Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 377 >

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Labrīt.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Problēma vispār nekad nav bijusi.

Dodos ielās.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

te nav nekā smieklīga!!!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: Te veselie ar ir

Pašlaik nav. Vienīgais veselais aizbrauca uz aukcionu pirkt ņivu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ozz rakstīja: par neveseliem smieties nav pačotna.

Ja Sviests šito izlasīs, viņš var smagi apvainoties!

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja: Es Jums pastāstīšu, kādus nosacījumus tagad piedāvā darba devēji.

1. Darba ņēmējam ar savu auto jāvadā darba devēju ar viņa paunām pa dažādām tirdzniecības vietām 3-4 dienas nedēļā. Piemēram, no Jelgavas uz Bausku, Tukumu, Limbažiem. Samaksa 10 lati dienā plus degvielas izdevumu segšana. Turklāt prasa, lai auto būtu ekonomisks, vislabāk dīzelis.

2. Darba ņēmējam kā šoferim jāvadā darba devēju ar viņa auto visur, kur nepieciešams. Darba laiks neregulārs, bet var būt no pirmdienas līdz sestdienai. Daudz gaidīšanas, kad nokļūts galamērķī. Darba ņēmējam jādzīvo tuvu darba devējam, lai nepieciešamības gadījumā varētu ātri ierasties darbā. Garantēti brīva tikai svētdiena. Alga 80 līdz 120 lati pārbaudes laikā.

Nja, nav īpaši baudāmi.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Un galu galā - nevar taču nepārtraukti smieties tikai par mazdārziņu prostitūtu ar beisbola vālīti.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: ir jau labi, ja cilvēks māk par sevi pasmieties

Tas ir ļoti labi un vajadzīgi, citādi ir kirdik.

Ja nav humora izjūtas, tad ir absolūti i_edgari.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

sams ir lielāks par zuti!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Copēt nekad nav par vēlu...

kad samu laiks beidzās, tad var bezjēdzīgi to ūdeni tur dauzīt

Ku ta viņi paliek? Aizlido strazdiem līdzi

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: ir ir! apmēram 17..., bija!

kaiminiem gan daudz ir, un garšīgaki ar

Nerāpies pāri kaimiņu žogam, tu būdams tīzls, kritīsi un salauzīsi vēl kādu locīkli.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

3.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

PN!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: tas nožēlojamais saabists vienīgi varētu paraudāt, kad viņa zābs ostīs bumera atgāzes...

sābiem sākot no kautkāda korejas kara laika jau uzstādot salona filtrus....

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

i_edgars

24.08.2009 17:21

Par 7 santīmi uz km es ļoti labprāt noīrēšu to gudrīti, lai mani vadā pa visiem 5 darbiem!!

_edgars

27.08.2009 11:13

Pa daudz tie darba devēji grib! Man nav pienākums piekrist jebkurām viņu iegribām!

_edgars

27.08.2009 11:14

Ģimenes auto man būs tāds kādu vēlēsies mana ģimene un es, bet nevis kādu noteiks darba devējs!

=====================================

Vai tiešām tu un tava ģimene nav sagribējusi kaut ko jaunāku par vecu skorpi?

Jeb nesanāk?

Tādā gadījumā - vai ir vērts plēsties 5 darbos nepiekrītot darba devēja iegribām, bet atrast vienu normāli apmaksātu darbu un pildīt to asinsūcēju iegribas?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Dakter, man laikam kaut kas nav labi ar ausīm.....pēc dzimumakta kādas desmit minūtes es dzirdu tādu kā svilpšanu!

Cienītais, cik tad jums gadu?

65!

Un ko tad jūs gribējāt dzirdēt - aplausus, vai?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Varu klanīties, un klanos ar.....tikai neviens neaplaudē.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviestc rakstīja:

1) riepas svilst,

2)Zaķi minjikos dejo un māj ar karodziņiem,

3) muzons skan...

4) un vidū Centis, savā Bemberī, uz starta taisnes, viss baltā un klanās, klanās, klanās!!!

1)tas nav labi, tas maksā naudu.

2)tas jau ir bišķi labāk, bet vienalga par to jāmaksā.

3)mājās arī skan

4)Wot, tas ir vienīgais labais notikums visā tavā piedāvājumā.

Piestrādā pie pirmajiem trim punktiem lai tie kļūst tikpat pievilcīgi cik ceturtais, un es būšu klāt!

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

VWfans rakstīja:

Es uz Rēzekni un atpakaļ (480 km) labprāt dotos, ja man segtu 7 santīmus uz km jeb kopā atlīdzinātu par auto izmantošanu Ls 33,60.

Es uz Rēzekni nebrauktu ne par kādu naudu.

Kāpēc ne? Rēzekne - Latgales sirds.

Tāpēc ne, ka man nav laika braukāt uz Rēzekni. Man jāstrādā.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviests, par kādu pasākumu tu runā?

Gribi lai mēs tev palīdzam atrast trešo fāzi?

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

VWfans rakstīja:

Es uz Rēzekni un atpakaļ (480 km) labprāt dotos, ja man segtu 7 santīmus uz km jeb kopā atlīdzinātu par auto izmantošanu Ls 33,60.

Es uz Rēzekni nebrauktu ne par kādu naudu.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

alus no gumijas bampļa...kas var būt pretigāks par šo

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

2.

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

Yetti rakstīja: P.S. "uz žaņa" velk arī par uz firmu reģistrētajiem telefoniem, ārpus darba laika...

Vienkāršāk ir uzlikt limitu.

< 1 ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti