Varat palasīt par dīzeļiem. www.autodna.lv/blog/dizelis-dzinejs-no-kura-jums-nav-jabaidas/
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Varat palasīt par dīzeļiem. www.autodna.lv/blog/dizelis-dzinejs-no-kura-jums-nav-jabaidas/
Piemirsu piebilst, pieļauju domu kad superbam vēl nekas nav mainīts ritošai,es savai fabijai neko nebiju mainījis pat pie 150000 km jeb 8 gadi bez ritošās remonta.
Nesaki viss,ir lētās Ķīnas detaļas un dārgās kas par oriģinālajām detaļām ir lētākas bet kvalitātes ziņā nav sliktākas.Un nebūtu ne kāds brīnums kad tie tavi Sachs amīši būtu ražoti Ķīnā.
gunbux vēl ir zaļš braucējs,varbūt nesen ticis pie tiesībām tāpēc tāda stūlba spriedelēšana.
Pusgadu atpakaļ dzirdēju pa radio kad būšot jāaizņemās nauda ceļiem.Tikai kā pēc tam to parādu atdos?
Piedod vecīt bet tu izklausies bērnišķīgs.Da pohuj kā kuru mācīja, es pat neatceros ko instruktors man mācīja, galvenais cieni citus braucējus!
Nav jau nekādas jēgas no konferences kad naudas nav.
GB12 rakstīja: ... un jāraksta stulbi komentāri iekš iauto...
Un Tu tik laizi pakaļas.
Tēma: Vai tas ir krustojums?
DidzisKalnietis rakstīja:
opelis rakstīja:
jaaanis rakstīja: Diemžēl uz ceļa vēl ir pietiekoši daudz autovadītāju, kuri tiesības ieguvuši laikā kad noteikumos vēl nebija "Dzīvojamā zona", kā arī '90-jos bez problēmām varēja arī "nopirkt" tiesības, bet tagad neviens neliek mācīties, lai pagarinātu tiesību termiņu. Tas arī ir galvenais iemesls kāpēc tik daudz autovadītāju nepietiekoši zina noteikumus. Protams jāņem vērā arī nemitīgās izmaiņas CSN, kopš es noliku tiesības ir bijušas 22 izmaiņas CSN !!!
Es regulāri aizstāvu nepopulāru viedokli, ka CSDD nedrīkstētu ik pēc 10 gadiem pagarināt tiesības nepārbaudot vadītāj spēju nokārtot eksāmenu.
![]()
Es pats B kategorijas tiesības kārtoju 90-to sākumā vēl pēc CCCP CSN un tad mācīja, ka pie STOP zīmes ir obligāti TIKAI jāapstājas. Ja bija jādod ceļš pa šķērsojamo brauktuvi braucošajam, tad bija papildus uzstādīta zīme Dodit ceļu. Pirmajos Latvijas CSN jau bija tā, kā ir tagad.
Nevaru, protams, garantēt, bet šķiet, ka par šito Tu "lej"! Es neko tādu neatminos, un nav arī prātā, ka kaut kad padomijā būtu manījis dubultas ceļa zīmes kādā krustojumā. Cik nu mana atmiņa tālu sniedzas, tad apstāšanās pie zīmes, vai "STOP" līnijas bija obligāta, taču "STOP" zīme visos laikos ir nozīmējusi arī "Dodiet ceļu".
Ja nav stop līnijas tu vari apstāties aiz STOP zīmes lai tev būtu pilnībā pārredzams krustojums.
Iebraucot aplī mans pagriezienu nerāda,rādu tikai kad mainu joslas un izejot no apļa.
Savādāk nevarēja būt,šis tomēr ir forums nevis sludinājumu dēlis.
Kā kā cīnīties, dzīvojamā zonā gājējiem ir priekšroka,sit pa bleķiem vai pa purnu.
Kloķene pārlūza jo esot bijusi brāķis,tā viņam pateica servisā.
viencexperc rakstīja: Nopirka amerikas, vai eiropas?
Nemācēšu atbildēt,tas ir svarīgi?
viencexperc rakstīja: Jūs nu gan esat skopuļi (vai ekonomisti) . Jūs uzskaiti vedat vienmēr un par visu? Cik bieži slēdzat veļasmašīnu? Cik litrus tā tērē? Vai cik bieži tu ej uz tualeti? Varbūt ejat kopā ar sieviņu, lai notērētu mazāk ūdeni? Var arī noliet ūdeni tikai pēc kluču likšanas, pēc limonādes var netērēt ūdeni.
Man rodas sajūta kad fans nav pilns rublis, taisni jābrīnās ka viņš neuzskaita nobrauktos metrus.
Darba kolēģis nopirka vojādžeru pa 9000 EUR,pabrauca pusgadu un pārlūza kloķene,protams viss tika samalts lupatās.Dabūja mazlietotu motoru no nošķilta autiņa pa 2300 EUR + darbs ap 1000 EUR. Tagad rodas jautājums, cik maksātu viņa auto ar beigtu motoru, Latvijā un Vācijā?
Pareizāk sakot jāņem liels/augsts auto,lai tev būtu ērti un taviem ceļa biedriem.
Tēma: Vai tas ir krustojums?
DidzisKalnietis rakstīja: Formāli ņemot - krustojums, neformāli ņemot - kārtējā vieta, kur ieinteresētajiem dienestiem iekasēt, jo izskatās, ka brauktuve tur gana plata, pa joslu gar pašu apmali neviens tāpat nebrauc, nevienam stāvošie auto šajā vietā manevrēt netraucē.
Tas tāpat kā ar māju pagalmiem kur pašvaldības policija ierodas vienreiz gadā bet pēc idejas viņi varētu to darīt katru nakti.
Tēma: Vai tas ir krustojums?
jaaanis rakstīja: Diemžēl uz ceļa vēl ir pietiekoši daudz autovadītāju, kuri tiesības ieguvuši laikā kad noteikumos vēl nebija "Dzīvojamā zona", kā arī '90-jos bez problēmām varēja arī "nopirkt" tiesības, bet tagad neviens neliek mācīties, lai pagarinātu tiesību termiņu. Tas arī ir galvenais iemesls kāpēc tik daudz autovadītāju nepietiekoši zina noteikumus. Protams jāņem vērā arī nemitīgās izmaiņas CSN, kopš es noliku tiesības ir bijušas 22 izmaiņas CSN !!!
Es regulāri aizstāvu nepopulāru viedokli, ka CSDD nedrīkstētu ik pēc 10 gadiem pagarināt tiesības nepārbaudot vadītāj spēju nokārtot eksāmenu.
![]()
Būtu nu dirsis, avatars par tevi visu pastāstīja.
Tēma: Vai tas ir krustojums?
Labākais joks ir pie manas mājas Bauskas ielā 49(pie Valdo stikla ēkas),rīdzinieki lieliski zin kad tur kustība notiek vienā virzienā,tikai sabiedriskais var braukt pretējā virzienā.Ja es izbraucu no pagalma tad varu nogriezties pa labi(uz CSSD)jo nav zīmes kas mani informētu par kustības virzienu.
Tēma: Vai tas ir krustojums?
Konuss rakstīja: Vai tā brauktuve, uz kuras uzstādīta dzīvojamās zonas zīme, ir iela? Pēc CSN: 2.20. krustojums – vieta, kur krustojas, piekļaujas vai atzarojas ceļi vienā līmenī, kā arī vieta, kur ceļu satiksme organizēta ar 409. ceļa zīmi. Krustojums ir norobežots ar iedomātām līnijām, kas savieno brauktuves pretējo malu noapaļojuma sākumu. Šis termins neattiecas uz vietu, kur uz brauktuves izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u. tml.) vai iebrauc tajā; Tas, ka ir dzīvojamās zonas zīme, nenozīmē, ka tas nav krustojums. Arī dzīvojamajās zonās ir krustojumi. Ja vari pierādīt, ka šajā situācijā te ir kāds no attiecīgajiem izņēmumiem, tad sodu var apstrīdēt. Bet pēc attēliem liekas, ka tā ir iela un tas ir krustojums.
Bet es neredzu zīmi "Dod ceļu".
Tēma: Sodi ārzemēs un LV
Vot nezinu,negadās nepamanīt fotoradaru.Ja skaita vārnas tad gan var nepamanīt.
Kaut lai viss lūzt un plīst bet Krievzemes video ir jābūt.