90+120 - tā es to sapratu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu man tu šitās bumbas vari nesiet :D Ušakovs bija pat ļoti OK mērs sākumā, tikai aizsēdējās par ilgu un apauga ar liekēžiem, kā arī pats saikni ar realitāti pazaudēja. A šito liberastu varza man vispār vienmēr ir riebusies.
Ja nopietni, es tiešām nesaprotu - visi redz, kā tiek sadirsta Rīga, visi to saprot, izņemot dažus margināļus, bet visas šīs cūcības turpina notikt un neviens negrasās pat apstāties! Pat Ušakovs nekad neatļāvās uzvesties tik nekaunīgi un vienkārši ņirgt visiem sejā! Vai tiešām neviens neko nevar darīt? Atlaist to jobano domi nav iespējams?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tad tev jau būs divas, un varēsi mēģināt no divām salikt vienu ;)
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jūtu līdz! Bet te tad nu uzskatāms piemērs moderno dīzeļu labumiem.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Cenšos vizualizēt, kā tu ar kaut kādiem saiņiem abās rokās, ar zobiem atverot durvis, lec iekšā savā SUV. Un pēc tam ārā. Pabraukt jau nevar, jo rokas aizņemtas
Ok, joks.
Ja nopietni, tad šī ir bezjēdzīga diskusija. Vieniem patīk sēdēt augstāk, citiem zemāk. Man otrais, bet tāpēc taču neiešu stāstīt, ka cits sēž nepareizi. Mana mamma saka, ka Mokā daudz labāk pārredzot ceļu nekā pirms tam Astrā un FRV. Man tas liekas bullšits, bet ja jau viņai tā ir, tad es tak nevaru to apstrīdēt
Problēma te ir cita - klasisko virsbūvju mīļotājiem paliek arvien švakāka izvēle, jo visi ražotāji spiež uz parketniekiem, un mārketologi dara visu iespējamo, lai sasēdinātu SUVos arī visus tos, kam pēc tā nafig nebūtu nekāda vajadzība.
Tēma: Gobzems
Nu slikti, ka tu neko neatceries. Brīžiem šķiet, ka vispār tā ir milzīga latviešu tautas problēma - ļoti švaka un selektīva atmiņa!
Tēma: Gobzems
Volx, bet tur jau vispār nav par ko balsot! Tur nekā nav apakšā, ja neskaita vienu kliedzēju Gobzemu, kurš arī ne ar kādiem konstruktīviem priekšlikumiem visā savā deputātēšanas laikā nav atzīmējies, atšķirībā, starp citu, no sava kādreizējā cīņubiedra Artusa. KPV toreiz bija vismaz kaut kāda bāze un ideja, šeit ir tukšums. Tu gribi, lai valsti vada Rolex Sprūde?
Tēma: Gobzems
Jā, nu tas īstenībā ir traki sarežģīts jautājums, jo katrai partijai ir kaudze treknu mīnusi. Nu man personīgi ir viens favorīts no pašreizējām varas partijām, par kuru esmu balsojis un visdrīzāk turpināšu balsot, bet tas nenozīmē, ka es atbalstītu pilnīgi visas viņu darbības. Nu ko tur slēpt - tā ir JKP. Bet zinu, ka tūlīt kāds man varēs nosaukt 10 iemeslus, kāpēc šī partija nekam neder. Un šie iemesli visdrīzāk būs pamatoti.
Tēma: Gobzems
Kā jau te teica, tauta ir nokaitināta, un tautas nepārāk domājošā daļa var tiešām nobalsot par Gobzemu. Tikai viņam nepavisam neiet ar komandas savākšanu, reku Stepaņenko, kurai ir diezgan liels tautas atbalsts, arī notinās. Palika Karīna Rolex Sprūde :D Cita lieta - es nezinu kādam galvā drāztam idiotam jābūt, lai kaut teorētiski apsvērtu balsošanu par Šleseru - vienu no tiešajiem krīzes vaininiekiem un valsts izzadzēju kompānijas biedru!
Ā, par nemirst biju piemirsis, tas bija vēlāk, bet arī bija tīri labs. Kas tev ir ar tām fekālijām? Māte bērnībā sodīja, bāžot galvu pieliktā podā?
A tas šīra pieminētais moralpain bija inčīga lapa. Bija tur kaudzēm drazas, bet pa vidu tādas pērles... Kaut ko jau arhīvā, manuprāt vēl var atrast. Es arī tur reiz vienu stāstiņu nopublicēju
P.S. Stāsti par fekālijām nekad nav šķituši aizraujoši :D
Bļe, nu ko tu man stāsti? It kā es Lūsi nezinātu? Un man pohuj, kam viņš patīk un kam nepatīk. Viens idiņš vienkārši te domā, ka var visus saukāt par stulbiem un aprobežotiem.
Ej dirst! Nē nu nopietni!
Nu jau tu dod tāpat kā Brady baltkrievu sakarā! "A kāpēc viņš bija Atēnās? Kāpēc vispār kādam jālido uz Atēnām?" :DDD Gan jau necik tālu no pirkšanas/ pārdošanas viņiem tie braucienu mērķi nav.
Baigs verķis, man būtu bail ar šitādu pa koplietošanas ceļiem braukt, teikšu godīgi :D
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tas pilsētas garums ir baigi atkarīgs, no kuras vietas brauc. Man no Purčika viennozīmīgi ērtāk ir izbraukt Saulkrastu virzienā.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Tu neiebrauci tēmā. Es par to, ka cilvēks, kurš apstājies uzpīpēt vai pavērot putnus tieši pie gājēju pārejas, tādējādi liekot visām garām braucošajām mašīnām piebremzēt, ja ne apstāties, - tas cilvēks ir dalbajobs, kurš nerēķinās ne ar vienu un kuram pilnīgi uzspļaut līdzcilvēkiem. Tāds pats dalbajobs viņš ir lielveikalā, darbā, pie stūres un, visdrīzāk, ģimenē. Vēl gan ir neliela iespējamība, ka viņš ir vienkārši stulbs, bet tas necik nemaina lietas būtību.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Var. Vēl var Rimi gaļas stendā nostāties pie uzraksta "Rinda sākas šeit" un pētīt priekšā esošo desas luņķi līdz veikala slēgšanai. Vēl var tai pašā Rimi maksāšanas brīdī izvilkt telefonu un uzsākt sarunu. Vēl var izbraukt Dreiliņu apli pa ārējo joslu. Divreiz. Ir baigi daudz lietu, ko var darīt, bet normāli cilvēki nedara. Ko vispār tu, pie velna, gribēji pateikt?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ka māj ar roku, tas vēl ok, ir gadījies apstāties, bet tas cirvis nedara vispār neko, vienkārši stāv un blenž tev virsū.
Volx tūlīt teiks, ka jāpērk Kia, bet nevajag viņu īpaši klausīt, viņš pēdējā laikā ļoti intensīvi dzer... atmiņas ūdeni. Jāpērk tas, kas patīk - veselā saprāta robežās, protams. Ja jau tie Audi būtu tādi mēsli, tad nebūtu pilnas ielas ar tiem.
Man arī diez ko negaršo Cēsu alus un vispār neviens sintētiskais alus izstrādājums. Bet nah... šito snobisko dir$anu? Uz pohām gan Cēsinieks iet labi, jo atspirdzinošs.