Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 377 >

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Kur jūs visi esat? Diršat?

Vajag agrāk celties!

Tēma: Pārdod tīri labu opeli astru univ. 1994.

To otro vāģi par pirmā vāģa cenu - tā varētu notikt tirgus.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pirmais rakstīja: papildinājums centim....

sūknis "Heliotherm HP12E-WEB", viņi sola, ka "Vidējais lietderības koeficients - 5,65"

p.n.

saprotu, ka tevi neinteresē, jo tu sev neliksi....

Ja es liktu, man būtu zvērīgi jāiespringst, jo nav siltās grīdas....jāpārbūvē visu māju...naffik.

Bet saules baterijas - tā tak ir investīcija ilgam laikam, bet tu rēķini šodienas cenās.

Pirmkārt, Urša elektrība lētāka nepaliks, bet saules paneļi attīstoties tehnoloģijām - paliks lētāki.

Otrkārt, sakarā ar globālo sasilšanu reizē ar apelsīnu dārziem un haizivīm Baltijas jūrā pie mums atnāks arī Saule....nu tā apmēram manā skatījumā saules baterijas redzamas.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Labrīt.

man degunā atkal ir tie paši puņņņķi.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pirmais, tev uz jumta būs saules bateerijas?

tikai ja Vadonis atnāks un jamās tur uzstādīs

A nafik tu pats negribi progresīvas tehnoloģijas?

Siltumsūknis tak ir no pagājušā gadsimta.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Pirmais, tev uz jumta būs saules bateerijas?

Tēma: Pārdod tīri labu opeli astru univ. 1994.

turbopiile rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

turbopiile rakstīja: var apskatīties arī zem pacēlāja..

Tas betonētais pleķis zem pacēlāja arī tiek tirgots?

ee

tev zem pacēlāja nav betons? ko tad tur var apskatīties?Zem tā pacēlāja

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: . Kaut kilometru.

nabaga suns.....tālu viņam (sorrī, viņai..) jākūleņo lai apmierinātu dzimumtieksmi bez nepatīkamiem sitieniem.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sretsked rakstīja: Tikko uzzinājām, cik maksā ļoti lielas stikla durvis traktoram

Vai tādas kā Pirmajam - ar trīskāršo paketi, inerto gāzi un polarizēto stiklu?

Tādas un tikai tādas, pārējās durvis sucks.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Ostīt kūdru......nē, paldies.....atturēšos.

Tēma: Pārdod tīri labu opeli astru univ. 1994.

turbopiile rakstīja: var apskatīties arī zem pacēlāja..

Tas betonētais pleķis zem pacēlāja arī tiek tirgots?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Mamzelīt, vai jūs ir redzējus tād bôdnēk, kas savas preces neslavētu?

(c)R. Blaumanis .......

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Fartuks rakstīja:

Nu suns nav tik dumjš kā cilvēks.

tas gan, jā.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Fartuks rakstīja: Kūdru vajag sasmalcināt un tirgot kā kafiju.

Kāpēc nesapresēt bumbiņās un tirgot kā suņu barību

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Bet vai ilglaicīga dzīvošana sterilā vidē (kūdrā) neveicina organisma uzņēmību pret dažādām infekcijām un baciļiem???

Tēma: Lodveida šarnīra noņēmējs

Uz instrumentiem nevajag taupīt.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: es iegāju šodien jaunā fāzē.

Iegrūdi knaģus sadales skapī ?

da viņš tak iegāja, nevis iegrūda..., po samije pomidori..., skapī..., sadales...

Tad jau Sviestam tagad ir elektriskais zutis!

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Sviestnesis rakstīja: es iegāju šodien jaunā fāzē.

Iegrūdi knaģus sadales skapī ?

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Nu gan pietirsuši.....

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Renaults ir prasta, lēta (priekš tās kvalitātes patiesībā par dārgu) bleķa-plastmasas sakausējuma kaste uz riteņiem. transportlīdzekļa funkciju viņa pilda, un tas arī ir viss. Lai par viņu jūsmotu, iedziļinātos smalkās vēstures un konstrukciju niansēs - tur jābūt bišķi tērētam.

Es protams atvainojos, nekā personīga.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

smaidiigais rakstīja: vai tad es kaut ko par 400. mosi?

Nē, tu neko.

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

de.wikipedia.org/...

šitā...

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

Centis_Nuudele rakstīja:

smaidiigais rakstīja: līdz karam Eizenahas rūpnīca bija vienīgā BMW autorūpnīca, un arī pirmā, kopš BMW to nopirka 20. gados

pēc kara šie turpināja kļepīit autiņus ar BMW bļembaku, bet tik 30. gadu atraugas, tā teikt.

no 55. gada šie tur Vartburgus kļepīja

412. mosis tika izauklēts desmitgadi vēlāk - ap 60. gadu beigām/vidu

30. gadu bembjiem bija šķībi motori? Nezinu. www.bmwheaven.com/...

var jau būt ka krievi aizņēmās kādas idejas no 30. gadu BMW dzinējiem no Eizenahas

Tu saki?

Man kaut kā ieciklējies, ka 400.moskvičš bija opel-kadett.

de.wikipedia.org/... pel-kadett-1936.jpg&filetimestamp=20050219170716

Tēma: Dzesēšanas skalošana..

smaidiigais rakstīja: līdz karam Eizenahas rūpnīca bija vienīgā BMW autorūpnīca, un arī pirmā, kopš BMW to nopirka 20. gados

pēc kara šie turpināja kļepīit autiņus ar BMW bļembaku, bet tik 30. gadu atraugas, tā teikt.

no 55. gada šie tur Vartburgus kļepīja

412. mosis tika izauklēts desmitgadi vēlāk - ap 60. gadu beigām/vidu

30. gadu bembjiem bija šķībi motori? Nezinu. www.bmwheaven.com/...

var jau būt ka krievi aizņēmās kādas idejas no 30. gadu BMW dzinējiem no Eizenahas

Tu saki?

Man kaut kā ieciklējies, ka 400.moskvičš bija opel-kadett.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

edgars80 rakstīja: lohu ķeršana notiek pie oficiālajiem hreno dīleriem

Biju servisā, čalis rāda - pie žoga stāv lagūna, esot viņa auto, baigi labais, dīzelis, noskrējis tikai 220 kkm, seši gadi........ gaida kad atnāks pasūtītais radiators. Prasu -sasiti? Nē, pats no sevis pārplīsa...bet tas jau baigi labs rādītājs 6 gadi, reņa busiem gadoties ka kaut kādas konstruktīvas kuiņas rezultātā radiators izbeidzoties jau pirmajā gadā.

Uzdodu šim nākošo jautājumu - un to tu uzskati par labas kvalitātes rādītāju?..klusums.....

< 1 ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti