Vecīt, bet īrēt izmaksā tikpat, cik maksāt kredītu! Tādēļ ilgtermiņā īrēt kaut ko vairāk par vienistabas dzīvokli ar krāsnī nav izdevīgi. Izņemot, protams, ja ir stils bieži pārvākties vai negribās nekādas saistības un pienākumus. Tad īrēt, bet ģimenei ar bērniem pirkt ir finansiāli daudz izdevīgāk.
Nu es jau nesūdzos, pirms krīzes arī pelnīju tīri labi, bet toreiz man bija dzīves periods, kad praktiski visu investēju šķidrajā valūtā un citās izklaidēs, kaut ko pirkt nenāca ne prātā. Savā ziņā noteikti esmu vinnējis :D
Un kā cilvēks parastais varēja toreiz nojaust, ka tūlīt būs krīze, ekonomika aizies pa pieskari un viņa īpašums, par ko jāturpina maksāt milzu naudu, ir kļuvis divreiz nevērtīgāks? Ja viss tas aizņemšanās maratons tika atbalstīts valdības līmenī un bankas naudu pakaļ meta? Un kāds vispār, nah..., sakars?
Man arī bija doma, ka nebūtu slikti pēc sava čipa aizvilkties, bet jau paredzēju, ka būs baigās rindas. Gaidīšu, kad varēs civilizēti to saņemt.
Nu bļin, vai te tiešām neviens moderators dienām ilgi neienāk? Forums pie#irsts no vienas vietas!
Auto aiziet avārijas režīmā. Noņemot klemmi tiek nodzēsta kļūda, tādēļ līdz tās atkārtotas parādīšanās brīdim auto iet normāli. Jāslēdz pie kompja, citādi neko neizzīlēsi.
Nu būs tev tāpat kā pie Eisa Venturas vai doktora Dūlitla.
The Walking Dead varoņi vairākas sezonas vālēja ar Megijas Getzu
Ne reizi nenoplīsa!
Toties, ja Google kartē paskatās manu māju, tad pie tās pilnā krāšņumā stāv mana vecā Astra, kuru palaidu nezināmā virzienā pirms pusotra gada :D
Te nu šoreiz tev īsti nav... Sabiedrotie neko neizvēlējās. Ar komunistiem nekāda kara nebija, savukārt Hitlers pats aizgāja uz nažiem ar gandrīz visu Eiropu. Un kad Hitlers iebruka PSRS, tad kapitālistiskā Eiropa un komunisti tīri automātiski nonāca vienā frontes pusē. Savukārt Ameriku pa lielam karā ierāva Vācijas sabiedrotie - Japāna.
Nu labrīt, Ķīna, protams ka ir sociālistiska. Tikai tur sociālisms jau vairākus gadu desmitus tiek arvien intensīvāk atšķaidīts ar kapitālismu.
Viņš tak nezināja, ka tas lops iekšā. Es šitā reiz dabūju klētij augštāvā ņemt logam stiklu ārā. Ielīda ķēms, ārā negāja un rokās ar nedevās, a man projām jābrauc. No diezgan liela augstuma gan šim nācās lekt, bet nu, kad pēc nedēļas atbraucu, bija prom.
Nu... Skandināvu sociālisms ir tikai tāds nosaukums. Principā tas vēl joprojām ir un paliek kapitālisms ar ļoti pamatīgu sociālisma piedevu.
Starp citu, šis man vienmēr ir licies paradoksāli un nesaprotami - sociālisma valstis tiešām visu piecūko daudz vairāk nekā kapitālisti, kaut gan vajadzētu būt otrādi. Paskatieties, ko ar dabu sadarīja Padomju savienībā, kaut gan bija visi priekšnoteikumi un iespējas to kopt un saudzēt.
Kaut kāda nervoza vervelēšana, bilde visu laiku kratās, neizturēju ilgāk par 5 min.
Tā nav suga, bet mākslīgi izveidota šķirne. Var arī mierīgi izmirt 
Nekad un nevienam nevajadzētu turēt suni tikai tāpēc, ka tas liekas stilīgi.
Briti jau var ar saviem monarhiem darīt, ko grib. Tas ko es nesaprotu - kāpēc man atverot jebkuru Latvijas ziņu portālu priekšā un pakaļā ir britu karaliskās ģimenes jaunumi? Es pat neveru vaļā, bet laikam taču tauta lasa, ja nepārtraukti tiek rakstīts, cik reizes Meganai Mārklai šonedēļ vēders izgājis?
Es Raimi atceros no baigi seniem laikiem un dažādiem forumiem. Un nezinu - esmu pieradis vai tā ir - bet pēdējos pāris gadus man šķiet, ka viņš ir daudz sakarīgāks palicis.
Pie zobārsta arī pilnīgi veseliem cilvēkiem sirdsklauves piemetas un asinsspiediens gaisā 
Nu to ta es ļoti labi saprotu, ka stikls liecas, un zinu, kāpēc lidmašīnai logi apaļi. Ko es nesaprotu - pa kurieni tev tas vējš var svilpot, ja pakete ir praktiski hermētiska, bet loga rāmis gan locīties nevarētu.
Klau, nu es šitam neticu! Kādai vētrai ir jābūt, lai atspiestu aizvērtu paketnieku vaļā tik tālu, ka svilpo? Nav tak uz atsperēm tas logs! Ja nu vienīgi nav noregulēts un neaizveras kārtīgi. Droši zini, ka tas vējš nesvilpo vienkārši ārpusē ap stūriem, jumtu utt.?
Tieši pretēji. Galvā viss var būt kārtībā, bet ja man jāstaigā ar caurām biksēm, jo valdība neļauj nopirkt, tad tā ir krīze.
Nemaz ar tik laimīgi viņi tur neizskatījās.