Njā, te nu experts sabrauca auzās. Pirmatnējā kopienā kā reizi bija īsts komunisms - katrs pēc spējām, katram pēc nopelniem. Kas negribēja ar visiem strādāt, to patrieca nafig. Privātīpašums kā tāds parādījās vēlāk - kad kāds virsaitis izdomāja, ka viņš tak var kādu govi savākt sev un ar citiem nedalīties, jo viņš ir svarīgāka persona un viņam pienākas.
Ja pareizi atceros, tad zebra bija pirmā, bet barjeru ieraka pēc tam.
Nezinu, no kurienes šis citāts, bet ar to armiju ne tuvu tik vienkārši nemaz nav.
Kādēļ gan Kariņš nedrīkstētu kaut ko apšaubīt? Es uzskatu, ka tas ir tikai labi, ka cilvēki atļaujas paust savu personīgo viedokli, kaut arī tas šoreiz nemaz nesaskan ar manējo.
Brady un GB! Jums neapnīk? Nu reāli sāk piegriezties lasīt tos palagus, kuru vienīgais saturs ir noskaidrot, kurš tad ir mēsls un kurš nav. Abas jūsu pozīcijas ir saprotamas, bet patiesība, kā jau parasti, ir kaut kur pa vidu. Tak nomierinieties abi reiz!
Krieviem tā ir, ka nesaprot, kur garumzīmes likt, un normāli sadzīvē es nekad par to nepiesienos. Bet stāvēt ar kļūdainu plakātu uz ielas ir laža un izgāšanās.
Laikam jāieraksta šeit. Varētu tak izvākt tos feikos topikus, kas katru dienu tiek pa vairākiem ģenerēti, un manas rupjības tai skaitā?
Psc, es uz sitiena tai plakātā trīs gramatikas kļūdas ieraudzīju! Kā nav kauna šādi savu tupumu lepni visai Latvijai demonstrēt? Ko runāja, neklausījos, šaubos, ka cilvēks, kurš raksta "ierobēžojumus", var pateikt jeb ko noderīgu.
Vai, Veinbergu jau gadiem kā vairs nevar lasīt! Tas laiks, kad viņa bija žurnāliste, bija sen un vairs nav taisnība. Es tikai neesmu pārliecināts, ka viņa ir pārdevusies, iespējams, ka totāli izskalotas smadzenes un patiešām tā arī domā.
Vēl jau tāda nianse... Aizmaukt ar auto uz Alūksni vai Liepāju ir patīkams izbrauciens, bez tam krietni ātrāk un ērtāk nekā ar autobusu. Aizmaukt uz Varšavu vai Berlīni jau ir krietni nogurdinošāk, tā ka ja to varēs izdarīt ar vilcienu ātrāk, ērtāk un par daudz maz adekvātu samaksu... Kāpēc gan ne?
Fakts ir uz sejas - puse mācību gada ir praktiski norauta podā, bet nu jau tūlīt maijs - ko nu vairs? Ja 1. septembrī atkal kaut kādu nebūt iemeslu dēļ neatsāksies normāla skola un pulciņi, tad es arī iešu protestēt.
Kad bija tas siltums, gribēju mainīt, bet nesanāca laika. Tagad esmu par to tīri priecīgs. Bet vispār - šeit ir vismaz divi topiki, kas veltīti riepām un to maiņai.
Diez, a viegli ir tā dzīvot, kad esi visgudrākais? Un apkārt vieni vienīgi idioti, un, kas pats trakākais, - viņi tavu gudrību nenovērtē un visu laiku strīdās pretī, kad tu centies viņus pamācīt! Depresija neuzmācas?
Velns, bet šādu stāstu es toč esmu dzirdējis, tikai ne par lūku, bet logiem. Kā no rīta atnāk, tā logi vaļā. Neatceros tikai, kas par auto un kāds bija risinājums.
Neber pirkstus ar citiem locekļiem vienā maisā, nav ko te to idiņu policistu piesaukt, jo notiesāja viņu pelnīti. Nē nu skaidrs - būtu viņš kaut nedaudz nojautis, kādas ziepes sanāks un kādu lavīnu šis gadījums iekustinās - būtu trīs reizes padomājis pirms tupties tam nēģeru bandītam uz kakla.
Drausmīga jau nu kurpju kaste šis konkrētais. Pat zapiņā salons bija kudiš simpātiskāks. Kvalitāte gan jau nekāda, izturība nezināma, garantijas nav. Un tad detaļu jautājums, ja kaut kas izbeidzas kaut vai ritošajā daļā. Nu nez... Baigam optimistam jābūt, lai ko tādu pirktu par šādu ciparu. Pa 10K ar servisu un garantiju būtu jau cits stāsts.
Da labi, te taču visi ir tādi profi, kam nekad nekas negadās. Kad es stāstīju, kā vienreiz (vienreiz!) nosmirdināju sajūgu Rīga Plaza stāvvietas uzbrauktuvē, man teica, ka jāiet mācīties braukt ;-)
Bet par tiem pirmajiem DSG - vai tad viņi visi sen jau nav nobiruši un izmesti/ salaboti? Jeb viņi regulāri turpina lūzt arī turpmākās lietošanas laikā?
Jā tikai tā sintēze izpētes stadijā atrodas jau n desmitus (uz sitiena nepateikšu cik tieši) gadu. Un ik pa laikam dzirdam: nu jau tūlīt, tūlīt... nekā... a vot nu jau gandrīz sanāca... tūlīt, tūlīt... čuššš! Ka tik nav tāpat kā ar mūžīgo dzinēju un tamlīdzīgiem brīnumiem: teorija ir, visi baigi ņemās, tikai praksē nekas nestrādā?
Man liekas, ka viņi vienkārši ir jukuši :-/
Insekc pareizi saka. Mainīt ejošu, kārtībā esošu mašīnu pret citu tādu pašu un tādā pašā vērtībā noteikti nav vērts. Vismaz no finansiālā viedokļa toč nē, sanāks tikai izdevumi.
Jā, man ir sieva. Un bērni. Un abi esam izbesījušies strādāt par mājskolotājiem maiņās. Un es esmu tievs, ja kas... :-/
Kāda nu kuram ir tā ogumaize valsts sektorā. Zinu vienu otru, kas arī ir pilnīgi izbesījies, jo diena paiet idiotiskos zūmos un tīmos, notiek bezjēdzīgas sapulces ar vadību un beztolka attālināta vervelēšana visu dienu, un tad piecos vakarā sāk nodarboties ar tiešajiem pienākumiem, raksta lēmumus, izskata sūdzības utt. Pagūt neko nevar, vēl brīvdienās pie kompja jāsēž, savu mūžu nav nācies šitādas stundas rukāt. Pats trakākais, ka lielākā daļa laika šajā attālinātajā tuftā tiek patērēta pilnīgi bezjēdzīgi. Struktūrvienības apspriede, kas normāli aizņemtu 20 minūtes, attālināti ievelkas uz divām stundām.
Vecīt, bet īrēt izmaksā tikpat, cik maksāt kredītu! Tādēļ ilgtermiņā īrēt kaut ko vairāk par vienistabas dzīvokli ar krāsnī nav izdevīgi. Izņemot, protams, ja ir stils bieži pārvākties vai negribās nekādas saistības un pienākumus. Tad īrēt, bet ģimenei ar bērniem pirkt ir finansiāli daudz izdevīgāk.