Kur jūs visi esat? Diršat?
Vajag agrāk celties!
![]()
Kur jūs visi esat? Diršat?
Vajag agrāk celties!
![]()
To otro vāģi par pirmā vāģa cenu - tā varētu notikt tirgus.
![]()
Pirmais rakstīja: papildinājums centim....
sūknis "Heliotherm HP12E-WEB", viņi sola, ka "Vidējais lietderības koeficients - 5,65"
p.n.
saprotu, ka tevi neinteresē, jo tu sev neliksi....
Ja es liktu, man būtu zvērīgi jāiespringst, jo nav siltās grīdas....jāpārbūvē visu māju...naffik.
Bet saules baterijas - tā tak ir investīcija ilgam laikam, bet tu rēķini šodienas cenās.
Pirmkārt, Urša elektrība lētāka nepaliks, bet saules paneļi attīstoties tehnoloģijām - paliks lētāki.
Otrkārt, sakarā ar globālo sasilšanu reizē ar apelsīnu dārziem un haizivīm Baltijas jūrā pie mums atnāks arī Saule....nu tā apmēram manā skatījumā saules baterijas redzamas.
![]()
Labrīt.
man degunā atkal ir tie paši puņņņķi.
![]()
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pirmais, tev uz jumta būs saules bateerijas?
tikai ja Vadonis atnāks un jamās tur uzstādīs
A nafik tu pats negribi progresīvas tehnoloģijas?
Siltumsūknis tak ir no pagājušā gadsimta.
turbopiile rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
turbopiile rakstīja: var apskatīties arī zem pacēlāja..
Tas betonētais pleķis zem pacēlāja arī tiek tirgots?
ee
tev zem pacēlāja nav betons? ko tad tur var apskatīties?Zem tā pacēlāja![]()
![]()
Sretsked rakstīja: . Kaut kilometru.
nabaga suns.....tālu viņam (sorrī, viņai..
) jākūleņo lai apmierinātu dzimumtieksmi bez nepatīkamiem sitieniem.
![]()
Sretsked rakstīja: Tikko uzzinājām, cik maksā ļoti lielas stikla durvis traktoram
Vai tādas kā Pirmajam - ar trīskāršo paketi, inerto gāzi un polarizēto stiklu?
Tādas un tikai tādas, pārējās durvis sucks.
![]()
turbopiile rakstīja: var apskatīties arī zem pacēlāja..
Tas betonētais pleķis zem pacēlāja arī tiek tirgots?
Mamzelīt, vai jūs ir redzējus tād bôdnēk, kas savas preces neslavētu?
(c)R. Blaumanis .......
![]()
![]()
Fartuks rakstīja:
Nu suns nav tik dumjš kā cilvēks.
tas gan, jā.
Fartuks rakstīja: Kūdru vajag sasmalcināt un tirgot kā kafiju.
Kāpēc nesapresēt bumbiņās un tirgot kā suņu barību![]()
![]()
Bet vai ilglaicīga dzīvošana sterilā vidē (kūdrā) neveicina organisma uzņēmību pret dažādām infekcijām un baciļiem???
edgars80 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: es iegāju šodien jaunā fāzē.
Iegrūdi knaģus sadales skapī ?
da viņš tak iegāja, nevis iegrūda..., po samije pomidori..., skapī..., sadales...
Tad jau Sviestam tagad ir elektriskais zutis!
![]()
Sviestnesis rakstīja: es iegāju šodien jaunā fāzē.
Iegrūdi knaģus sadales skapī ?
![]()
Renaults ir prasta, lēta (priekš tās kvalitātes patiesībā par dārgu) bleķa-plastmasas sakausējuma kaste uz riteņiem. transportlīdzekļa funkciju viņa pilda, un tas arī ir viss. Lai par viņu jūsmotu, iedziļinātos smalkās vēstures un konstrukciju niansēs - tur jābūt bišķi tērētam.
Es protams atvainojos, nekā personīga.
![]()
Tēma: Dzesēšanas skalošana..
smaidiigais rakstīja: vai tad es kaut ko par 400. mosi?
Nē, tu neko.
Tēma: Dzesēšanas skalošana..
Centis_Nuudele rakstīja:
smaidiigais rakstīja: līdz karam Eizenahas rūpnīca bija vienīgā BMW autorūpnīca, un arī pirmā, kopš BMW to nopirka 20. gados
pēc kara šie turpināja kļepīit autiņus ar BMW bļembaku, bet tik 30. gadu atraugas, tā teikt.
no 55. gada šie tur Vartburgus kļepīja
412. mosis tika izauklēts desmitgadi vēlāk - ap 60. gadu beigām/vidu
30. gadu bembjiem bija šķībi motori? Nezinu. www.bmwheaven.com/...
var jau būt ka krievi aizņēmās kādas idejas no 30. gadu BMW dzinējiem no Eizenahas
Tu saki?
Man kaut kā ieciklējies, ka 400.moskvičš bija opel-kadett.
de.wikipedia.org/... ![]()
pel-kadett-1936.jpg&filetimestamp=20050219170716
Tēma: Dzesēšanas skalošana..
smaidiigais rakstīja: līdz karam Eizenahas rūpnīca bija vienīgā BMW autorūpnīca, un arī pirmā, kopš BMW to nopirka 20. gados
pēc kara šie turpināja kļepīit autiņus ar BMW bļembaku, bet tik 30. gadu atraugas, tā teikt.
no 55. gada šie tur Vartburgus kļepīja
412. mosis tika izauklēts desmitgadi vēlāk - ap 60. gadu beigām/vidu
30. gadu bembjiem bija šķībi motori? Nezinu. www.bmwheaven.com/...
var jau būt ka krievi aizņēmās kādas idejas no 30. gadu BMW dzinējiem no Eizenahas
Tu saki?
Man kaut kā ieciklējies, ka 400.moskvičš bija opel-kadett.
edgars80 rakstīja: lohu ķeršana notiek pie oficiālajiem hreno dīleriem
Biju servisā, čalis rāda - pie žoga stāv lagūna, esot viņa auto, baigi labais, dīzelis, noskrējis tikai 220 kkm, seši gadi........ gaida kad atnāks pasūtītais radiators. Prasu -sasiti? Nē, pats no sevis pārplīsa...bet tas jau baigi labs rādītājs 6 gadi, reņa busiem gadoties ka kaut kādas konstruktīvas kuiņas rezultātā radiators izbeidzoties jau pirmajā gadā.
Uzdodu šim nākošo jautājumu - un to tu uzskati par labas kvalitātes rādītāju?..klusums.....
![]()