bet tapec jau masina ir domata lai ar vinu brauktu un tahometru padzit lidz4-5 nau grēks un bumeristiem ari vajag vietu ieradit
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: sčaudisana
bet tapec jau masina ir domata lai ar vinu brauktu un tahometru padzit lidz4-5 nau grēks un bumeristiem ari vajag vietu ieradit
Tēma: sčaudisana
Sretsked rakstīja: Nebrauc, dēls, agresīvi ar sābu, tad tas 'neščaudīs'.
citadāk braukt nemāku