Tātad: savelkot kopā visu 195 postos izvietoto informāciju, mēs varam secināt, ka "NĒ!" - Latvijā pirkt elektroauto neatmaksājas! Un uz šīs satriecošās nots tēmu varam slēgt 
Kaut kad prasīju par šito i3 īpašniekam - teica, ka nevarot vilkt, pat pastumt ne vella nevarot.
Nē, obligāti nav jādedzina sajūgs. Bet, ja augšā esošais pēkšņi apstājas, neatbrīvojot ceļu augšā, tu esi aptuveni ap vidu, bet aiz tevis jau vēl viens ir ielīdis, tad ar elegantu uzsākšanu no vietas tajā ārprāta slīpumā ir kā ir.
Klau, bet nu kuri tur ir tie veikali ar šaurajām, neizbraucamajām stāvvietām, kāpēc jūs uz viņiem vispār braucat? Piemēram tas Dzirnavu ielas ārprāts - es tur pirmo un pēdējo reizi pirms desmit gadiem biju. Uz Mūksalas Plazu arī sen vairs nebraucu, jo reiz pusstundu tur vietu nevarēju atrast un tad vēl sajūgu dabūju pasvilināt, jo riņķojot vienā reizē sanāca apstāties uz tās vājprātīgi stāvās uzbrauktuves. Bet ir tak alternatīvas ar normālām stāvvietām, kaut vai Alfa.
Tieši vakar TV rādīja veco TopGīru, kur šamā Beļģijā ar Klārksonu sacentās. 
Es pilnīgi noteikti negribētu ekskursijā vazāt līdzi piekabi, kurai pat nav nekādas funkcionāla jēgas, tikai degvielas rezervju pārvadāšana. Bet valkāties ar piekabi pa pilsētu vēl jo mazāk.
Es jau īsti nesaku, ka Spring ir nekam nederīgs transports. Viņš tiešām ir ok, lai pārtikas maisu atvestu. Bet mopēds paliek mopēds, un man ir nepieņemami, ja man tādu mēģina pārdot par Golfa cenu.
Man jau tāda sajūta, ka ar Aixam pamatā vālē bez tiesībām. Tad no tā agregāta ir zināma jēga.
Tā Dacia Spring taču ir nožēlojams 33kW mopēds. Par tādu līdz 5K varētu maksāt, ne kapeiku vairāk.
Vot, uz tiem Daelim arī esmu skatījies, tad tu saki, ka labāks par Mash... Vēl bija iekrituši acīs pāris Shineray izstrādājumi, saka ka esot precīzas vecu Hondu kopijas. Bet tas jau atkal ķīnietis, hvz, kā tur ar kvalitāti un uzticamību.
Ja reiz te tāds topiks... Ir kādam kaut kas par Mash sakāms? Jau pāris gadus uz kādu maksimāli lētu un vienkāršu 125cc skatos, ko uz darbu braukāt.
Te jau par vidējo nobraukumu stāsts, nevis par biezumu. Un tie ir tie 15K gadā.
Par grāvju dziļumu droši vien nav ko strīdēties - kā jau te teica: nerok jau dziļākus, nekā vajag. BET! Vai viņi lielā daļā gadījumu nav ekstrēmi tuvu pašai brauktuvei? Par to derētu padomāt!
Nu ko es varu pateikt? Novēlu visiem paskatīties un līdz nākamajām vēlēšanām atcerēties, kura partija vada VARAM! Nevienam nav noslēpums, ka šī varavīksnes partija ir vislielākie azartspēļu aizstāvji un lobētāji.
Kopā ar Džīpu jāpērk collīgo atslēgu komplekts, jo parastās īsti nederēs. Taču, ja pats neko skrūvēt netaisās, tad tas nav būtiski.
Kā var nolaist to, kas jau pasen kā nolaists līdz pilnīgam kliņķim?
Vispār jau, ja sētnieks-psihopāts sešos no rīta zem logiem darbina lapu pūtēju, velk striķī pa asfaltu skārda vannu, pilnā balsī dzied "Saule, pērkons, Daugava", whatever, tad šis jautājums būtu jārisina ar pašu sētnieku vai viņa darba devēju, nevis jāmurgo par kaut kādiem debīliem aizliegumiem.
Aizliekt 111!!!! Seimu atlajst!!11!!!
Neesmu saskāries ar šādu problēmu. Pareizāk sakot, ir manīti moči ar diezgan pamatīgu troksni, tāpat arī veci BMW un Subāri ar spoooorta izplūdi. Bet man nekādu problēmu nav 8-)
O jā, es arī savu griezu līdz 3000 un vairāk. Tomēr, braucot kalnā vai uz tilta, tāpat visi turbodīzeļi aizgāja garām
Un patēriņš pie šādas braukšanas kosmosā. Es vienmēr ņirdzu, kad sludinājumos par šiem 1,6 16v Ecotec motoriem raksta: dinamisks un ekonomisks auto. Tur ir jāraksta: kaut cik dinamisks VAI daudzmaz ekonomisks! Abus rādītājus vienlaicīgi nekā nevar dabūt.
Tad tu saki, ka nesanāks? Ar VCDS tak to var izdarīt, cik skatījos? Principā man arī tas pie čomiem ir pieejams, bet doma bija par personīgā OBDeleven iegādes jēgu.
Vēl jau var būt, ka pašas sprauslas vienkārši no ārpuses aizsalst. Ir dzirdēts par auto modeļiem, kur tas notiekot regulāri dēļ neveiksmīgas konstrukcijas/ izvietojuma. Man gan dzīvē nav sanācis ar šādu problēmu saskarties, bet ir tādas žēlabas dzirdētas.
Man pie -1 grādiem dāčā spainī sasala ūdens. Vai jums arī tā ir gadījies? Par ko vispār topiks?!
Nu ja par tēmu, tad nekad neesmu sapratis, kam vispār ir domāts -12 šķidrums?
Manā bijušajā Astrā arī pēdējos pāris gadus bija šāda "fīča"
Tu tiešām esi drošs, ka tam Audim tas no rūpnīcas tā paredzēts?