Kārtot: Augošā secībā
< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 100 >

Tēma: MŪZIKA

Atceros kad mēs ar tēvu braucām uz Jūrmalu,tas bija ap 1980.gadu lai ierakstītu audio kaseti,ja nemaldos pie Lapinska bet varbūt es kļūdos par uzvārdu,tomēr tas bija pirms 45 gadiem.

Tēma: MŪZIKA

Kad biju pusaudzis tad neklausījos šo grupu,kad biju pieaudzis tad arī nē,tikai tagad kad tuvojos pensim,atceros bērnību tad šīs dziesmas skanēja mūsu mājās.Kādas tur mājas,mazs ūķis,virtuve 12kv/m un istaba tā pati bet mēs četri,tēvs ar mammu un es ar māsu(māsa 4 gadus vecēka).Tanī mazā ūķī māsa svin dzimeni,sanākuši klasesbiedri ciemos,un skan ABBA

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau mēnesi braukāju ar ziemas apaviem,ne kāda vaina.

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

topinamburs rakstīja:

Dārgais muļķa bērns, ko Tu skaties visādu fufeli! Tik daudz ziepju - problēmas ar porainību un stiprību garantētas! Kaut kādu DIY virtuves virsmu, vai interjera elementu, ko pēc tam apstrādā ar eļļu vai polimēru, lai neuzsūc ūdeni, varētu mēģināt, bet ne jau blokus celtniecībai!

 

Vienmēr jums kāds ir muļķis,bez tā jūs nevarat.

Tēma: Cik maksā elektroauto remonts? Vai tas ir dārgāks?

eidis!cik tad samaksāji par savu laimes auto?

Tēma: Cik maksā elektroauto remonts? Vai tas ir dārgāks?

eidis rakstīja:

ezis71 rakstīja:

Par kādu auto iet runa un cik tas maksāja?

ID 3 ar max baču

Cik auto maksāja?

Tēma: Cik maksā elektroauto remonts? Vai tas ir dārgāks?

Par kādu auto iet runa un cik tas maksāja?

Tēma: Cik maksā elektroauto remonts? Vai tas ir dārgāks?

Interesanti kāpēc EV īpašnieki nepiemin KASKO gada maksājumu?Noteikti tur katru gadu mana citrona jauna adblue iekārta.

Tēma: Cik maksā elektroauto remonts? Vai tas ir dārgāks?

GB12 rakstīja:

Ir servisi, kas ar to nodarbojas. Izmaksas (ja girb tiešām kvalitatīvi) un lai auto nečakarē galvu pēc tam - ap 500-600 euro. 

200 eur pirms 3.gadiem tas maksājā.

Tēma: Microsoft pagarina W10 drošības atjauninājumus ES lietotājiem uz vienu gadu

Man šinī sakarā viens jautājums,ir vēlme pārinstalēt datoru,Windovs atslēga pirkta uz Win10,tagad ir Win11.Ko man jālejuplādē win10 vai win11?

Tēma: Cik maksā elektroauto remonts? Vai tas ir dārgāks?

Kanibaals rakstīja:

Tātad tev patīk būt apčakarētam. Beigsies zelta šķidrums, paliksi uz ceļa, kaut bāka pilna.

Izskatās kad Tu pats esi dalbajobs,Adblue var atslēgt un gailis pakaļ nedziedās.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Viņš nav stukač,viņam vienkārši patīk taisnība.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

0pis rakstīja:

ezis71 rakstīja:

core rakstīja:

Man arī 0, skatē teica, ka DPF kā jaunam auto.

Manam auto noskrējiens 230000 km,cik tavam?

Auto ir noskrējiens vai nobraukums? Ko saka iA expertu domnīca?

Neviens tā arī Tev nav atbildējis,asariņa nobira?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

core rakstīja:

Man arī 0, skatē teica, ka DPF kā jaunam auto.

Manam auto noskrējiens 230000 km,cik tavam?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nē,cietās daļiņas,auto tiek mērīts tukšgaitā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Sveiki kungi!

Maija pēdējās dienās gāju tehnisko,protams dīzeļa pārbaude,esot viss štokos un iedod man parbaudes izdruku.Skatos bet tur 0,kā var būt 0 kaut kam taču ir jābūt jeb viņi liek 0 ja nav pārsniegta norma?Jums tāpat bija?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šorīt Bauskas iela iesālīta 2 reizes(1 reize-turp atpakaļ ) ar 5 minūšu intervālu,vasarā ir bijuši gadījumi kad iela tiek tīrīta 3 reizes diennaktī tikmēr Garozas ielā pie apmalēm melnzeme no ento gadu sapuvušām lapām. 

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

GB12 gribēja pateikt,ja mizo 120-130 tad principā ceļi ir līdzeni bet ja 200 tad vācu bāņi nobāl.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kas to būtu domājis kad Trampam narkomāna simptomi,pirmā pazīme ir īsa atmiņa utt.

Tēma: Draudzības ielas un Rīgas Gatves aplis Ādažos

Patiesībā tā ir daļēji projektētāju vaina kad aplis tāds sanācis.Nav tālu jāmeklē,Cēsis-Priekuļi,ja braucu no Rīgas tad nemaz it kā neiebraucu aplī(aplis dzīvo savu dzīvi bet pagrieziens ir cits ceļš) nogriežoties uz Priekuļiem,to it kā iebraukšanu aplī es veicu ar 70km/h(vasarā),no visām citām pusēm tas nav iespējams ar šo ātrumu.

Tēma: Draudzības ielas un Rīgas Gatves aplis Ādažos

man ar +10 pietiek,neredzu jēgu ātrāk braukt.

Tēma: Adblue Sharan 2012

Laikam kaput,atslēgt būs lētāk nekā ko labot.

Tēma: Nevienmērīga gaisa plūsma salonā

Potenciometrs.

Tēma: Ko jautāt Rīgas mēra kandidātiem pirms pašvaldību vēlēšanām 2025. gadā?

Nav jēga ko jautāt,kad tiks pie šprices tad uz visiem būs po.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

"pa to pašu naudu sanāk elektriskie"sūdi

< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 100 >

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti