Pēdējās dienās Rīgā vairākas reizes esmu saskāries ar joslu mainītājiem, kas velkās zem atļautā ātruma un negaidot, citreiz ieslēdzot, citreiz pat neieslēdzot pagriezienu tupa nobrauc priekšā tā, ka man jāmet pa bremzēm. Vasaras braucēji būtu pamodušies? Tīri statistikai - visos šajos gadījumos šoreiz pie stūres bija sievietes, vienreiz vēl mašīna pilna ar bērniem.
Nu ja komplektā ar nogādāšanu mājās tu atraujies administratīvo, tad taksis tomēr sanāk lētāk.
Nu, pieļauju, ka tiem, kas tā domā, nav 80 gadu un kaudzes ar smagām, hroniskām slimībām.
Gājējs var būt pilnīgi jebkādā reibumā, kamēr spēj taisni noiet un uzvedās adekvāti. Pārmērīgs pālis policijas valodā saucas "stāvoklis, kas aizskar cilvēka cieņu un godu". Kādreiz, kad nebiju tik godīgs kā tagad, ir sanācis šādu protokolu norauties. Un mājās arī ir mani veduši, tas bija jau pirms padsmit gadiem. Bet promiles gan neviens nekad nav mērījis - domāju, ka tas tik kādās īpašās situācijās.
Pārliecinošs pierādījums, ka starp mums jau kādu laiku dzīvo par cilvēkiem maskējušies roboti!
www.youtube.com/watch?v=BNr6UxXAINU&feature=emb_rel_end
Īpaši biedram Volx 
Es domāju, ka viss ir lieliski! Cik var saprast, tad visi noziegumi valstī ir atklāti, visi narkotiku tirgotāji sasēdināti, točkas aizvērtas, piedzērušies pa ielām nebrauc, huligāni labojušies. Policijai aiz garlaicības jānodarbojas ar pagarinātāju pārdevējiem, Valda Lūriņa dzimšanas dienu un Brantes matu griešanu. Drīz dzīvosim ideālā sabiedrībā!
Uz kurieni tad brauks? Ja nu vienīgi uz Tanzāniju, viņiem esot zālīšu uzlējums pret kovidu un vispār viss čikeniekā.
Nav teikts. Man ir bijis, kad, salīdzinot brokera piedāvājumu ar paša apdrošinātāja, pie starpnieka ir lētāk.
Vismaz Rīgā arī dzeramo ūdeni dezinficē ar ozonu. Vai tas ir nepieciešams un vai tam ir jēga mašīnā, nav ne jausmas.
Tāds pats jau vien ir kā pirmais žigulis. Skaidrs, ka mūsdienu izpratnē sūds. Bet cilvēks jau nemeklē to auto, lai katru dienu uz darbu braukātu!
Šis jau kādreiz ir bijis. Nestrādā, jo sākas bezpriģels no pašu policistu puses.
Nu es pamatā cenšos braukt tikai uz tādiem veikaliem, kur var to mašīnu nolikt pie durvīm bez maksas. Tādēļ arī diezgan skeptiski skatos uz to Čaka ielas megaplānu, ka nu tik tur būs veikali un sazin kas vēl. Kurš tad tos veikalus tur apmeklēs? Tie velobraucēji?
Drīkst. Es savā mašīnā praktiski jebkuru slēdzi varu nospiest vai pagriezt tīri uz tausti. Man nav jānovērš skats no ceļa, lai pārregulētu siltumu vai ieslēgtu miglas. Uzskatu, ka tačskrīns der navigācijā un multimedijā, bet automašīnas funkcijas daudz ērtāk un arī drošāk ir slēgāt ar fiziskām pogām.
Formentor noteikti ir foršs auto, tikai tie tačskrīni atbaida. Bet es par citu... Pirms kāda gada (?) visi te mežonīgi sajūsminājās par Kia Stinger. A vot reāli uz ielām viņš, manuprāt, vispār nav parādījies. Kāds ir redzējis kaut vienu, izņemot dīlera demo auto? Varbūt pat kāds pazīst kādu, kurš ir nopircis?
Lieto... Nu skaidrs, ka kādreiz kaut kur tas jau ir lietots. Pēc šādas loģikas var droši teikt, ka ar elektromobiļiem cilvēki brauc jau no 20.gs. sākuma. Brauc taču!
Nu motorolleram variators ir baigi labā štelle. Taču, ja intensīvi brauc, tad apkope ar visu rullīšu maiņu ir jātaisa praktiski reizi gadā, ja gribi, lai viņš funkcionē normāli. Rollerim to ir vienkārši izdarīt, un maksā tas kapeikas. Nekādi nespēju saprast, kāpēc šī tehnoloģija bija jāsāk bāzt automašīnās, kur nekas vairs nav ne lēti, ne vienkārši.
Nu... Pagājšziem, kad pēc operācijas 2 mēnešus gulšņāju uz dīvāna pie TV, pieņēmos svarā par veseliem 3 kg. Visi trīs uz vēdera - vienas šaurākas bikses vairs negāja ciet. Kolīdz atsāku staigāt apkārt un strādāt, ātri vien bija atpakaļ mani standarta 70.
Pat neticēju vairs, ka šī diena pienāks. Un taisni brīnums, ka nav attaisnots! Labi!
Kivi - tas vispār ir sātana izgudrojums un visu nelaimju sakne!
Njā, bet 200 Eiro mēnesī tomēr nav nekāda sīknauda. Pa gadu tur savācas visa mana auto ātrās pārdošanas cena. Un mans auto noteikti iet labāk. No otras puses tas, ka ik pa brīdim kaut kas jāpačiņī.
Vakar zobs sasāpējās (man viņš tāds jūtīgs, sāp uz laika maiņām, pie nelielas apaukstēšanās utt. Labojams nav, tikai raujams, tāpēc pagaidām pieciešu). Vobšem apēdu pēdējo ibumetīnu, šodien domāju pa ceļam iebraukt aptiekā pēc rezerves - kamēr nav sācies atkal. B*e, pie Maximas 1000 cilvēku rinda ārā! Es visiem droši duru garām, saku security: man tik uz aptieku, a skuju! Nedrīkst! Pidari, b*e! Neko, kāpu mašīnā, braucu uz citu aptieku, kas nav t-centrā. Tur arī pāris nosaluši ļautiņi ārā mīņājas. Ienākt drīkst tikai viens, tas jau nekas, ka kases divas. Ģeniāli! Nu vismaz nebija ilgi.
Kur tu to rāvi? Padalies!
Kad man bračkam bija bembis, tad tam arī uz nakti bija klemmi jāņem nost, citādi no rīta aķis tukšs :D
Ja problēma termostatā, tad uzreiz var redzēt, ka motors neuzsilst un, izgāžot pa šoseju, temperatūra sāk kristies. Ja vien šeit nav "modernais" stils, ka dzeses šķidruma temperatūru panelī vispār nerāda?