Rijīga tā tava mazā blusa.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Motora kapitālais remonts būs lētāk nekā Latvijā sapuvis kuzovs un pluss pie visa nojāta hadene.
Tēma: Pārdomas vakarā ......
Viņam to nesaprast, noteikti sievu kailu nav redzējis, viss notiek melnā tumsā.
Tēma: VWfans un Volvo XC90
Un ko tu teiktu ja ar auto kurā noskrējiena ir ap pusmiljonu iziet tehnisko bez aizrādījuma?
Tēma: pļāvēji
Un atkal pieminēšu Zviedriju, neredzēju nevienu velo treniņu uz šosejas, nezinu kur viņi trenējas bet ne uz šosejām.Tanī negadījumā poļu šoferi neuzskatu par vainīgu bet mūsu valsti.
Tēma: Pārdomas vakarā ......
Mūsu rūpnīcas teritorijā uzradies tikko pirkts xc 90,pieeju tuvāk un redzu kad īpašniekam patīk braukt ar ziemas riepām.
VWfans rakstīja: 24.-28.lpp. baudāms E.Utāna raksts par dīzeļauto salīdzinājumā ar benzīnauto. Tiek kritizēts modernais dīzelis, kam es piekrītu.
Tā nav dīzeļa problēma bet ekoloģija kas bendē motorus.
Krievijā mocis apgāza vieglo,moča īpašnieks guva vieglas traumas.
Tēma: pļāvēji
Varu derēt ka tam traktoram dzeltenā bākuguns bija saskatāma tikai 10 soļu attālumā,tas ir labākajā gadījumā.Nemanīju Zviedrijā traktoru pļaujam zāli bet uz smagās mašīnas pļaušanas iekārtas un dzeltenās bākugunis kā Ziemassvētku egle.Tur tiek domāts par drošību uz ceļiem bet pie mums galvenais nopļaut, viss pārējais pie pakaļas jo valstī likumi to atļauj.Ne Zviedrijā,ne Dānijā nemanīju ekskavatoru braucam pa pilsētas ielām.Rīga,pirmdienas rīts, ekskavators uz 20 km/h(maksimālais ātrums)brauc no Juglas uz Pārdaugavu.
Pie tik maza nobraukuma benzīnieks būtu tieši laikā,vajag Opel Zafira ar 1.8 l motoriņu,ir viņiem tīrie automāti bet nu cik labi viņi to gan es nezinu,jāmeklē googlē infu.
"Un vai to vajag?"Tas bija iemesls manam komentāram.
Vakar uz Sēnītes viadukta pamanīju dažus svaigus ielāpus.Ir centušies līdzeni ieklāt, sanāca tīri labi, tomēr var ja grib.Tikai kāpēc citur nevar tā aizlāpīt?
Danimars rakstīja: Tieši šī iemesla dēļ superbu ņemšu uz gada beigām, kad šim modelim bērnu kaites būs novērstas. Citādi šaizes visām mašīnām gadās. Par škodam pagaidām tikai pozitīvas un neitrālas atsauksmes lasītas... Čīksteja opelim tieši krēsla sēžamā daļa. Jauca divas reizes ārā un eļļoja, bet kad eļļa izžuva viss no gala. Solīja jau krēslu nomainīt, bet lai, var izdzīvot
Nezinu kā tagad bet 2008.gada modeļi draudzējās ar koroziju,manai fabijai tā pat uz jumta bija pie priekšējā stikla.Tagad kolēģa oktāvija izskatās kā vecs spainis.
Tēma: Latvijas Gada auto 2018
iAuto jau draud ar banu ekspertam,ja viņu nobanos tad šeit nebūs vairs ko darīt.
Tēma: Latvijas Gada auto 2018
Bet patiesībā tas ir bēdīgi,cieņā tikai šokolādes ceha darbinieki.
Nezinu bet man liekas kad japāņiem ASV iet labāk nekā eiropai.
Bet kā Eiropas autiņiem iet ASV,viņi arī tiek aplikti ar augstiem nodokļiem?
2008.gadā tika iegādāta Škoda Fabia 1,4 l benzīns,2010.gadā sāka pilēt viena no sprauslām, motors raustījās tukšgaitā.Karlo Motors Imantā tikai apvainots par to ka itkā es pildos kreisajos tankos.Tai pašā gadā mainot rādio antenas pastiprinātāju tika atprogrammēta kruīzkontrole,tas tika izlabots Mežciemā. 2016.gadā iegādājos 2011.gada pežuli, nolēmu apkopi uztaisīt Forum Auto,tur atklājas ka jāmaina turbīnu,viņi arī man ieteica pameklēt kas restaurē turbīnas.Patīkama attieksme, diena pret nakti ja salīdzina ar Karlo motors.