Katru reizi, kad tas draņķis atver muti, kādam taču vajadzētu viņam atgādināt, cik liels ir paša nopelns pie tā, ka mēs esam, kur esam.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Katru reizi, kad tas draņķis atver muti, kādam taču vajadzētu viņam atgādināt, cik liels ir paša nopelns pie tā, ka mēs esam, kur esam.
Tēma: Lielu suņu īpašniekiem
Nu tā gadās, ja suns spēcīgs un vedējs aizdomājas. Man čoms arī šitā roku salauza. Veda draudzenes buldogu staigāt, bija ziema, ledus, un suns pēkšņi vienā brīdī kā metās sāņus, tā šis garšļaukus.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Īsti nezinu par oriģinālajām, bet aftermarketiem tā jūtība regulējās.
Atbildēšu tikai uz šo:"Tu satiec sen neredzētu draugu vai paziņu. Tev tiešām ir jālien pusmetra attālumā un 2 vai 3 metru attālumā tā tikšanās nebūs tik laba?" - Nē, nebūs. Nemaz nerunājot par sen neredzētu draudzeni.
Tas skaidrs, ka normālos apstākļos aizliegts. Normālos apstākļos arī ar masku tevi benzīntankā nelaistu. A vot kā tagad?
Elpot var normāli, tikai, ieejot no vēsuma siltā telpā, visdrīzāk aizsvīdīs. Lietus laikā, stāvot krustojumā, arī svīst ciet, ja aizvērta.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Brīvību un ērtības naudā ne vienmēr var izteikt. Protams, ja jāpiķo līzings par neko, tad ir kā ir. Bet ~15k gadā jau nemaz nav tik maz. Tas ir katru dienu cauri visai Rīgai un atpakaļ.
Ieraudzīju rakstu par moču apmācībām un iedomājos... Ar aizvērtu kasku, bet bez maskas veikalā taču iet var?
Nu ta jau Lembergs arī ir darītājs. Kārtīgs saimnieks, riktīgs darba rūķis, vai ne? Lai arī Šlesers izbīdīja dažus jēdzīgus projektus, galvenais viņa darbībā bija izdabāt saviem skandināvu sponsoriem, iztirgot visu, kas vēl atlicis, saslēgt kaudzi valstij neizdevīgu un kaitniecisku līgumu ar pietuvinātajām personām.
Ta nu gan īsto tīrītāju atradis :-/ No tās toreizējās "gāzi grīdā!" kompānijas vispār nevienu nedrīkstētu vairs pat tuvumā valsts pārvaldei laist.
Normāla aptauja ar plašām atbilžu variācijām. Ne tā kā te pirms tam bija: Cik bieži jūs vingrojat: a) divreiz dienā b) pēc ēšanas c) visu cauru dienu
Nu bet ir taču aizliegts vienā mašīnā braukt no dažādām mājsaimniecībām. Un cilvēki ir reālus sodus dabūjuši.
Nu japāņi jau izsenis ir drusku pasisti uz tīrību un sterilitāti, kaut gan ne jau visi. Savukārt Ķīnas lielpilsētās ar maskām staigā tīri gaisa kvalitātes dēļ. Vai vēl kur? Neesmu manījis.
Tev ir 100% taisnība, bet tevis teiktais nekādi nav pretrunā ar manis teikto. Un varam paskatīties uz to pavisam vienkāršoti: ir "mēs" (tā sauktā Rietumu civilizācija), un ir "viņi". Es, piemēram, zinu pilnīgi noteikti, kurā pusē es vēlos būt. Es ne ar vienu nevēlos naidoties, bet, ja "viņi" "mūsu" teritorijā šauj un spridzina "mūsējos", tad ir jāpieņem mēri, un jāsauc lietas īstajos vārdos.
Nē, nu vienādības zīmes likt nav forši, bet... 99% teroristu ir musulmaņi. Tas ir fakts, kaut arī starp musulmaņiem nenoliedzami vairums ir normāli cilvēki. Tālāk... no kurienes šie musulmaņu ekstrēmisti ierodas? No dažām konkrētām valstīm, kuru skaitā ir Sīrija. Un jā, es labi zinu, ka Sīrijā nebūt visi nav musulmaņi. Man šķiet tikai korekti pieminēt, ka šis ir kārtējais no tuvējiem Austrumiem ieradies islāma ekstrēmistu kretīns. Jo tas jau nav izņēmums, bet sistēma.
Kā tad tu piedāvā apzīmēt cilvēku pēc viņa etniskās izcelsmes? Vai tu esi no tiem, kas uzskata, ka to nekādā gadījumā nedrīkst darīt, jo kādam viņa dzimtenes pieminēšana var likties apvainojoša? Ja no Sīrijas, značit no Sīrijas... Un no turienes tiešām var nākt pilnīgi balts cilvēks, kas nemaz neizskatās pēc arāba.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nez, kaut ko tev nebija sataisījuši līdz galam. Man 49cc ķīnietis ar pilnīgu stoku, tikai izravētiem visiem ierobežotājiem pa taisnu ceļu līdz 70 ieskrējās. Arī ar tiem 70cc nav jāiet neko ātrāk par 70km/h, bet pluss tas, ka jauda lielāka, ko īpaši jūt braucot augšā uz tilta, arī ieskrējiens uzreiz labāks. Bet nu 70 km/h stabili ir jāiet. Arī ķīnietim.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jau padomju laikos bija Deltas ar Minskas motoriem sastopamas. Šajā ziņā nekas nav mainījies līdz šai dienai - vienmēr gribas ātrāk un jaudīgāks. Ierobežotāju izravēšana ir pirmais, ko dara katrs sevi cienošs rollerists. Cilindra maiņa uz lielāku tilpumu jau ir nākamais līmenis. Starp citu, ir tirgotāji, kas piedāvā pat jaunam uzreiz uzlikt 70 cc, papīros atstājot 49 un nezaudējot garantiju.
Jā, es arī jūtos uzmests, visu Veselības ministriju vajadzētu ar sūdainu koku izdzenāt, atbildīgos par vakcīnu deficītu publiski nopērt Doma laukumā (es to nopietni). Ierobežojumi ir jāmīkstina, veikali jāatver! Nu, Msh, labāk palika? ![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM močiem. Jūsu pieredze - kuri moči ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Vispār nekad nev dzirdēts, ka uz ielas piesietos par to, ka motors nepareizs. Esmu gan dzirdējis, ka ierubī sodu par braukšanu ātrāk nekā 45km/h - ar mopēda tiesībām tu vienkārši nedrīksti ātrāk. Bet tas arī no sērijas: teica čoms, kura brāļa draugs dzirdēja...
Sūds par ekrānu, un ar pogām tur viss ir kārtībā, izņemot ka logu atvēršana nez kāpēc nolikta uz paneļa. Vismaz tam ķīniešu Reno. Mani vairāk interesē: cik cementa maisus es varu iemest aizmugurē? Tīri no svara viedokļa. Vai ar četriem cementa maisiem un sievasmāti tas auto vispār var uzbraukt kalnā? Ja var, tad vai braucot tajā kalnā var apdzīt fūri? Vai var iespiest grīdā un operatīvi palidot garām vilcienam uz Ventspils šosejas? Par pēdējo 100% skaidrs, ka nevar.
Kaut arī varu sevi daļēji pieskaitīt pie Teslas heiteriem, tomēr jāatzīst, ka Model S ir satriecoši skaists auto. Un iet tās Teslas arī, galu galā. Tur nav pilnīgi nekā, ko salīdzināt ar Daciu.
Tas krāms nav vērts pat tos 11K. Kāpēc lai neizdotos, ja Vācijā tādi likumi? Interesantāk ir, vai viņiem izdosies kādu savu elektromopēdu pārdot par pilno cenu?
Romans Vitkovskis vakar TVNetā. Tik trāpīgi, ka nevarēju nenocitēt: Lielākoties skolās nāk vesela kaudze ar informāciju, dabū iemaņas un prasmes. Bet izpratne “kāpēc tas tā ir?” praktiski netiek dota. Problēma ir, ka sabiedrība iegāzusies bedrē, ko sauc par MĒRĪT. Kad visu gribas mērīt un izmērīt. Satiksmes negadījumos ātruma pārsniegšana knapi ceturtdaļa no negadījumiem. Braukšana alkohola reibumā arī nav sevišķi daudzu negadījumu cēlonis. Visvairāk satiksmes negadījumu ir tad, kad cilvēki pie stūres nedara to, kas viņiem jādara. Viņi nebrauc. Dara visu ko citu. Viņi krāmējas ar telefonu, ēd, grābstās pa aizmugures beņķi un tā tālāk. Uz ko ir uzgāzta visa uzmanība? Uz ātruma pārsniegšanu un alkohola promilēm. Kāpēc? Tāpēc, ka to var izmērīt. Bet to pārējo, ko mēs nemākam noķert un nemākam izmērīt, mēs atstājam mierā. Ņemas ar to, ko var izmērīt. Izpratni tā vienkārši izmērīt nemāk, nu tad mēs viņu vienkārši aizmirstam. Ir daudzas lietas, kuras var konstatēt un tikt ar tām galā arī nemērot. Ja grāvis ir pārrakts pāri ātrgaitas šosejai, tad tur nav jēgas spriest un mērīt, vai tas grāvis ir smuki izrakts, vai viņam visas malas līdzeni veidotas. Rezultāts ir tāds, ka grāvis ir vienkārši nepareizi izrakts. Tur nav jēgas neko mērīt, jo tur, kur vajag, viņa vienkārši nav.