mincis rakstīja: Atvaino, bet ja godīgi nesaprotu tos cilvēkus, kas sauc par miniveniem kravas furgonus, kuros vienkārši ieskrūvēti papildus beņķi un iečubināta salona apdare. Tad jau no krievu gazeles arī var uztaisīt labulabo minivenu.
Par rezerves daļām, kuru cenas ir kā jau komerctransportam nemaz nav jēgas runāt, tāpat kā par braukšanas komfortu, piekares darbību u.c. niansēm.
Nu, salīdzināji arī.
Gaitas ipasibas ir loti OK. Manevrētspēja, pārredzamība, uzrāviens, gaita uz bdraina asfalta ir laba.
Sēdvietas pilnas 9 gab.
6 sēdvietas ielikt-izņemt, 10 min. Viss buss ar gludu grīdu+ 3 sēdvietas priekšā.
Piekare VW T4 ir ļoti izturīga, un nemaksā vairāk par CV.
AC ir, 2 peckas ir + salona ventilācija no ārgaisa.
Bremzes ir par kārtu labākas kā CV, strauju manevru iespēja arī. Paskaties testu, kur tiek ripināts uz sāniem CV un T4.
T4 rulz.
P.S. Ar CV esmu braucis un daudz. 3,8 Limited.
[/c]
T4 fofāgena busi ir un paliek komerctransports, kura komforts strauji tuvojas nullei
T5 jau cits stasts. dizains ir, ja pameklē tad arī saloni normāli arī ir. bet aizmirsuši kādu usticamu dzinēju ielikt
visi piedāvātie ir bumba ar laika degli. fofāgens tak sobrīd iepērk no Chrysler voyagerus, pietaisa bik dizainu un pārdod zem sava varda. tas tomer par kko liecina. mersedes viano, kuru grasos pirkt, arī ir komerctransports, vienīgi mani saista dizains un vismaz viņiem ir atrodamas ļoti labas komplektācijas ar ērtiem ādas beņkiem un 3 lūkām.