturtās reizes ciets kā akmens un torot ar spēku, lēnām ieslīd grīdā.."

Tipiska vakumņika problēma

Kad caur plaisu sūc gaisu, vakumnieks nestrādā korekti, un zēnam loģiski pedālis ir cietāks. Neiet grīdā? Varbūt, bet ja piespiestu kā nākas, varbūt arī aizietu grīdā.

Vakumnieks tātad strādā, tikai jānomaina trubu.

Es lieku uz Dekstera pirmo variantu - galvenais cilindrs. Man arī ir gadījies jauns galvenais cilindrs Made pie Germana, kas laiž atpakaļ.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: vairs nekādas taburetes, nekadas gulošas kamieļmātes - vecās labās tehnoloģijas tagad arī Ēģiptē: foto.favore.pl/...

Tūrists ir stāstījis ka prot rīkoties ar akvalangiem, dušām un šķidrajām ziepēm.

Par tūrista prasmi rīkoties ar locekļu pagarinājumiem nekas nav zināms.

Tēma: Jaunie Citroen

www.visstiksliktivisstiksliktikariebjās.lv

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pleee, kas paliek pāri no tūrista, ja viņam uzguļas virsū kamieļmāte

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Grūtākais tajā procesā varētu būt kamieļmātes noturēšana uz vietas - lai viņa nesper soli uz priekšu, kamēr tūrists rāpjas uz taburetes.

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pareizi tev teica - vajadzēja mainīt abus, pie vienām ģeometrijas regulēšanas izmaksām.

Bet priekš pārdošanas būs jau labi kā ir.

Bet, ja nu labais stūres pirksts (tas, kuru nenomainīju) izrādīsies dzīvelīgs un taisās nokalpot skaistus 140 tūkstošus kilometru?

Tad secināsim, ka Merivai kreisais stūres pirksts jau no rūpnīcas ir kreisais.

Kur tās Merivas komplektē? Polijā ,Turcijā vai Viļņā?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pieklājīgs Labrīt.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Es iešu mājās. Kurmis mani kakina kā leišu mergaiti.....taisa čupas un ignorē lamatas

Bet gan es viņu, gan.....

Kurmis nav tik prasts mājlops kā varde.

Ar kurmi ir jāmāk.

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

Fan, cik maksā savirzes regulēšana uz 1 nobraukto kilometru?

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja:

Arsmens rakstīja:

VWfans rakstīja:

rudens68 rakstīja: VW fan

RUS autožurnālisti arī parēķinājuši 1 km izmaksas un meriva ar 1,4 motoru , pie nosacījuma ,ka nobraukti 30 000 km gadā ,izmaksā 0,049 LS/ km

Viņiem benzīns lētāks. Tamdēļ mums būs vairāk - 6-7 santīmi par kilometru. Vakar Merivai nomainīju kreiso stūres pirkstu. Nobraukums 78666 km tagad - pirmā jaunība automobilim ir garām.

78666km... 3 sešinieki beigās... Plus vēl kreisais stūres pirksts jau bija jāmaina... pārdo labāk nost!

Bet auto tiek daudz braukts pa sliktiem, izsistiem ceļiem... Nav brīnums, ka sajāj piekari... Vispār šis bija pirmais piekares remonts, lai gan mašīnai jau rit 42. ekspluatācijas mēnesis.

Pareizi tev teica - vajadzēja mainīt abus, pie vienām ģeometrijas regulēšanas izmaksām.

Bet priekš pārdošanas būs jau labi kā ir.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nu nezinu, nezinu...vai ir tas labākais dzīvot visu mūžu ar vienu vardi...

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: , rakstu 3. reizi - man varde pazudusi

Nopērc citu!

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja: Vakar Merivai nomainīju kreiso stūres pirkstu. Nobraukums 78666 km tagad

psec...tas auto jau ir nobraukts.... fiksi jāpārdod un jāpērk jaunu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Centis_Nuudele rakstīja:

edgars80 rakstīja:

a par to vai man pašam biksēs kustas vai nekustas - par to citā raidījumā!

Ja es pareizi sapratu, tad tec biksēs viss izņemot vardi ir ieģipsēts.

Nofiksēts.

Nevar pakustēties.

tec = Tev!!!!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja:

a par to vai man pašam biksēs kustas vai nekustas - par to citā raidījumā!

Ja es pareizi sapratu, tad tec biksēs viss izņemot vardi ir ieģipsēts.

Nofiksēts.

Nevar pakustēties.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja: tas jau ož peec verii mature

labriit!

Dekster, kaa apenes

Taču mazas ir, neder. TAS paliek ārā.

TAS = Kaksis

Tad jau labi, ka ārā....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vo bļāviens!

Mūsu klases audzinātāja pa vasaru apprecējusies!

Jāspiež uz banketu.....

Gribi piedzirdīt un... ?

Ievilkt krūmos, bikses nost un........ pa purnu!!!!!!

< 1 ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti