Atceros kad mēs ar tēvu braucām uz Jūrmalu,tas bija ap 1980.gadu lai ierakstītu audio kaseti,ja nemaldos pie Lapinska bet varbūt es kļūdos par uzvārdu,tomēr tas bija pirms 45 gadiem.
Kad biju pusaudzis tad neklausījos šo grupu,kad biju pieaudzis tad arī nē,tikai tagad kad tuvojos pensim,atceros bērnību tad šīs dziesmas skanēja mūsu mājās.Kādas tur mājas,mazs ūķis,virtuve 12kv/m un istaba tā pati bet mēs četri,tēvs ar mammu un es ar māsu(māsa 4 gadus vecēka).Tanī mazā ūķī māsa svin dzimeni,sanākuši klasesbiedri ciemos,un skan ABBA
Dārgais muļķa bērns, ko Tu skaties visādu fufeli! Tik daudz ziepju - problēmas ar porainību un stiprību garantētas! Kaut kādu DIY virtuves virsmu, vai interjera elementu, ko pēc tam apstrādā ar eļļu vai polimēru, lai neuzsūc ūdeni, varētu mēģināt, bet ne jau blokus celtniecībai!
Maija pēdējās dienās gāju tehnisko,protams dīzeļa pārbaude,esot viss štokos un iedod man parbaudes izdruku.Skatos bet tur 0,kā var būt 0 kaut kam taču ir jābūt jeb viņi liek 0 ja nav pārsniegta norma?Jums tāpat bija?
Šorīt Bauskas iela iesālīta 2 reizes(1 reize-turp atpakaļ ) ar 5 minūšu intervālu,vasarā ir bijuši gadījumi kad iela tiek tīrīta 3 reizes diennaktī tikmēr Garozas ielā pie apmalēm melnzeme no ento gadu sapuvušām lapām.
Patiesībā tā ir daļēji projektētāju vaina kad aplis tāds sanācis.Nav tālu jāmeklē,Cēsis-Priekuļi,ja braucu no Rīgas tad nemaz it kā neiebraucu aplī(aplis dzīvo savu dzīvi bet pagrieziens ir cits ceļš) nogriežoties uz Priekuļiem,to it kā iebraukšanu aplī es veicu ar 70km/h(vasarā),no visām citām pusēm tas nav iespējams ar šo ātrumu.