Pārdod:vibrātors,20 cm,mazlietots,ideālā tehniskā stāvoklī. ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pārdod:vibrātors,20 cm,mazlietots,ideālā tehniskā stāvoklī. ![]()
Tēma: Pardod Volkswagen Golf 5
Uggga!manējā ir 2008 gada,pirku jaunu un nobraukums 125000!ko teiksi?
Tēma: Ceļu policistu manieres
Chankaishi!man ar gadījās krustojumu pabeigt pie sarkanā,apturēja,paprasīju kur steidzos,paraustīja drošības jostu un novēlēja laimīgu ceļu.Es domāju ka policisti zin(jūt) kāds izskatās ikdienas pārkāpējs.
VWfans!uz cik ilgu laiku?paskatīsimies kurš ilgāk noies bez remonta.Es runāju par motoru.
Neuzskatu 1,3l dīzeli par motoru,tas tā,pagaidu variants,1,7l tas jau ir motors.
Var krāsas virsmu sabojāt un noplēst kādu plastmas modingu ar augspiediena mazgātāju bet ne ar amatieru karčeriem,tur vajadzēs profesionālo jeb rūpniecisko un ar uzgali kas nav paredzēts auto skalošanai.Ir rūpnieciskas iekārtas kur ar ūdens strūklu tiek grieztas metāla loksnes kuru biezums nav daži milimetri bet 20,30 milimetri biezumā,cik lielākais biezums tiek griezts to es nezinu.
iAuto jau pirms mana galējā vārda pieņēma lēmumu,tas priecē.
Piekrītu Sirgam,kaut kā man pazuda vēlēšanās rīt ripināt bumbas.
Tēma: Auto iegade!
Es tik vecu Hyundai noteiktu nepirktu jo tad vēl viņi bija zaļi!Sākot ar ī variantiem jau var pirkt droši,paies laiks un korejieši giezīs pogas arī tautas vāģim.
interesanti,kur viņš turēja stobru kamēr skrēja,apenēs? ![]()
ņemu savus vārdus atpakaļ un atvainojos!izdzēsiet to komentāru par vecpuisi!biku pa daudz sarijos grādīgo dziru un prāts mani pameta!
beidzam šo tēmu,slīmests nopirka Bošu,pieļauju iespēju ka viņš arī sievu nespēj apmierināt jeb viņš ir sūrais vecpuisis
Tēma: Ceļu policistu manieres
es vienkārši aizbrauktu un ar viņiem nediskutētu jeb zvanītu 112
Tēma: Ziemas riepas 2013/2014
R17 tikai 240EUR?nu baigais djošons,manējās R15 maksāja ap 300EUR