Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nē, tas noteikti nav normāli. Tas tak vispār nebija Latvijā, cik saprotu?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Da pričom tur tas āksts Ansis? Notiesāja jau viņu konkrēti par mētāšanos ar bruģakmeņiem, nevis ko pretvalstisku. Un būtu ticis cauri ar nosacītu, ja vien neuzskatītu sevi par visgudrāko un pareizāko. Cik atceros, tad neko traki jau viņam tai cietumā negāja, cik nu normāli vispār var iet cietumā, protams.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tikko iztēlojos apzinīgu pilsoni, kurš pirms iekāpšanas taksometrā liek vadītājam uzrādīt braukšanas apliecību un iepūst trubiņā :D

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu jā. Bez nekādas ironijas - tieši tā.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tā varētu būt, jā. Nu tieši tas pats scenārijs jau arī sanāk. Lainera pilots mauc taisni, Baltkrievija pēdējā brīdī paceļ iznīcinātāju, laineris pagriež uz Minsku.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Lai arī man Tramps tīri labi patika, jāatzīst, ka viņš patiešām ik pa laikam deva iemeslu par sevi ierēkt. Bet nevar īsti salīdzināt: viens ir ekscentriķis un narciss, kas nemitīgi no sākuma runā, bet tikai tad domā, otrs - psihopāts, kam varaskāre un bailes aizmiglojušas jebkuru skaidro saprātu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pieņēmums, ka Lukašenko ir tik tups, var protams, patikt viņa akliem nīdējiem, bet loģiski domājot - plānotam pasākumam būtu izdomāta krietni labāka leģenda. Tas, ka Lukašenko patiešām ir TIK tups pierādījās jau pirms kāda laika ar viņa publicētajām, it kā pārtvertajām "rietumu specdienestu sarunām". Visa pasaule toreiz rēca.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Jēziņ, nu tev kaut kas pamatīgi ir ieklemmējies. Nu skaidrs tak, ka iznīcinātāju pacēla tikai pašā pēdējā brīdī, kad neizdevās pierunāt pilotu sēsties Minskā labprātīgi. Nē nu protams, ka neviens jau tieši nedraudēja, bet ja pilots redz, ka tuvojas iznīcinātājs, tad loģiski, ka viņš beigās pieņem lēmumu tomēr paklausīt "rekomendācijām", jo redz, ka sūdi ir.

Tēma: Gaze raustas

Un veel jau var arii rakstiit translitaa. DOS tomeer baigi chakariigi taas garumziimes uzlikt.

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Nejaušs dubultposts dēļ 520

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Es esmu celtnieks :D Bet jā - domāju, ka esmu viens no kādiem pieciem līdzsvarotākajiem personāžiem šeit ;)

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Atkal jau viss forums piespamots. Vai tiešām nevar uztaisīt tik vienkāršu lietu, ka jaunā lietotāja pirmais posts ir jāapstiprina adminam/ moderatoram? Un, ja Māris netiek galā, var tak iedot moderatora tiesības kādam līdzsvarotam personāžam?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nezinu kā pašlaik, bet pirms pāris nedēļām pierakstīties uz vakcināciju Rīgā vispār nebija iespējams. Nācās braukt uz Mārupi.

Tēma: Mazgāšana

Klau, ar ko jūs tīrat mašīnai stiklus? Es vienmēr to esmu darījis ar parasto lielveikala logu tīrāmo, bet tikko kaut kur lasīju, ka tā nevajagot darīt, esot speciāli līdzekļi. A kāda starpība?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tu piesējies tam tekstam par augstuma samazināšanas uzsākšanu, kas reāli nav notikusi. Bet tev tak vajadzētu saprast, ka "sākt samazināt augstumu" nenozīmē tai pat brīdī fiziski iet lejā?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja arī tam Pfizeram un Uhaņas laboratorijai ir kopīgi īpašnieki, tad tas nozīmē tikai to, ka Pfizeram ir bijušas iespējas ātrāk tikt pie kādiem datiem, pētījumiem, paša vīrusa. Milzu priekšrocība attiecībā uz konkurentiem, lai gan īslaicīga. Tas arī viss.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

anoagask rakstīja: bet interjers vienkārši briesmīgs - 90. gadu videomagnetofons. Zafira vai Scenic par divām paaudzēm pārāki. Bīdāmie individuālie ķebļi aizmugurē - ja aizmugurē viens pieaugušais, kam vajag vietu kājām + 2 bērneļi, tad vairāk vietas grabažniekā. Minivens vispār ir ideālākā forma vienīgajam ģimenes auto

Kad sievai piedzima dvīņi, man arī kaut kāds klikšķis ieslēdzās - nu tik vajag minivenu! Bet tad sanāca drusku pabraukt ar Zafiru, un sapratu, ka nav nekādas dižās jēgas. Salons arī Astrai bija pietiekami liels, tagad Leonam ir vēl ērtāks. Tukšā vieta virs galvas - priekš kam? Bagāžnieks ietilpīgāks - tas gan - bet tā ietilpība pamatā uz augstuma rēķina, kas nekādu ērtību ikdienā nedod. Un tad man ar to govi katru dienu uz darbu būtu jābrauc. Nu i nah... Ja man reizi gadā savajagās vest kādu lielāku kravu, ir iespēja aizņemties lielāku auto.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Par tām relīzēm... Cilvēkam ar iemaņām žurnālistikā un PR tādu relīzi uzrakstīt ir piecu minūšu jautājums, tāpēc par operativitāti es nebrīnītos. Cits jautājums ir par to, kā kļuva zināmas notikušā detaļas, bet pieļauju, ka, tuvojoties Minskai, mobilie telefoni tika izmantoti uz velna paraušanu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Baltkrievija vienkārši ņem un nolaupa ES valstij piederošu lidmašīnu. Man tāda sajūta, ka nekas vairāk par pirksta pakratīšanu tā arī nesekos.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Atceros redzējis vienu krievu viģiku, kur Mazdā RX7 rotora vietā tika iestādīts parasts motors no Vestas. Visi iesaistītie baigi priecājās, ka šādam skaistam auto tiek dota otrā dzīve.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par kašķa meklēšanu viss pareizi, bet nesaprotu, kāpēc jāliek mīnusi par pilnīgi normāli postu, kur cilvēks pastāsta par savu auto? Vienkārši pastāsta, kam šis topiks arī domāts. Jūs dzīvē arī katru reizi, garām ejot, uzspļaujat uz tā kaimiņa durvīm, kurš jums nepatīk, jo dzērumā kādreiz ir apvainojis?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tu tak nedomā, ka tos dislaikus tev sasprauda 23 dažādi cilvēki? Vienkārši kāds tevi ļoti nemīl ;)

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?

Te stāsts ir par to, ka vairs neieguldīs piķi attīstībai, necels jaunas utt. Kur tu redzi kādas subsīdijas?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nez, es pēdējās nedēļas laikā katru dienu Rīgā kādu patruļu redzu. Varbūt vienkārši sagadās.

Tēma: Krietns pārvietojamā radara operators

Tur tak ir sotaks, tātad viņu sodīja par +5. Un nedomāju, ka tieši Viktors ir tas, kurš pie radara nomet uz -15 un nevienu nelaiž garām.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti